Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

başım ağrıo bende takılıcam gidebildiği yere kadar heyecandan da uyuyamıyorum:KK43:

valla hakkaten seninki heycanlı bi durum yanii,,bende nişanlıyken askere gitmişti eşimm hemde taaa karsa düşün yani istanbuldan karsa gittim,2 ay görmemişimm düşünn çıldırıcaktım kız heyecandannn wuwwww nası bi duygu öleee yaaaa:)))))))))))))

buarada senin eşin askerliği tamammıı ???

valla hakkaten seninki heycanlı bi durum yanii,,bende nişanlıyken askere gitmişti eşimm hemde taaa karsa düşün yani istanbuldan karsa gittim,2 ay görmemişimm düşünn çıldırıcaktım kız heyecandannn wuwwww nası bi duygu öleee yaaaa:)))))))))))))

buarada senin eşin askerliği tamammıı ???

çok şükür askerliği tamam ..ama iş için yurtdışına gitmesi zor oluo bizim için...ama ilkkez bu kadar uzun ayrı kaldık

günaydın kızlar gece bayağ sohbet dolmuş burası
ben fatmagülü izledim valla fırsat bulamadım çok heycanlıydı ya :KK53:

günaydın gece baya muhabbet ettik evet...ben hiç uyumadım =((

biber dolma hala uyanıkmısın nasıl dayanıyorsun o kadar

günaydın canım tünaydın mı oluyodu yoksa ben saat 9 da kalkıyom oğlumdan dolayı ama bide bana sor nasıl kalkıyom daha evi süpürcem sen napıyon canım:KK37::KK37:

iyi akşamlar demeye başladık hemşom sabah altıda kalkıp işe geliyorum :KK70: akşam 21.30 da bende uyku hazırlıkları başlar :KK70:

X