Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

şaka gibi,yıllardır zaten oradakiinsanlar birsürü can verdi,şimdide kalıp nükleer santralmı kuralım deniyo,burası türkiye diyesim geldi biran

valla ailemin yarısı gitti kanserden benim dogumumdan bir yıl önce oldu çernobil patlaması dalyısıyla bende almışımdır alacagımı muhtemelki ölümüm kanserden olacak benimde bu yüzden asla kontrollerimi aksatmam

bende büyükbabamı kanserden kaybettim cnm,sapasağlam dev gibi adam,bir ayda ama sadece bir ayda gözümüzün önünde eridi gitti...şok olmuştukk ...

kızlar tyine gözlerim zonklamaya başladı,yavaştan yatağa sokulayım bende,sabah eşimle basket maçımız var,uyuyayım biraz,sonra sabah kalkmazsam söylenir.herkese iyigeceler.beni unutmayın anacımmm.

bende büyükbabamı kanserden kaybettim cnm,sapasağlam dev gibi adam,bir ayda ama sadece bir ayda gözümüzün önünde eridi gitti...şok olmuştukk ...

bu konu çok sık konuşulur oldu öyle bişiy olsa canlı kalkan olarak ilk gidicek insanlardan biriyim oraya kurmak zor insanlar öyle acılıki bu konuda aya kalkar türkiye

valla ailemin yarısı gitti kanserden benim dogumumdan bir yıl önce oldu çernobil patlaması dalyısıyla bende almışımdır alacagımı muhtemelki ölümüm kanserden olacak benimde bu yüzden asla kontrollerimi aksatmam

allah korusun cnm,
ben istanbulda doğup büyüdüm ama her yaz gideriz yani,ne bileyim inşallah kapmamışızdır bişeyler :S

ayy konumuzla alakası yokk ama bacaklarım bir kaşınıyorkii,kaşımaktan derimi yırtcam nerdeyseee (ayıptır sölemesi tüyler çıkamıyo herhalll :)
bi elim kaşıyoo bi elim yazıoo :)(

allah korusun cnm,
ben istanbulda doğup büyüdüm ama her yaz gideriz yani,ne bileyim inşallah kapmamışızdır bişeyler :S

gönül istemez kimsede olsun ama 1980 sonra ordan yenilen içilen herşeyde vardı ve o yıllarda kıtlık vardı insanlar açkalmamak için tarlalarında o yenilmemesi gereken herşeyi yedi biz çocuklar olarak yedik büyüklerimizle ben 4 yaşıma kadar ordaydım ama senin gibi sonra her yıl gittim allah korusun ama ihtimal yüksek ve dediğim gibi senin aileni bilmiyorum ama benim ailemin yarısı kanserden öldü ecel çok az

gönül istemez kimsede olsun ama 1980 sonra ordan yenilen içilen herşeyde vardı ve o yıllarda kıtlık vardı insanlar açkalmamak için tarlalarında o yenilmemesi gereken herşeyi yedi biz çocuklar olarak yedik büyüklerimizle ben 4 yaşıma kadar ordaydım ama senin gibi sonra her yıl gittim allah korusun ama ihtimal yüksek ve dediğim gibi senin aileni bilmiyorum ama benim ailemin yarısı kanserden öldü ecel çok az

ismi bile çok kötüü bu hastalığın hiç telafuz bile etmek istemiyorum,allah evlerimize sokmasın,evlerden ırak inşallahhh...

benim babam annem 4 kızkardeşiz 2 miz evliyiz kardeşimin eşide rizeli oda pazardan yiç yabancı yok yani tesadühen:KK66:

iyiymiş valla,bizim karadenizliler malum bilirsin genelde hep yine karadenziliyle evlenmek ister:)
bende bizimkilerde kuralı bozan oldum,eşim ve ailesi aslında istanbul doğma büyüme ama dedeleri malatyalı :) malatya gelini oldum bende
ama allaha şükür çok memnunum çok iyi insanlar vede anlayışlılarr

benim babam annem 4 kızkardeşiz 2 miz evliyiz kardeşimin eşide rizeli oda pazardan yiç yabancı yok yani tesadühen:KK66:

şimdi kız kardeşimhamile onun heyecanı var bizim evde erkek yok babam hariç:KK52: benimde kızım oldu dün ögrendik kız kardeşimin oğlu oluyo çok mutluyuz ilk erkek giriyo aileye emirhan geliyo

iyiymiş valla,bizim karadenizliler malum bilirsin genelde hep yine karadenziliyle evlenmek ister:)
bende bizimkilerde kuralı bozan oldum,eşim ve ailesi aslında istanbul doğma büyüme ama dedeleri malatyalı :) malatya gelini oldum bende
ama allaha şükür çok memnunum çok iyi insanlar vede anlayışlılarr

yan komşum malatyalı ve hayatımda tek dostum kankimde malatyalı çok iyidirler şanslısın sevindim adına

şimdi kız kardeşimhamile onun heyecanı var bizim evde erkek yok babam hariç:KK52: benimde kızım oldu dün ögrendik kız kardeşimin oğlu oluyo çok mutluyuz ilk erkek giriyo aileye emirhan geliyo

ooo hadi hayırlısı bakalımmm :)
bende hem çok kız istiyorum hemde ilk çocuğum erkek olsun diyorum ,sonrada allah sağlıklı versin diyorum,
sizdekide büyük heyecandır şimdii baksana ismini bile hazırlamışsınızz

X