Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım öncelikle hoş geldin hayatım valla bende ev hanımıyım bende evde sıkıntıdan patlıyorum çalışmak gibisi yok bence çalış canım hiç sıkılma:)))

bizim topic genelde gece 12 de toplanıyo kızlar günün stresi atıyoruz seni bekleriz canım

gönül meselesine gelince üzülme bazen banada oluyo her kadına oluyodur mutlaka geçici bi durum merak etme:)))

gece o saatler ben kaçıncı uykumdayım kaç rüya gördüm Allah bilir

hayatım 3 te yatıyorum 9 da kalkıyorum 2.5 yaşında oğlum var avare avare dolaşıyorum evin içinde ama sonradan açılıyorum.))))))

muhabbet o kadar güzel oluyoki bırakamıyorum bi türlü

kızlar msj çok yavaş sistemde mi bi problem var sizde nasıl....

Allah bozmasın muhabbetinizi

burdayım yettim gayri:80:

hayatım ben geldim sn gittin günaydım napıyorsun bakalım

hoşgeldin canımmm günaydınn iş güç uğaşıyoruz valla ayy ne zaman gelsem boşdu burası nerde herkes die merak ediyordum aslında evde pc bozuk olmasaydı bende katılırdımm geçen gün çok keyif sohbetinizden

oğlunu hastaneye götürmüştün umarım iyileşmişsindir oğluşun canım

sağol canım oğlum iyileşti biraz öksürüyo unuda halledebilsem güzel olcak....

canım her zaman beklerim sohbete özlettirme kendini:)))):80:

hayatım çok sağol oğlum iyileşti sende ne var ne yok aşkım ya bu arada benim msj larda sorun var çok yavaş sende nasıl

sağol canım oğlum iyileşti biraz öksürüyo unuda halledebilsem güzel olcak....

canım her zaman beklerim sohbete özlettirme kendini:)))):80:

öksürüğünü gidermek istiyorsan şöyle bişey yapabilrsin annem hep apardı bize yapıyorda bazenn bana felaket öksürürüm ben

ocağın üstüne 1 çay kaşığı kahve koy,o yansınn dumanı çıkınca hemen havluyu tutki dumanı havluya geçsin ve hemen oğlunun sırtına koy bunu bikaç sefer yap geçer öksürüğü oğlunun.

saol canım anca gündüzleri burda olurum ben

tamam canım tavsiyen için çok sağol valla denemedim şey kalmadı bal karabiber turp en sonunda antibiyotik verdi doktor bide benim oğlumun hiç iştahı yok hiç sevmiyo yemek yemeyi(((

canım ben daha oğluma kahvaltı yaptırmadım...

ona biraz yemek yedireyim antibiyotiğini vericem sonra gelicem canım senide beklerim herzaman şimdilik by by

tamam canım tavsiyen için çok sağol valla denemedim şey kalmadı bal karabiber turp en sonunda antibiyotik verdi doktor bide benim oğlumun hiç iştahı yok hiç sevmiyo yemek yemeyi(((

sütlü bal yapıyorsan o daha çok balgam yapıyor canım.sen bir dene oğluna bakalımm canım umarım öksürüğü bıu şekilde gider annem hep yapmıştır bizde hep geçiyordu yani.
antibiyotik zararlı canım ya benim yiğenimle aynı yaştalarda şu yaşıa kadar doktoru hiç vermedi.
aynen benim yiğenimde öle ya yumurta,süt,köfte,esersede sarelle ekmek 1 gün hiçbişe yemediğini biliyorum yani sadece süt içiyordu.
abur cubur yiyorsa o işte karınını doyuruyor gerek görmüyor yemek yemeye haliyle

canım ben daha oğluma kahvaltı yaptırmadım...

ona biraz yemek yedireyim antibiyotiğini vericem sonra gelicem canım senide beklerim herzaman şimdilik by by

tamam canım kahveyide dene hemen bence..hadi görşürz sonra canım by by

hayatım inanki söylüyorlardıda inanmıyordum yemeyen çocuk ne kadar zormuş başıma gelince anladım...

çok sağol canım ben şimdi yemek savaşına gidim gelirim daha sonra canım :79::79::79::79:

hayatım inanki söylüyorlardıda inanmıyordum yemeyen çocuk ne kadar zormuş başıma gelince anladım...

çok sağol canım ben şimdi yemek savaşına gidim gelirim daha sonra canım :79::79::79::79:

çok zor gerçektenn çocukla uğraşmakk
tamam canım kolay gelsin sana:80:

işyerinde başladım ağlamaya dışarı çıktım güzel küpeler,hırka ,kitap aldım geldim
en güzeli sanırım buydu.rahatladım valla biz bayanlar varya ne çok düşkünüz alışveriş bi bunalıma girmeyi görmeyelim

hayatım neden ağladın üzüldüm canım kıyamam sana seni kimsenin üzmesine izin verme ohhhhh sefan olsun iyi yapmışsın hayatım.. benimde moralim bozuk olduğunda alış veriş yaparım yada saçım başımla oynarım...:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…