Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

slm seker portakalları nasılsınız?
ben iyiyim bugun dr kontrolumuz vardı gittik eve geldim esim dun nöbetci oldugu için bugun sevdiği seyi yapayım dedim kucuk bir tencere kıymalı yaprak sarması yaptım
simdi yvas yavas pişmesini bekliyorum o da yeni geldi nasıl sevindi anlatamam :))
asermiş gibi sanki
sizler napıosunuz
dilekcim bu arada seni gördüm ne kadar sempatik bir bayansın fotolarından masallah masallah

slm seker portakalları nasılsınız?
ben iyiyim bugun dr kontrolumuz vardı gittik eve geldim esim dun nöbetci oldugu için bugun sevdiği seyi yapayım dedim kucuk bir tencere kıymalı yaprak sarması yaptım
simdi yvas yavas pişmesini bekliyorum o da yeni geldi nasıl sevindi anlatamam :))
asermiş gibi sanki
sizler napıosunuz
dilekcim bu arada seni gördüm ne kadar sempatik bir bayansın fotolarından masallah masallah

teşekkür ederim hayatım bende seni gördüm çok hoşsun ama onlar eski şimdi biraz daha zayıfladım daha güzel fotolar var ama yükleyemiyorum nedense...:))))))

iyilik sağlıkkk oturuyoruz kocişimle,

bugün çok iş yaptımmm yorgunummm,fenalardaımm,anneme çaya gittik öyle bir geçer zamanki yide izledik geldikk,bakayım kızlar toplandımı dedim ama pek hareket yok ortalıktaa :S:S:S

iyilik sağlıkkk oturuyoruz kocişimle,

bugün çok iş yaptımmm yorgunummm,fenalardaımm,anneme çaya gittik öyle bir geçer zamanki yide izledik geldikk,bakayım kızlar toplandımı dedim ama pek hareket yok ortalıktaa :S:S:S

oh maşalla =)) evet ya pek kimse yok :KK50:

X