Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar yaaa bu su gibi pragramı varya orda tanju diye bi adam vardı evlenmek isteyen biliyormusunuz gene gelmiş adam 3 seneden beri evlenemedi gitti:)))))

ben mi ayarlasam acaba akrabalara:))))

kızlar yaaa bu su gibi pragramı varya orda tanju diye bi adam vardı evlenmek isteyen biliyormusunuz gene gelmiş adam 3 seneden beri evlenemedi gitti:)))))

ben mi ayarlasam acaba akrabalara:))))

kız bnde şimdi kayınvalidemle onu izliodummm :)allah seniii :)))
sence bu kadını beğenirrr mi ,bence beğenmezzzz :))))

ay valla canım sinir etti beni çok bilmiş bide kimseyi beyenmiyo sanki kendisi brat pit kız böylemi yazılıyodu adamın adı

yamuk prensesin eşinin dün doğum günüydü dün akşam gelmediğine göre güzel vakit geçirdiler heralde gelsin sorcam bakayım:))))

cnm burdayım da bi yandan oğlumu yediriorum bi yandan yazıorum bi yandan fırındaki kurabiyelere bakıorum :S

ay canım neli yaptın kurabiyeli hamarat hanım seni ben mesela çuğu zaman un kurabiyesi bide damla çikolatalı yapıyorum güzel oluyo... ev işi ne durumda darsı başımıza

ay canım neli yaptın kurabiyeli hamarat hanım seni ben mesela çuğu zaman un kurabiyesi bide damla çikolatalı yapıyorum güzel oluyo... ev işi ne durumda darsı başımıza
elmalı deniyeyim dedim ama kek gibi oldu yumuşak oldu ama tadına bakamadım daha umarıım gzl olmuştur. oruçluyum da... bayaadır bakamıorum eve belki bugün dışarı çıkarım. cnm da hiç istemio ama markete uğramam lazım.. çıkmışken şnşaatra da bakarım bakalım bitirmişler mi kabayı. geldiimde yazarım cnmdurumunu hatta foto çekip eklerim

oğlunun ismi neydi canım Allah bağışlasın çok tatlı onlarsız olmuyo:))) ama benimki de hiç yemek yamez..((

oğuzhan cnm adı. ben de reklam açtım da zorla da olsa yediriom işte :)))

yamuk prensesin eşinin dün doğum günüydü dün akşam gelmediğine göre güzel vakit geçirdiler heralde gelsin sorcam bakayım:))))

kızz sorma valla hakikaten gelmediii :) anemmmm bu gece anlatacakları vardır o zamannn :)

blactea sen napıyon kayınvalidendemisin:82:

evet cnm tatilde sayılırız ,kayın valide pişirioo yiyiyoruzzz :))
bakalım bu gecede kalıcaazz heraldeee,benim kayınvalide kafa dengi takılıyoruzz ölee :)
eşiminde işi var bu yakada sabahtan daha kolay gidiooo :)trafiğe takılmadannn :)

sen neler yaptın cnm bugün :)

Allah kabul etsin canım... evegidersen resimleri çek bizde bakarız bi ara bakmıştım ama plan olduğu için anlamadım şimdi daha iyi olur hayırlısıyla oturursun inş...:)))

bütün annelerin derdi heralde bu çocuklarına yemek yedirememek(

hayatım kayınvalidenle anlaşmana çok sevindim inş bende gelinimle anlaşırım zamanı geldiğinde

hayatım evin işini bitirdim yemek yapçam ne yapsam bi tavsiyede bulunurmusun:))))

cnm daha kaba inşaat ılduüu ,için gene bişi anlaşılmaz fazla. nisan mayıs gibi anca anlaşılcak kıvama gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…