Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

diloş eskilerden heralde iyi olmaya çalışıyoz demişsin sıkıntınmı var işallah çözülmicek birşey değildir

diloş topiğin sahibi =)) çok şükür sıkıntı yok hasret dışında..az biraz işim var üşeniyorum yapmaya ya bırakamıyorum burayı en iyisi bitirip geleyim ben ..buralarda olun gitmeyin bi yerlere

tamam canım işleri sorma bulaşıklar makinadan çıkcak yerleşcek çamaşırlar yıkancak valla iş çok

valla toparladım başkada bişi yapmadım yapasımda yok =( kimseler gelmemiş daha ...erken tabi kiminin çocuğu uyumadı kiminin kocası =D

selam kızlar ne var ne yok nasılsınızzzz,
özledim sizi valla,dün akşam gelemedim yatılıı misafirim vardı,
buakşamd abaşka misafirlerim vardı; daha yeni kapıdan gönderdim misafirleriimiii.... ayaklarım tutmuyorrrr çok yoruldummmm PPPPPPPPPPPPPpp

oh oh gelin bakalım bir bir =)) hoşgeldin

sen bu akşam nerde yattığını anlamazsın iyice dinleirsin ayaklarının altına yastık koy derim

gelmeye başladıkkk bakalımmm,çok yorgunum biberdolmaaamm sen nasılsın ne var neyok,eşinden haber varmı hayatımm ????

ay bende bugün yoruldum dışarı çıktım hediye aldım eşime salı gecesi ankarada çok şükür kesin ve net bilgi verildi biletleri alınmış ...hem sevgililer günü için hemde doğum günü için hediyeler aldım ufak tefek şeyler ama sıradışı şeyler değil çam sakızı çoban armaaanı =DD..

kızlar oğluşum içerde öğlece uyuya kalmış ben burda yazışırken yavrum onun üstünü örttüm

sen bu akşam nerde yattığını anlamazsın iyice dinleirsin ayaklarının altına yastık koy derim

sorma cnmm vallaa,hele bu akşamki misafirim amcam 3 tane veleti varkii,yaşları 6.. ...4.., 1,5 aman allhım ne var saa yukarılara kaldırdım ellerinden bişey kurtulmuyo sehpamın üstünü darman duman ettiler ,süs taşlarım evin heryerinde ben napıcam yarınnnnnnnnnnnnn((((((((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…