Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canlarim cok sevdim sizi kabul ederseniz artik aranizda olurum sohbetinize katilirim

ama cok uykum geldi, hamilelikten sanirim surekli uykum geliyo

hepinize hayirli geceler

Opuldunuz

canlarim cok sevdim sizi kabul ederseniz artik aranizda olurum sohbetinize katilirim

hepinize hayirli geceler

Opuldunuz

tabikide canım ne zaman istersen buyur orda yanlız hissetme kendini :80:

al sana bi bankacı daha benim eşimde bankacı kız bankacılar çok cimri oluyo seninkide öylemi hangi bankada

tebde benimki yok ya cimri degildir valla hakkını yiyiemem biraz nasıl desem yönetilmesi gerekiyo herşeyi sen söyliyceksin

ayakkabı alabilirsin canım,eşofman takımı olabilir ve tabiiki parfüm.

kayınpederimin ayakkabı dükkanı var hiç ayakkabı sorunu olmuyo beyfendinin dedigin gibi eve gelince hemen çeker eşofmanlarını ama dolaptaki bütün eşofman ve pijamalarını ben aldımparfüm bende çok istiyorum ama buralarda yok ogluşumla gidemem bu sogukta almaya netten bişey almamda yasak

hani şu kayışlı saatler oluyo onları çok seviyorum ben ama takmaz illa metal çelik olacak onuda nasıl kırıyo bilmem

neyse kızlar siz konuşadurun ben bu seferde bir ayakyoluna gideyim,geliyoruuummmm

hayatım benim doğumdan 3 4 gün geçti bekliyoz yok bebek gelmiyo zaten bende hiç sancı denen bişey yok doktorum sonunda senin doğurmaya niyetin yok ameliyata alalım dedi öylelikle sezeryan oldum ama çok istiyordum normal yapmayı:86::86:

hepinize hayirli geceler

Opuldunuz
tamam canım sanada iyigeceler,kendini orada asla yalnız hissetme canım,herzaman gel,öpüyorum.ya birde dua etsene benim için,inşaallah en kısa zamanda bende hayırlısıyla hamile kalırım.

kol düğmesi olmazmı peki?

hayatım sana göre en ideal parfüm görünüyo.. avondan al bence parfümleri güzel oluyo şimdi sevgililer gününe özel indirimleride var canım

anladım canım,ben düşüğü yaparken normal doğum sancısıyla yaptım canım daha doğrusu erken doğum deniyor buna.yani doğum sancısı yaşadım ve inan bana çok fena ya,insanın canı çok acıyor canım.birdaha düşün.

hayatım seni üzdüysem çok özür.

benimki çok klasik erkek nefret eder kol dügmeli gömlekten çok gıcık demi o yüzden hediye için fazla seçenegim yok valla ya çok gıcık degişik şeyler giymez tarzını biliyorum artık lacivert gri kot pantolon dogrusu takım lmam ben onadrobu bulunmuyo ay giyiyo çıkarıyo olmuyo begenmiyo bizde alışveriş konusu tam tersiyani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…