Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hyatım en sevdiği yemeği bilirsin hangisise onu pişir. ve bikaçtahane daha yanına bişeyler hazırla. artık ne seviyorsa
bizimki mesela etçildir

çok şükür yemek ayrımı yapmaz herşey yer...ben şey düşündüm
tavuklu bezelye
pirinç pilavı
salata
makarna salatası
sütlü irmik tatlısı nasıl sizce mumda yakarım

çok şükür yemek ayrımı yapmaz herşey yer...ben şey düşündüm
tavuklu bezelye
pirinç pilavı
salata
makarna salatası
sütlü irmik tatlısı nasıl sizce mumda yakarım

hayatım çok güzel olur yanına biraz da meze yap çok güzel olu mum falan güzel bi müzik te kooy sonrasını ben bilemem artık

hayatım çok güzel olur yanına biraz da meze yap çok güzel olu mum falan güzel bi müzik te kooy sonrasını ben bilemem artık

ekstralar eklerim sofraya onun sevdiğinden ozaman.. sorası bildiğin düşündüğün gibi olmicak şekerim birlikte olamıyoruz siğillerden dolayı

ekstralar eklerim sofraya onun sevdiğinden ozaman.. sorası bildiğin düşündüğün gibi olmicak şekerim birlikte olamıyoruz siğillerden dolayı

aaa grçektenmi cnmmm,hay allah ekşin olmıcakmı tühhh ((
cnm siğiller nasıl bi etki yapıyoo,yani sanamı acı veriyo nasıl oluyoo,bilmiyorumda o yüzden soruyorum hayatım:S

aaa grçektenmi cnmmm,hay allah ekşin olmıcakmı tühhh ((
cnm siğiller nasıl bi etki yapıyoo,yani sanamı acı veriyo nasıl oluyoo,bilmiyorumda o yüzden soruyorum hayatım:S

evet malesef ...hpv virüsü olmasına yol açar çitflerden de birbirine geçer kadınlara rahimağzı kanserine yol açıyor kötü can sıkcı bi rahatsızlık işte...eşimi bekliodum yaktırmak için pazartesi gidicem bakalım

herkese iyi geceler nasılsınız canlar keyifler ne alemde :))))))))))

bende hamsiden başka balığı yiyemiyorum onu da eşim alıştırdı normalde sevmem balık am çocuk yesin diye eve giriyo:))))))

karadenizliyim ya genlerde var valla ,denizden babam çıksa yerim hesabııı :)
bii şu karidesiii yememm...ıyyyyyy oda bözükmü ne zatennn

geçmiş olsun canım inşallah halledersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…