Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bende konu hakkında hıncal uluç gibi düşünüyorum.kaç gündür kafamı karıştırıyor.evli diyorlar kocası ağlıyor.biryandanda bekar bir adamın evi.tek üzüldüğüm o çocuk büyüyünce baba annem nasıl öldü sorusuna vereceği cevap çok acı...............

selam bende 70 kiloyum .doğum yapalı 5 ay oldu.emziriyorum.nasıl verceğim bilmiyorum.............

Son düzenleme:

evt canım haklısın düşünsene,
çocuk kalkıp annesini bi araştıracakk,bi adamın evinde ölmüşş,ne kötü dimiii,

neyse yinede ölü insanın arkasından konuşunca kötü hissettim kendimii,ben öldğünede çok üzüldüm ama keşke böle olmasaymışş,allahh affetsin diyelim

kızlar herkese selam bu topiğin adeti gece toplanmak gece görüşürüz hanımın çiftliğini seyredim:))))

defne joy a üzüldüm ama bitaraftan kızıyorum o saatte bekar adamın evin de hemde önceki gece tanışmışrar ne işin var çocuğunun yanına gitsene bide alkollü gitti... ya kimin nasıl ölceği bilinmez ama Allah herkese ölümünde hayırlısını versin... ben isterdimki son nefesini oğlunun eşinin yanında versin ama kısmet değilmiş((((

bende tam tersinee kilo almaya çalışıyorummm :)))))))))))
sen kaç kilosunki cnmm,doğum kilosumu kaldı ??

valla canım 3. doğumdan sonra verme çabalarındayım.bebeğim 7.5 aylık.83 kiloyla çıktım hastaneden.şimdi 71 im.hedefim yaza kadar 60 olmak.yaş geçtikçe daha zor gidiyor onu öğrendim.aman sen de alamıyorum diye üzülme.senin yerinde olmak için kaç kişi can atar.senin medeni durumun,çocuk ve yaş durumun ne canım...

selam bende 70 kiloyum .doğum yapalı 5 ay oldu.emziriyorum.nasıl verceğim bilmiyorum.............

emzirme kilo vermeye engel değil aksine günde 500 kalori harcattığı için yardımcı bile.sadece evde de olsa spor yaparak incelebilirsin.biraz azim gerekiyor.bak benim 12 kilom gitti.sen niye yapamayasın ki.

canım evliyim ben çocuğum yok,boy 1.70 kg.53 -55 arasıı
biraz kilo alıncA Yüzüm toparlıyoo güzel oluyooo :)
ama malum tabiki şuan çocuk yokk,olduktan sonraa bakalımm ne olacak

ayy bu kızların hepsi hanımın çiftliğine mi gittii ?? :))))))
ben ferihalara gidiyorummmm :) gelince tık tık kapıma tıklayınnnnnnnnnnn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…