Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yamukprensesim resimlerimi koydum ama onlar eski şimdi daha zayıfladım saçlarımıda omuzlarda kestirdim sarıya boyattım şimdi daha çok bişeye benzedim:KK60::KK60:

yarın annemler gelcek fotoğraf koyma aleti kardeşimdeydi ondan alıcam son halimi koycam ona bakarsın canım o resimlerde çirkin çıkmışım:84::84:

bu arada yamukcum (ay bu da acayip oldu :KK1:)
seninle regl günlerimiz aynıydı galiba regl oldunmu sen :80:

kızlar işimi hallettimm geldim napıyorsunuz şekerler dün netim düştü gelmedi sabah gelmişti nette sorun vardı böyle birden kesilirse nette sorun olduğundan dolayı düşüyorum anlarsınız kızlar bunun için çok pardon:))))):KK71::KK71:

senden sonra aynısı benim başıma geldiii ya benimde netime bişeyler oldu gece açmıoo falan sayfalarıı bende iyigecler diyemeden gittim vallaa :KK70:

canlar size doyum olmuyor geç toplandık ama bugün erken yatmam lazım kendinize iyi bakın hepinize iyi geceler

valla ablacım şu an için ben tedavi olmuyorum bıraktım
eşimde sperm sayısı ve hareketsizliği azdı
kürler uyguladık 4 milyondan 19 milyona çıkmış ama hareketlilik aynı bugün aldık sonucu
sevinsekmi üzülesekmi bilemedik
neraya hangi doktora gideceğimizi şaşırdık nasıl bir yol izlememiz lazım düşünn düşünnn
dokunsalar ağlıycak durumdayım misafiler olmasa bugün iyi ağlardım aslında :KK43:
[/QUOTE]
şimdi benim anlamadığım işte eşinin sperm sayısı çoğalmış,işte ne güzel bunda üzülcek ne var anlamadım,birde hayatım iyi bir doktor tavsiyesi alaıp sadece 1 doktora gideceksin ben onu anladım,bende senin gibi çok doktor değiştirdim ama şimdi karar verdim bir tek doktora gidicem,kendimi ona bırakıcam,takip etsin beni,sende öyle yap.sen ne zamandır korunmuyordur ayşen unuttum ben,yani ne zamandır çocuk istiyorsunuz?
yamuk cnm sen ne kadardır evliydin?
ben daha bu ay deniyorum ama,tutmadı galibaa ,adetim geldi gelecek ,tedirgin oldum ama daha yeni başladım nede olsaa çok takmıyım dimii :KK70:.D.
canım ben 4 yıllık falan evliyimde,geçen sene 4 aylıkken düşük yaptım,düşükten sonrada hala hamile kalamadım,sorun bu.dur bakalım acelen ne,ilk denemeden sonra 12 ay boyunca hamile kalamazsan ondan sonra telaşlan,kimisi ilkinde hamile kalır,kimi 4.ayında,kimisi 11.ayında,mesela bende 8.ayımda hamile kalmıştım ama düşükten sonra 6 ay içinde kalınmalıymış,bu ay benim 8.ayımdı ben o nedenle rahim filmi istedim.
kızlar işimi hallettimm geldim napıyorsunuz şekerler dün netim düştü gelmedi sabah gelmişti nette sorun vardı böyle birden kesilirse nette sorun olduğundan dolayı düşüyorum anlarsınız kızlar bunun için çok pardon:))))):KK71::KK71:
tamam fıstık anladım,geçen gecede benim öyle olmuştu,ayıp oldu kızlara diye diye yatmıştım,bendede oluyor arada.
selaM tatlım nasılsın
dertlilerin içine düştün :KK53:

inşlhh canım inşlhhh

aaa bu arada şu sigara smilemi nedne çıkardılar yaa sinir oluyorum onu ekleyemeyince :KK53:

şu malum parti onada el koymuş,yasaklamıştır:KK60:

ceydacım hoşgeldin hayatım naber:KK64:
hoşbuldum canım iim valla nolsun. görümcem geldiğinden beri misafir ağırlamakla meşgulüm yarın gezmeye gidicez sonunda yanii çok şükür. sen nasılsın??
canlar size doyum olmuyor geç toplandık ama bugün erken yatmam lazım kendinize iyi bakın hepinize iyi geceler
iyi geceler, Allah rahatlık versin :KK71:
koptum canım ya yazdiğina burası kim nerdeyim ben :KK53:

:KK1:

valla ablacım şu an için ben tedavi olmuyorum bıraktım
eşimde sperm sayısı ve hareketsizliği azdı
kürler uyguladık 4 milyondan 19 milyona çıkmış ama hareketlilik aynı bugün aldık sonucu
sevinsekmi üzülesekmi bilemedik
neraya hangi doktora gideceğimizi şaşırdık nasıl bir yol izlememiz lazım düşünn düşünnn
dokunsalar ağlıycak durumdayım misafiler olmasa bugün iyi ağlardım aslında :KK43:
şimdi benim anlamadığım işte eşinin sperm sayısı çoğalmış,işte ne güzel bunda üzülcek ne var anlamadım,birde hayatım iyi bir doktor tavsiyesi alaıp sadece 1 doktora gideceksin ben onu anladım,bende senin gibi çok doktor değiştirdim ama şimdi karar verdim bir tek doktora gidicem,kendimi ona bırakıcam,takip etsin beni,sende öyle yap.sen ne zamandır korunmuyordur ayşen unuttum ben,yani ne zamandır çocuk istiyorsunuz?

canım ben 4 yıllık falan evliyimde,geçen sene 4 aylıkken düşük yaptım,düşükten sonrada hala hamile kalamadım,sorun bu.dur bakalım acelen ne,ilk denemeden sonra 12 ay boyunca hamile kalamazsan ondan sonra telaşlan,kimisi ilkinde hamile kalır,kimi 4.ayında,kimisi 11.ayında,mesela bende 8.ayımda hamile kalmıştım ama düşükten sonra 6 ay içinde kalınmalıymış,bu ay benim 8.ayımdı ben o nedenle rahim filmi istedim.

tamam fıstık anladım,geçen gecede benim öyle olmuştu,ayıp oldu kızlara diye diye yatmıştım,bendede oluyor arada.

şu malum parti onada el koymuş,yasaklamıştır:KK60:[/QUOTE]

hayatım seviniceksin tabikide üzülme bak ilerlemiş sperm sayısı ne kadar güzel negatif düşünme doktorlar hep söylüyo stres yapmicaksın zaten her hastalığın başı stres oldu canım:KK16:

selaM tatlım nasılsın
dertlilerin içine düştün :KK53:
selamm kuşum.. iyidir valla nolsun.. sen nasılsın??
hoşgeldin canım,doğru adrestesin,kız sende bir geliyon bir kaçıyon,sende kımıldama bir yere ha.

kız 1.5 haftadır görümcem ist.da yoğunum yani anca girebiliyrum... ben gittikten sonra da epey olaylar olmuş valla kız acaip şaşırdım yani.. sizi bulana kadar topik topik gezdim hatta kayboldum, topum inşaata kaçtı, sonra bi amca bana elma şekeri uzattı. kötü yola düşceedim az kaldıydı :KK60::KK60::KK60::KK60:

hoşbuldum canım iim valla nolsun. görümcem geldiğinden beri misafir ağırlamakla meşgulüm yarın gezmeye gidicez sonunda yanii çok şükür. sen nasılsın??

iyi geceler, Allah rahatlık versin :KK71:

:KK1:

iyim hayatım napim benimde oğluşum alıyo tüm zamanımı hafta sonu gelsede biyerlere gitsek diye bakıyorum ma havada soğuk:)))) hasta etmim çocuğu....:2:

selamm kuşum.. iyidir valla nolsun.. sen nasılsın??

kız 1.5 haftadır görümcem ist.da yoğunum yani anca girebiliyrum... ben gittikten sonra da epey olaylar olmuş valla kız acaip şaşırdım yani.. sizi bulana kadar topik topik gezdim hatta kayboldum, topum inşaata kaçtı, sonra bi amca bana elma şekeri uzattı. kötü yola düşceedim az kaldıydı :KK60::KK60::KK60::KK60:

sesiimizeeeee gellllllll canım benim.....:81::82:

iyim hayatım napim benimde oğluşum alıyo tüm zamanımı hafta sonu gelsede biyerlere gitsek diye bakıyorum ma havada soğuk:)))) hasta etmim çocuğu....:2:

ist. buz resmen yaaa aşırı soğuk anlatamam yani. bence sen çocuğu çıkarma güzelim

X