Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yamukprensesim resimlerimi koydum ama onlar eski şimdi daha zayıfladım saçlarımıda omuzlarda kestirdim sarıya boyattım şimdi daha çok bişeye benzedim:KK60::KK60:

yarın annemler gelcek fotoğraf koyma aleti kardeşimdeydi ondan alıcam son halimi koycam ona bakarsın canım o resimlerde çirkin çıkmışım:84::84:
kız ben senin resimlerini daha önce görmüşüüümmm,fıstık gibisin maşaallah,o kadar çocuk doğur büyüt falan normal yani kilon ama şimdi biraz kilo verdim diyorsun,kesin şimdide fıstıklı lokum olmuşsundur.
bu arada yamukcum (ay bu da acayip oldu :KK1:)
seninle regl günlerimiz aynıydı galiba regl oldunmu sen :80:
şimdi biz seninle regl kardeşimi oluyoruz:KK19:

canlar size doyum olmuyor geç toplandık ama bugün erken yatmam lazım kendinize iyi bakın hepinize iyi geceler
iyigeceler ablacığım.

şimdi benim anlamadığım işte eşinin sperm sayısı çoğalmış,işte ne güzel bunda üzülcek ne var anlamadım,birde hayatım iyi bir doktor tavsiyesi alaıp sadece 1 doktora gideceksin ben onu anladım,bende senin gibi çok doktor değiştirdim ama şimdi karar verdim bir tek doktora gidicem,kendimi ona bırakıcam,takip etsin beni,sende öyle yap.sen ne zamandır korunmuyordur ayşen unuttum ben,yani ne zamandır çocuk istiyorsunuz?

canım ben 4 yıllık falan evliyimde,geçen sene 4 aylıkken düşük yaptım,düşükten sonrada hala hamile kalamadım,sorun bu.dur bakalım acelen ne,ilk denemeden sonra 12 ay boyunca hamile kalamazsan ondan sonra telaşlan,kimisi ilkinde hamile kalır,kimi 4.ayında,kimisi 11.ayında,mesela bende 8.ayımda hamile kalmıştım ama düşükten sonra 6 ay içinde kalınmalıymış,bu ay benim 8.ayımdı ben o nedenle rahim filmi istedim.

tamam fıstık anladım,geçen gecede benim öyle olmuştu,ayıp oldu kızlara diye diye yatmıştım,bendede oluyor arada.

şu malum parti onada el koymuş,yasaklamıştır:KK60:

hayatım seviniceksin tabikide üzülme bak ilerlemiş sperm sayısı ne kadar güzel negatif düşünme doktorlar hep söylüyo stres yapmicaksın zaten her hastalığın başı stres oldu canım:KK16:[/QUOTE]
ay canım aslında o yazıyıayşen yazmıştı bende ona cevap yazdım,sende ben yazdım sanıp bana yazdın,ondan sonra dal sarkar kartal kalkar,kartal karkar dal sarkar:KK37:ya öyle işte...
selamm kuşum.. iyidir valla nolsun.. sen nasılsın??

kız 1.5 haftadır görümcem ist.da yoğunum yani anca girebiliyrum... ben gittikten sonra da epey olaylar olmuş valla kız acaip şaşırdım yani.. sizi bulana kadar topik topik gezdim hatta kayboldum, topum inşaata kaçtı, sonra bi amca bana elma şekeri uzattı. kötü yola düşceedim az kaldıydı :KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60:süpersin ceyda ya seni stres topu ilan ediyorum,gece gece güldürdün beni.

Son düzenleme:
kız ben senin resimlerini daha önce görmüşüüümmm,fıstık gibisin maşaallah,o kadar çocuk doğur büyüt falan normal yani kilon ama şimdi biraz kilo verdim diyorsun,kesin şimdide fıstıklı lokum olmuşsundur.

şimdi biz seninle regl kardeşimi oluyoruz:KK19:

iyigeceler ablacığım.

hayatım seviniceksin tabikide üzülme bak ilerlemiş sperm sayısı ne kadar güzel negatif düşünme doktorlar hep söylüyo stres yapmicaksın zaten her hastalığın başı stres oldu canım:KK16:
ay canım aslında o yazıyıayşen yazmıştı bende ona cevap yazdım,sende ben yazdım sanıp bana yazdın,ondan sonra dal sarkar kartal karkar,kartal karkar dal sarkar:KK37:ya öyle işte...

:KK60::KK60::KK60:süpersin ceyda ya seni stres top ilan ediyorum,gece gece güldürdün beni.[/QUOTE]

bende kayış koptu bu saatte hatlar karıştı :KK52::KK52::KK37::KK37::KK37:

kızlar bugün deli gibi temmizlik yaptım,ev temiz ama ben pek temiz değilimm :) duş alıcammm şimdilik hoşçakalınnn,çıkınca uğrarım gene burdaysanızz görüşürükkk :)))
başş başşş si<zeeee :)

kızlar bugün deli gibi temmizlik yaptım,ev temiz ama ben pek temiz değilimm :) duş alıcammm şimdilik hoşçakalınnn,çıkınca uğrarım gene burdaysanızz görüşürükkk :)))

al canım duşunu ben alım çok iyi geldi:)))
sonra gel biz burdayız dimi kızlar:KK55:

güle güle kirlet tatlım ellerine sağlık...

:KK71:

al canım duşunu ben alım çok iyi geldi:)))
sonra gel biz burdayız dimi kızlar:KK55:

he bacımm ölümüne kankayıkkk :KK51: :KK60::KK60:

valla ablacım şu an için ben tedavi olmuyorum bıraktım
eşimde sperm sayısı ve hareketsizliği azdı
kürler uyguladık 4 milyondan 19 milyona çıkmış ama hareketlilik aynı bugün aldık sonucu
sevinsekmi üzülesekmi bilemedik
neraya hangi doktora gideceğimizi şaşırdık nasıl bir yol izlememiz lazım düşünn düşünnn
dokunsalar ağlıycak durumdayım misafiler olmasa bugün iyi ağlardım aslında :KK43:
şimdi benim anlamadığım işte eşinin sperm sayısı çoğalmış,işte ne güzel bunda üzülcek ne var anlamadım,birde hayatım iyi bir doktor tavsiyesi alaıp sadece 1 doktora gideceksin ben onu anladım,bende senin gibi çok doktor değiştirdim ama şimdi karar verdim bir tek doktora gidicem,kendimi ona bırakıcam,takip etsin beni,sende öyle yap.sen ne zamandır korunmuyordur ayşen unuttum ben,yani ne zamandır çocuk istiyorsunuz?

canım ben 4 yıllık falan evliyimde,geçen sene 4 aylıkken düşük yaptım,düşükten sonrada hala hamile kalamadım,sorun bu.dur bakalım acelen ne,ilk denemeden sonra 12 ay boyunca hamile kalamazsan ondan sonra telaşlan,kimisi ilkinde hamile kalır,kimi 4.ayında,kimisi 11.ayında,mesela bende 8.ayımda hamile kalmıştım ama düşükten sonra 6 ay içinde kalınmalıymış,bu ay benim 8.ayımdı ben o nedenle rahim filmi istedim.

tamam fıstık anladım,geçen gecede benim öyle olmuştu,ayıp oldu kızlara diye diye yatmıştım,bendede oluyor arada.

şu malum parti onada el koymuş,yasaklamıştır:KK60:[/QUOTE]

sperm sayısının yükseldiğine sevindik ama hareketsilzik yerinde sayıyo bir kere daha aynı şeyleri yaşaömıştık kürlerle normal değerlere çıkarmıştık..üzüntümüz ondna aslında şimdi nedne çıkmadı diye herhalde...
2,5 yıllık evliyim 2 yıldır korunmuyoruz canım.
valla canım eşim 2 doktora gitti özele
bişey yaptıkları yok habire dopler istiyolar varikoselden şüphelenip 2 defa çektirdi ikisindede çıkmadı çok şükür..bi tedavi uyguladıkları yok kürlerle yükseldince devam et boşa ilaç kullanma demişti diğer doktoru o da gitmiş başka biri gelmiş yerine..
eşimde sinirlendi cuma tüm tahlillerimi alıp devlet hastanesine gidicem diyo bakalım...ordanda memnun klamazsa tüp bebek merkezinde bir doktora giidcez artık:KK31:
alllahım kimseye aratmasın bizlerede

iyigeceler canım,gündüzleri girersen bak bana buradaysam konuşuruz,öptüm.

valla dilekcim sende bana bişiler yazdın herhalde ama anlayamadım
ne oluyo bu gece alıntıları yahuu :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ayrıca kızlar yetişemiyorum yazıyorum kaç dk kaydedilmiyo :KK57::KK57::KK57:

şu malum parti onada el koymuş,yasaklamıştır:KK60:

sperm sayısının yükseldiğine sevindik ama hareketsilzik yerinde sayıyo bir kere daha aynı şeyleri yaşaömıştık kürlerle normal değerlere çıkarmıştık..üzüntümüz ondna aslında şimdi nedne çıkmadı diye herhalde...
bişey yaptıkları yok habire dopler istiyolar varikoselden şüphelenip 2 defa çektirdi ikisindede çıkmadı çok şükür..bi tedavi uyguladıkları yok kürlerle yükseldince devam et boşa ilaç kullanma demişti diğer doktoru o da gitmiş başka biri gelmiş yerine..
eşimde sinirlendi cuma tüm tahlillerimi alıp devlet hastanesine gidicem diyo bakalım...ordanda memnun klamazsa tüp bebek merkezinde bir doktora giidcez artık:KK31:
[/QUOTE]

hayatım sana cevap yazdım yamukprensese yazmışım...ordada dediğim gibi üzülme inş Allahım sana da sağlıklı bir bebiş verir iyi haberlerini alırız...canım eşinle sen başta stres yapmayın çok etkiliyo üzülme canım tüp bebek yaparsınız onda şansınız daha yüksek stres yapma canım :80:

[/QUOTE]
canım devlet hastanesinde çöüzüm olmuyor maalesef,kalabalık olduğu için doktorlar hemen başlarından atmak istiyorlar ve fazla ilgilenmiyorlar.özel doktora yada özel bir hastaneye gidin canım bence,ayrıca varikosel ne canım?

X