Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

selam canım
ilk zamanlar öyle oluyoo
ben gecenlerde annemlerdeydim..ikinc gidişimdi alıştım diyebilirim..
zamanlaa herşeye alışıyorsun canm

ben maalesef alışamadım alışamıyorum ...bize döneceği süreler verilir o sürelerde gelmeyişi yordu sanırım ikimizide...yarında gelemiorum zaman uzadı derse bırakıcam kendimi depresyona giricem artık şu zamana kadar bırakmadım güçlü oldum ama artık yapamıyorum

bilinçaltı canım annelik içgüdülerin bunlar senin..ama ölümden korkmak hem iyi hemde kötüdür..benimde aklımdan hiç çıkmıo çocuğum henüz yok ama bunu düşünmek iyi bişi ona göre çocuğunla zaman geçirirsin ..sen çok etkilenmişsin anladığım kadarıyla kıyamam

evet canım çok etkilendim bi de çocuğu vardı ya. inş geçer geçer mi sence

evet canım çok etkilendim bi de çocuğu vardı ya. inş geçer geçer mi sence

geçer canım...senin yapacağın şey bu dünyaya bidaha gelmicekmişsin gibi yaşamak..ve bu tarz haberlerden uzak durmak..benimde ölüm korkum var panik atak hastasıyım bildiğin gibi bide..senden daha kötü durumdayım..çocuğum olsaydı nolurdu kimbilir...düşünmemeye ve ölüm haberleriyle ilgilenmemeye çalış sadece

geçmiş olsun =((( iyi geceler dikkat et

sağol canım. ya senin üzüntün sana yetiyo zaten canım sende üzülme bak canı sağolsun gelicek elbet.

iyi geceler canım. geçmiş olsun. benimde gözlerim yanıto ben de çıkıcam birazdn:)))

sağol canım. ya senin üzüntün sana yetiyo zaten canım sende üzülme bak canı sağolsun gelicek elbet.

ne demek birbirimize destek için burdayız dimi ah ah evet hayırlısıyla gelir umarım çok yorulduk ikimizde oda kötü bende zamanı öldüremiyoruz ama birlikteykende zaman yetmiyo değişik duygular

oluyor canımm herşeyee alışamam diyorsun olmuyoo diyosun hayatt öylee alıştırıyokii benn evliliğe meselaa nasıl alıştımm anlamadımm..
mesajını pek anlamadım ama..depresyona hiç girmee bence cnımm hiçbirşey için değmiyoo olan bize oluyoo ne erkeklere nedee baska seye değiyor valla..
kendinee ugrass bull bence canımm cok iyi oluyorr inan..,

iyi gecelerr herkese bu arada bogazım agrıyoo yatımm

evet çok iyi söylemişsin ama benim erkeğimede bana olanın aynısı oluyor üzüntümü tetikleyende bu zaten...hadi git yorma kendini konuşuruz sora iyi geceler

merhabalar hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor ned
r proplem hayırdır ya

evet çok iyi söylemişsin ama benim erkeğimede bana olanın aynısı oluyor üzüntümü tetikleyende bu zaten...hadi git yorma kendini konuşuruz sora iyi geceler

hadi kızlar kusura bakmayın çıkıyorum .biber dolmacığım kendini üzmek yok geldiğinde ne yapacağınızı düşün tatlım kendinize iyi bakın bebiişler

biber resmin var mı bu arada

ıyıgeceleeerr
yenıyım aranızda..
Nerden yazıcagımı bıle 10 dakıkada buldum
herkese merhaba

evet işte ne sanslıymışın canımm
hem özlemekte özlenmekte güzel bişeymişş ben ilk gidişimdee anladım uzun süre aynı ortamdaa sıkılmışım..kıymetimi iyi anlamıştıı amaa bir görsennaz kalmış canımm sabırr
tamam canım cıktım benn kusra bakmaa bogazım yanıyorr
öptümmm

hadi kızlar kusura bakmayın çıkıyorum .biber dolmacığım kendini üzmek yok geldiğinde ne yapacağınızı düşün tatlım kendinize iyi bakın bebiişler

biber resmin var mı bu arada

yok şekerim eklerim uygun zamanda eşimle olan fotomu görürsünüz =)) hadi iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…