Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşbulduk canım temizlik dedigim süpürge açmma silme toz alma bi ayrıntılı tuvaletle banyonun fayansları birazda mutfakta inceye girdim bulaşık makinesini boşaltmam lazım bugün ufaklık durmadı ya küçük çocukla zor oluyo özledim şöyle ara vermeden temizlik yapmayı bide hasta gibi kustu hep bugün batırdık heryeri çamaşır yıkayıp ütü yapmaktan fenalık geldi:KK50:

ya sorma dahada yeni temizlemiştim bende evii,ama çocuklu misafir olunca alıyolar diyelimki keki elinde ısıra ısıra gezioo çocuk yerler yarın tekrar süpüür sill :KK43: mutfaktada bi posta doldurdum yıkadım,şimdi boşaltıp ikinci postayı yıkamam lazım ama ayaklarım kalkmıyoo vallaa:KK43:

sabah biraz kendini zorlayıp erken kalk canım dokuz gibi falan akşam ister istememz erkenuyursun gündüzde uyuma şekerleme falan yapma :KK34:

ya belkide eşimin 3 vardiya çalışması benim dengemi bozan 1e kadar bekle yemek hazırla topla saat zaten sabah oluyo

diloştan haberin varmıı biberdolmaa ?
ama gerçi oğluşunu yatırır gelir o.....

valla geldiğimden beri yok canım yaa..evet bence haylazı uyutup gelir bide pazar ya bugün ütü mütü kocaya hazırlık derken gelememiştir ama gelir muhakkak =)) yalnız bırakmaz bizi

valla geldiğimden beri yok canım yaa..evet bence haylazı uyutup gelir bide pazar ya bugün ütü mütü kocaya hazırlık derken gelememiştir ama gelir muhakkak =)) yalnız bırakmaz bizi

kız ütü dedin aklıma yarın ütü de yapmam gerektiği geldiiii :S:S:S anemmmmmmmm ne yapacam bennn :))

bende müsade istiyim kızlar yarın gene yogun bigün olacak yatıyımda dinleniyim tabi uyuyabilirsem hepicinizi öptüm hayırlı geceler:KK3:

kız ütü dedin aklıma yarın ütü de yapmam gerektiği geldiiii :S:S:S anemmmmmmmm ne yapacam bennn :))

al işte ahah benim hiç öyle dertlerim yok eşim rahat çalışıo takım giymio ama sanırım belli bi süre sora giyecek ...hem nedense ben ütü yapmayı seviorum ha:KK12:

X