Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

burada herkes meraklı ama bende dışarıya çıkmam pek.)

bekarsın sanırım

cıks akşam yorgun argın eve gidince yemek isteyen bir kocam var

acayip meraklılar evime gireni çıkanı ne giydiğini saatini ben onlar gibi bilmiyorum hayatımda hiç görmediğim insanlar hayat hikayemi anlaıyor garip iş

hoşgeldin cnmm dileğinn arkadaşısın dimi:)

kızlar şimdi fatmagülü izliyodurr,bitince toplanırlarrr :)))
biraz geçmişi okudum.hoşbulduk.herkese merhabalar.
kızlar kendimi tanıtayım
34 yaşında ,2 kız çocuk annesi,fazla kilolarıyla cebelleşen bir ev hanımıyım.sizleri de zamanla tanırım artık.

biraz geçmişi okudum.hoşbulduk.herkese merhabalar.
kızlar kendimi tanıtayım
34 yaşında ,2 kız çocuk annesi,fazla kilolarıyla cebelleşen bir ev hanımıyım.sizleri de zamanla tanırım artık.

hoş geldin canım brnim hiç üzülme bendede var aynı sorun paylaşırız:)))))

yazıyı okudum.benim düşündüklerime parmak basmış.ölünün arkasından kötü konuşulmaz ama keşke bizlerin düşündüğü kadar evladını düşünseydi rahmetli.

yazıyı okudum.benim düşündüklerime parmak basmış.ölünün arkasından kötü konuşulmaz ama keşke bizlerin düşündüğü kadar evladını düşünseydi rahmetli.

ayy evet cannım sormaa yaa,ben olaya tamamen duygusal anlamda bakıodum ama bide eşini düşünsene,adam için ne kötü bi durum dimii,bi telefon gelioo karısı bekar bi adamın evinde alkollü ve ölü bulunduu,yani adam için valla kötü bi durumm...

sen napıyosun nasılsın cnm ??*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…