Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

nasıl korkmam panik atak hastasıydım o nüksetti...deprem fobim var uyuyamıyorum...yalnızlıktan karanlıktan korkuyorum...ama kimsem yok burda ...napıcağımı bilmiorum bu kadar bekledim okadar daha beklemem lazım

hay allah keşke bu süreçte ailenin yanına gitseydin,panikatak çünkü pek hoş olmayan durumlar çıkarabiliyo ortaya,çağımızın hastalığı ,annemdede var ve baya ilerlemiş halii baya uğraştıyoo bizi biliyorum canım allah kolaylık versin ne diyelim,hangi şehirdeydin sen ??

ankaradayım...kardeşim gelmişti yanıma ama 2 hafta durdu gitti...dersaneyede gidiorum o nedenle ailemin yanına gidemedim...panikatağım geçiodu aslında ama bu durumlardan yeniden gösterdi kendini

ankaradayım...kardeşim gelmişti yanıma ama 2 hafta durdu gitti...dersaneyede gidiorum o nedenle ailemin yanına gidemedim...panikatağım geçiodu aslında ama bu durumlardan yeniden gösterdi kendini

Cnm benim tavsiyem yalnız kalmamaya çalış aile komşu kim varsa onlarda kal..Bende de var bu nalet şey..ve asla yalnız kalmaya korkuya gelmiyo..

geçmiş olsun cnmm,allah şifanı versin kısa sürede,
eee başka neler yapıyorsun bakalım,kpss içinmi kursa gidiyordun sen ??

Cnm benim tavsiyem yalnız kalmamaya çalış aile komşu kim varsa onlarda kal..Bende de var bu nalet şey..ve asla yalnız kalmaya korkuya gelmiyo..

işte bunu anlamaması buna rağmen sırf msnim çevrimdışı açık diye yalancılıkla suçlanıp kalbim acıdı..üzdü beni

bu arada dilek ve black tea resimleriniz varmı sizin ya,siz beni gördünüz,merak ettim sizi.bu arada dilek oğlunu gördüm,maşaallah ne tatlı o ya,bayıldım valla,çok güzel bir yüzü var.

sağol canım benim Allah sanada senin gibi güzel bir oğlan nasip etsin kız da olur...

dün nette sorun vardı düştüm aniden canım çok pardon:))))))))

offf dayanamadım bi bakayım dedim ama kimse yok neyseee çok işim var bugünnn işe devammmm :S:S:S

bugün itibriyle eşimle ayrıldık daha yurtdışından gelmeden bugün biletimi alıp ailemin yanına dönüyorum

hayatım hemen sakin ol acele karar verme konu nedir bilmiyorum ama eşinle konuş bence gitme ailenin yanına aileler karışınca yüz göz olunuyo son kez eşinle konuş ama yüzü yüze gelmesini bekle

selam şu hemen herkeste olan cm kilo olayı nası yapılııyoo bilemedim yazıların altında olann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…