Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

dünden tavuklu mantar sote pilav ve ayran vardı. onlardan yediriorum cnm.

afiyet olsun bebişe canım...

bizimkide uyuyo kalkınca ben de yedircemde ymek yapmam lzım bugün de eşim geç gelcek maçları var ne yapsam kızlar ya yemek derdide sorun her gün düşünüyorsun ne yapsam diye:KK37::KK37::KK56::KK56:

afiyet olsun bebişe canım...

bizimkide uyuyo kalkınca ben de yedircemde ymek yapmam lzım bugün de eşim geç gelcek maçları var ne yapsam kızlar ya yemek derdide sorun her gün düşünüyorsun ne yapsam diye:KK37::KK37::KK56::KK56:

cnm ben pizza hamuru hazırladım. kocama pizza yapıcam. oğluma da ya pirinçli kabak çorbası ya da kıymalı tel şehriye çorbası düşünüorum. belki fikir olur...

cnm ben pizza hamuru hazırladım. kocama pizza yapıcam. oğluma da ya pirinçli kabak çorbası ya da kıymalı tel şehriye çorbası düşünüorum. belki fikir olur...

sağol canım kıymalı şehriye yapım yanınada bişeyler bulucam ama canım benim eşim bi tuhaf yemekte kalıptan çıkmıyo illa sulu tencere yemekleri olcak...aslında ben bayılırım değişik yemeklere...

hayatım kayınvalidenle anlaşmana çok sevindim inş bende gelinimle anlaşırım zamanı geldiğinde:KK52:

inşallahh cnm benimm;iş biraz kaynanada bitioo :)

hayatım evin işini bitirdim yemek yapçam ne yapsam bi tavsiyede bulunurmusun:))))

valla cnmm senin oğluşun var vitamin açısından ıspanağın varsa ıspanak yappp :)

sağol canım kıymalı şehriye yapım yanınada bişeyler bulucam ama canım benim eşim bi tuhaf yemekte kalıptan çıkmıyo illa sulu tencere yemekleri olcak...aslında ben bayılırım değişik yemeklere...

kızlar bi arkadaş bizim topiği arıyordu nasıl adres gönderecem ona...

benki de tam tersi böle festfud tarzı şeyleri sever. ben de bugün kuru fasulye düşündüm ama dün de mantrar sote yapmıştım dedim iki gün de sulu yemek olucak yemekz die pizza düşündüm. benmki sulu yemekleri zorlar yio yaa :S

benki de tam tersi böle festfud tarzı şeyleri sever. ben de bugün kuru fasulye düşündüm ama dün de mantrar sote yapmıştım dedim iki gün de sulu yemek olucak yemekz die pizza düşündüm. benmki sulu yemekleri zorlar yio yaa :S

ay canlarım bunlar baba oğul aynı oğlu yemek yemez babası yemek seçer napıcamı şaşırdım valla:KK52::KK52::KK52:

cnlarım birazdan gelicem gene şimdi bi dışarı çıkıyorummm :)

tamam canım:)))

hayatım neden ağladın üzüldüm canım kıyamam sana seni kimsenin üzmesine izin verme ohhhhh sefan olsun iyi yapmışsın hayatım.. benimde moralim bozuk olduğunda alış veriş yaparım yada saçım başımla oynarım...:))))):KK37::KK37:

unuttum gitti:KK60:aynen varya ama ben saçlarımla oynamaya kıyamıyorum yaa sonra pişman olurum diye:KK1:
maşlah.baya kalabalık burası

selam kızlarr

selam kızlar nasılsınız
ben yorgunluktan öldüm bittim resmen belim her yerim ağrıyo
misafirler gitti bende sabah beri temzilik yapıyorum camları sil mutfak dolaplarını sil toz al süpür sil tuvalet banyo yıka
bir sürü çamaşırda cabası :86::86:
şimdi sadece akşama yemek ve çamaşır ütü işim kaldı

kahvemi aldım bi bakayım dedim :82:

selam kızlar nasılsınız
misafirler gitti bende sabah beri temzilik yapıyorum camları sil mutfak dolaplarını sil toz al süpür sil tuvalet banyo yıka

iyi yaptın canım oyur dinlen biraz...
valla biz iyiyiz muhabbete devam... benimde öyle dip köşe temizlikte üzerimden kamyon geçmiş oluyo biliyorum yoruldun dinlen canım...ama tamda temizlik havası var:))):82:

selam kızlar nasılsınız

işte bu yüzden evlilikten soğuyorum ben hoşgeldin canım aman boşver hepsini 1 güne sığdırma iiyi yapmışsın afiyet olsun yorgunluğunu atıver:KK71:

hayatım valla sorma saçlarım bellerimdeydi kestire kestire omuzlarımda şuan...uzasın diye bakıyorum:KK43::KK52::KK52::KK52:

işte bu yzden kestirmek istemiyorum uzar canım.

X