Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

babam ilk kimin oğlu olursa emirhan olsun demişti kırmadık bizde gönlü olsun diye kayın pederi yeni veaat etti 4 aydu 2 ismi ulucak nejat kayınperinin ismi oyüzden nejat emirhan olucak

babam ilk kimin oğlu olursa emirhan olsun demişti kırmadık bizde gönlü olsun diye kayın pederi yeni veaat etti 4 aydu 2 ismi ulucak nejat kayınperinin ismi oyüzden nejat emirhan olucak

iki isimde güzelmiş,hadi bakalım hayırlısı erkek teyzesi olucan sende

bende acayip heyecanlıyım ilkkez teyze olcam şimdiden konuşuyorum onla dogunca ençok beni sev diye çok kıskancımyaa

gülüm ben yatıyım uykum yok ama sabah 7:30 dökcekler beni aşşa sende bu günlerinin sefasını sür bebek gelince çok arasın uykularını

amin ama sana bişiy söyliyimmi evlatta neyi gönülden çok istersen tersini veriyo allah

ya eşimle avm lerde dolaşırken kız çocuk kıyafetlerine öyle kapılıyoruz bakıyoruzki anlatamam,hele dün nerdeyse daha karnımda bebe yok,nerdeyse aldık alıcazz okadar güzeller yanii,ama bi yandanda bilirsin karadenizde erkek çocuk önemlidir yanii,benimde genlerimde var heralde erkeğe kaçıyo gönlümm:)allah ikisinide tattırır inşallahh :)
senin kız kaç yaşındaydı,düşünüyomusun ikinciyi ??*

gülüm ben yatıyım uykum yok ama sabah 7:30 dökcekler beni aşşa sende bu günlerinin sefasını sür bebek gelince çok arasın uykularını

tamam cnm sanada iyi uykularr :)
bende biraz daha dolanıyımm yatiyim sonrada,,,yarına iş yapma planlarım varrr :))
bye byeee :)

hadi iyi geceler allaha emanet ol

benim kızım 3 yaşında ama çok yaramz birde sorunumuzvar normalden farklı kıreşe veremedim aykü çok yüksek veböyle çocukları üstün zekalılır okuluna vermek gerekiyormuş bizde araştırıyoruz şimdi o yüzden 2 ciyi istemiyorum şimdilik. sizede allah gönlünüze göre versin saglıklı sıhatli inşanlah hayırlısıyla

amin...inş cnm....:92:

canım sıkkın...yatakta gözlerimi kapamadan uzandım öyle düşündüm durdum...içinden çıkamıyorum yalnızlığımın..sıkıntılarımın..

az kalmadımıeşinin gelmesinee,ha gayret bukadar bunaltma kendini cnm yaa,hem bak yalnız değilsinn biz burdayızzz :))

az kaldı evet bu geceden sonra 4 gece sora yanımda..yalnızlığımın bana yaşattıkları şeyi onun görmemeside üzüyor işte

hadi hadi allah kavuştursunnn :)
iyi bari yalnız kalabiliyosun evdee,ben normalde eşim gitse yalnız korkarım,hani kardeşmi falan alırım yanıma ne biliyim sen korkmazmısın meselaa ???

hadi hadi allah kavuştursunnn :)
iyi bari yalnız kalabiliyosun evdee,ben normalde eşim gitse yalnız korkarım,hani kardeşmi falan alırım yanıma ne biliyim sen korkmazmısın meselaa ???

nasıl korkmam panik atak hastasıydım o nüksetti...deprem fobim var uyuyamıyorum...yalnızlıktan karanlıktan korkuyorum...ama kimsem yok burda ...napıcağımı bilmiorum bu kadar bekledim okadar daha beklemem lazım

nasıl korkmam panik atak hastasıydım o nüksetti...deprem fobim var uyuyamıyorum...yalnızlıktan karanlıktan korkuyorum...ama kimsem yok burda ...napıcağımı bilmiorum bu kadar bekledim okadar daha beklemem lazım

ayyy canımm şimdi anlıyorum seni daha ii..Bende de panik atak var çok fena..ÇoK iİ BİLİRİm ohisleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…