Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bende o şikayetlerle gittim akıntı kaşıntı yanma acaaba kistmi var diye gittim ama siğilleride söyleyince onlarla ilgilendi daha çok önce siğillerini tedavi edelim dedi..kistten korktuğum içinde yumurtalıklarımı ve rahmimi gösterdi gayet doğurgan kadınsın tertemiz dedi çok şükür bakalım zamanla iyi olucak herşey işalla

kızlar bişey sorcam hani ziyaretçi olarak syopiğe giriyorlar ya gözükmüyorlar nasıl yapıyorlar bilen varsa bana anlatırmı

evet canım banada baktı yumurtalıklara bi sorun yok dedi o yüzden rahatım

ya o ziyaretçi şöle oluoo galibaa,
ben daha buraya üye olmadan bi konu araştırıodum,tesadüf burda çıktı,google yazdım girdim burda forumda okudum ama üye değildim,sonra yorum yapmak isteyince üye oldumm,diğer türlü direk kk sitesinden girilemiyo ama ...

olabilir...:44:

kızlar benim bilgisyrın şarjı bitioo,malum kayınvalidemde misafirlikteyizz,şarjda onların odasında çantamda kaldıı,birden yüzünüze kapanmasın:) en azından iyi geceler dileyeyim sizee,yarın görüşürüz canlar,kendinize iyi bakınnnn

iyi geceler görüşürüz yarın

iyi geceler canım kendine iyi bak:79::79:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…