Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Canımm facein okeyine cok dikkat ett beden söylemesiii hic sevmiyorum orayı çok boş kadınlarr varr

evet canım ya benim oğlumun resmi var resmen orayı başka şeyler için kullanıyorlar adamlarda aynı... benimki yapmaz konuşamlara kızıyo ama genede ben başından ayrılmıyorum

evet canım. o sana ne yapçak bakalım eminim oda başlamıştır şimdiden düşünmeye ne zaman doğdun şeker

canım benim doğumgünüm geçti,16 kasımdı,kurban bayramının 1.günüydü,dolayısıyla o gün gümbürtüye gitti ama bayramın 2.günü bana şu an kullandığım laptopu hediye almış birde akşam yemeğe çıkartıp bir bara gittik.

normalde canım sen gene doktora gittiğinde sor... benim 5. ayımda afedersin ama kahverendi ip gibi bişeyler geldi hemen doktoruma gittim gayet normal dedi

tamam canim sorarim gidince, once yoktu 2 gundur oluyo boyle. sukur rahat bi hamilelik yasiyorum diyebilirim cunku hic mide bulantisi olmadi aksine istahim cok acik heran yemek yemek istiyorum gobus cikmaya basladi simdiden

ah canım ben ölmüşümde ağlayanım yok . benim adam resman odun ya

Sorunn yokmuşşş o zaman kendi fotosuyla falan oyuna sokma sakınn sende ayrılmaa basındannn:))) öpüormm

Canımm facein okeyine cok dikkat ett beden söylemesiii hic sevmiyorum orayı çok boş kadınlarr varr

canım senin bildiğin bişey mi var yoksa korkutma beni..gerçi Allah korusun öyle bişey yaparsa laptopu ikiye ayırırım sonrada yollarımızı ayırırım

ah canım ben ölmüşümde ağlayanım yok . benim adam resman odun ya

22 martta tanışma yıldönümüüz bizim sekiz sene olacak bende güzel bi saat alıyım diyorum evlendigimizde beri kaç tane saat aldım hemde o kadar para verdim hepsi giit ya adama saat daynmıyo

banada gülmeyin ama hayatımda hiç okey oynamadımnasıl oynanır onu bile bilmem eşiminde netle uzaktan yakından alakası yok iyi bişey ama banada kızıyo bazen ne yapıyosun sen orda diye

hayatım bana da söylermisin sırrını napim :82:

ay ne biliyim dilekçim,ben canım ilgi isteyince yada onun romantik olması gereken yerlerde romantik davranmıyorsa yaygarayı koparıyorum ama öyle cadı gibi değil numaracıktan,sonra iki şapşup öpüyorum,sonra akşama yada sabaha kocacığım yola gelmiş oluyor arada bir yapmak lazım canım

22 martta tanışma yıldönümüüz bizim sekiz sene olacak bende güzel bi saat alıyım diyorum evlendigimizde beri kaç tane saat aldım hemde o kadar para verdim hepsi giit ya adama saat daynmıyo

başka bişey al canım.:26::26:saatleri dayanmıyorsa

hayatım benimki yemiyo artık yapıyorumda gene aynı

başka bişey al canım.:26::26:saatleri dayanmıyorsa

ne alıyım ya hep gömlek alıyorum aslında takıma ihtiyacı var onun giydigi takımıda ben alamam çok para bankacı ya hep gömlek kravat akıl ver bene bi tek parfüm kullanır oonun için ondan gizli biyere gitmem lazım buralarda yok küçük bebeklede bu sogukta uzaga gidmem:26:

banada gülmeyin ama hayatımda hiç okey oynamadımnasıl oynanır onu bile bilmem eşiminde netle uzaktan yakından alakası yok iyi bişey ama banada kızıyo bazen ne yapıyosun sen orda diye

bende bu akşam okey oynadım annemlerde ertesi sabah doğuma ameliyete girdim hiç sancı nedir bilmem o kadar yani

ayakkabı alabilirsin canım,eşofman takımı olabilir ve tabiiki parfüm.

al sana bi bankacı daha benim eşimde bankacı kız bankacılar çok cimri oluyo seninkide öylemi hangi bankada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…