Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ya biri anlatsın yaaa :84::84::84::84::84:

tamam ben anlatayım

bundan yıllar önceydi..:KK60: şaka bi tarafa ciddileşiyorum...

kurdelam hiç bişey yok ken beni arkadaşlıktan çıkardı nedenini sorduğumda sadece seni değil 40 kişiyi çıkardığını artık sıkıldığını olaylardan bıktığını söyledi.gene nedenini sorduğumda dün keremceyle konuşmuşlar keremce buna sen herkese değer veriyon millet sana hakettiğin değeri vermiyorsun demiş... bende keremceye kurdelama verdiğimiz değerin ölçüsünü sen nerden biliyorsun dedim.
oda bana bozulduğundan gelmiyo. ya benim kızdığım nokta birileri arayı bozuyo bişey olmamış gibi kenara çekiliyo.he bizim kızımızda o kişinin lafıyla haraket ediyo ben bunu sanırsan 5 6 kere anlattım herkes tpicde soruyo e açıklama yapmak zorundayız obazı kişilerinde tabikide adı geçiyo..yani herkez özgür tabikide isteyen gelir istemeyen gelmez.. onun kararıydı .bu konuyla ilgilide muhatap olmak istemiyorum çünkü okuyup cevap veriyorlar . o bişey kazanmadı bizde bişey kaybetmedik bu kadar basit... sanal alem nihayetinde:)))

özeldende bi çözüm bulamadığımız için bi de devleti deneyim diyo eşim bakalım ordaki doktor ne der :KK31:
varikosel damar genişlemesi ve bundna dolayı spermlerin yapısını bozan bi hastalık canım

ceydacım kızma canım ben gerçekten bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.

tamam ben anlatayım

bundan yıllar önceydi..:KK60: şaka bi tarafa ciddileşiyorum...

kurdelam hiç bişey yok ken beni arkadaşlıktan çıkardı nedenini sorduğumda sadece seni değil 40 kişiyi çıkardığını artık sıkıldığını olaylardan bıktığını söyledi.gene nedenini sorduğumda dün keremceyle konuşmuşlar keremce buna sen herkese değer veriyon millet sana hakettiğin değeri vermiyorsun demiş... bende keremceye kurdelama verdiğimiz değerin ölçüsünü sen nerden biliyorsun dedim.
oda bana bozulduğundan gelmiyo. ya benim kızdığım nokta birileri arayı bozuyo bişey olmamış gibi kenara çekiliyo.he bizim kızımızda o kişinin lafıyla haraket ediyo ben bunu sanırsan 5 6 kere anlattım herkes tpicde soruyo e açıklama yapmak zorundayız obazı kişilerinde tabikide adı geçiyo..yani herkez özgür tabikide isteyen gelir istemeyen gelmez.. onun kararıydı .bu konuyla ilgilide muhatap olmak istemiyorum çünkü okuyup cevap veriyorlar . o bişey kazanmadı bizde bişey kaybetmedik bu kadar basit... sanal alem nihayetinde:)))

Neyse kızlar durumlar karışık anlaşılan.. açıklama için sağol dilek. Konuyu kapattım :KK34:

ceyda görümcen ve sen mükemmel ikilsiizniz :nazar:

mutfakda ikincisi annemlerin mutfak dolaplarına çokk benziyo onlarında geçen sene yapıldı ankastreler hariç :)
çok hoş oluyo bu rnekler annemlerininkinide ben seçmiştim :87:

ceyda görümcen ve sen mükemmel ikilsiizniz :nazar:

mutfakda ikincisi annemlerin mutfak dolaplarına çokk benziyo onlarında geçen sene yapıldı ankastreler hariç :)
çok hoş oluyo bu rnekler annemlerininkinide ben seçmiştim :87:

sağolasın canımm.. o senin güzelliiğinn :KK71:

Canım ben 2.5 senelik evliyim ve byaz eşyalarım yepyeni hatta şuan kirada oturduğum dairede sığmadığı için fırınımı kullanmıyorum bile. dolayısı ile ankastre alıp almamakta kararsızım. diyelim ki ankastre aldım ama beyaz eşyalarım yepyeni onları napıcam :26:

yorumun için sağol :KK71:

sağolasın canımm.. o senin güzelliiğinn :KK71:

Canım ben 2.5 senelik evliyim ve byaz eşyalarım yepyeni hatta şuan kirada oturduğum dairede sığmadığı için fırınımı kullanmıyorum bile. dolayısı ile ankastre alıp almamakta kararsızım. diyelim ki ankastre aldım ama beyaz eşyalarım yepyeni onları napıcam :26:

yorumun için sağol :KK71:

canım müsrifliğe gerek yok tabi :)
varsa onları kullan nedne tekrar para vericen olan eşyalara sonra değiştirirsin
tabi nacizane fikrim :KK71:

hayatım bu mutfak ne oluyo onu anlamadım

yatak odası senin mi:KK37:

yatak odası samsun' daki görümcemin..

3 gün önce ev aldık hayatım sana bahsetmiştim.. evime yaptıracağım mutfak dolabına karar vermek için size danışayım dedim, o sebeple en beğendiğim 2 mutfak örneğinin resimlerini koydum. herkes 2. resimdekini beğendi :KK34:

bugün işte kızlar doğumgünü yani 2 şubat ama ben ona hiçbir süpriz hazırlamadım ya,yarın ne yapcam ben:KK53:

seksü ciciler, seksü bi müzik, mumlar vs.. tamamdır daha büyük sürpriz ne olabilir ki :KK23::KK23::KK23:

bugün işte kızlar doğumgünü yani 2 şubat ama ben ona hiçbir süpriz hazırlamadım ya,yarın ne yapcam ben:KK53:

hayatım güzel bi pasta al yada yapabiliyorsan kendin yap senin için özel doğumgünün için yaptım dersin hediye işini nasıl halledecen

pastanın yanına güzel bişeyler hazırla güzel bi masa falan aklıma gelen bu nasıl yapçan.:KK14:

canım müsrifliğe gerek yok tabi :)
varsa onları kullan nedne tekrar para vericen olan eşyalara sonra değiştirirsin
tabi nacizane fikrim :KK71:

yani ben de öyle düşünüyorum açıkçası. he tabii bi zaman sonra bunlar eskiyince falan değiştirirm inş. :KK34:

sende bir kova erkeği ile evlisin yane :KK24:
ben baya sormuştum burda kızlara :) benimkininde 11 şubat
güzel şeyler düşünmüştüm ama suya yatacak gibi çünkü annemler gelicek bana haftaya :KK34:
çok istediği bişi varsa hediye onu al bir pasta mum ışığı güller sonrası :78::78:

X