tartışma sonucu yüzügü takmamak akıl verin kızlar

Götür bozdur kendine bisey al :) gicik etmek icin yaptigi ortada. Ya da kaldir bi yere sakla. Sorarsa gormedim parmaginda degil miydi dersin.

Eşinizle kavga ettiniz ve eşiniz yüzüğünü bilerek takmadan evden çıktı unutmadı resmen bilerek takmadı tepkiniz ne olurdu ufak Bi tartışma sonucu böyle bişey yapsa normalde de unuttuğu olur ama bu sefer bilerek ve isteyerek takmadı
Canım benim eşimde tartıştığımız zaman takmıyor du benim tepkimi ölçmeye çalışıyordu masanın üstüne bırakıp çıkıyordu görmem için masanın üstüne bırakıyordu akşam geldi yüzüğünü yerinde görünce ve benim bi tepki vermediğimi görünce sinirlendi ve kavga çıkardı sende bu seferlik görmezden gel hiç bahsetme barıştığınız zaman yüzüğünü tak yoksa bende takmam falan de ben öyle söyledim eşim kıskanç
Olduğu için hemen yüzüğünü alıp taktı sen daha güzel bir dilede söyleyebilirsin tabi

Çok büyütülcek bi konu değil ama azıcık cazgırlık yapabilirsiniz nasıl takmazsın o yüzük bidaha çıkmycak falan söylenin biraz :KK70:

Takılmam böyle şeylere. Gerçi her evliliğin dengesi farklıdır. Eşimin kavga ettiğimizde de, yüzüğü takmadığında da evliliğimize saygı duyduğunu bilirim. Abartmam, başka başka anlamlar yüklemem. Amaaaaaan bunlar için hayatı kendime dert etmem

Ben takmam yüzüğü doğru düzgün, eşim takar, takmasa da sorun etmem.

Ama her zaman taktığı yüzüğü kavga nedeniyle çıkarsa fena bozulurdum, belki de ergenlikten çıkamamış der geçerdim.

Ya bilerek dışarı çıkarken yüzüğünü takmaması farklı size kızıp bi gün yüzüğü çıkarıp çıkması farklı.Bence yüzüğe değilde onu bu kadar sinirlendiren şeye odaklanın

Bir an konuyu ben açtım zannettim :KK66:) aynı dertten müzdaribiz şuan. Benim eşimde normalde hep takat,arada unutmuşluğu vardır ama benim ne kadar hassas olduğumu bilir. 4 gün önce basit birşeyden dolayı tartıştık dün bir baktım yüzüğü çalışma odamızda:KK43:( mesaj attım. Varsa birşey bileyim dedim. Saçmalama dedi ama bugün gene takmamış. Hattabanka kartını dolaba koydum dedi. Oradan alırken bir baktım yüzük gene orada :KK43:( şuan yüzüğü benim parmağımda. Bende ne yapayım diye düşünüyordum. Burdaki bir yorumda önerileni uygulayacaüım. Benim alyansı da yanına koyacağım. Benim anladığım anlamda bana rest çekiyot. Hadi bakalım hayırlısı

O yuzuk oyuncak gibi evde niye çıkar ki biz eşimle hep takarız..çıkarırsa oyarım hatta sağ parmağına bile takamaz..dışarda gördüklerimden sonra ben musade etmem..he eşimin içinde pislik olsa hiçbir şeyi engelleyemem ama ciddi manada arsız insan çok sokaklarda..şahit olmasam tarzım değil valla..

Ne yapmaya karar verdiniz?
Ne oldu dun aksam eve donunce?
Hangimizin tavsiyesini uyguladiniz, ise yaradi mi? cok merak ettim :)

Ne yapmaya karar verdiniz?
Ne oldu dun aksam eve donunce?
Hangimizin tavsiyesini uyguladiniz, ise yaradi mi? cok merak ettim :)
burdaki yorumlar sakinleştirdi beni hiç eve öncesinde mesaj atmıştım zaten bilerek takmadn fln diye eve geldiğinde de hiç tartışmaya girmedim ama konuşmadım da iş fln gördüm oyalanmak için ki,akşamları iş görmem eşim eve gelince sonrada hemen girdim uyudum sabah ta aynı tavrım devam etti konuşturmaya fln çalıştı sarıldı fln yarım ağızla konuştum sonra arkadaşlarla gezmeye gittik hep beraber o ortamda da mecbur konuştmm kendisinden normale döndü böylece

Bir an konuyu ben açtım zannettim :KK66:) aynı dertten müzdaribiz şuan. Benim eşimde normalde hep takat,arada unutmuşluğu vardır ama benim ne kadar hassas olduğumu bilir. 4 gün önce basit birşeyden dolayı tartıştık dün bir baktım yüzüğü çalışma odamızda:KK43:( mesaj attım. Varsa birşey bileyim dedim. Saçmalama dedi ama bugün gene takmamış. Hattabanka kartını dolaba koydum dedi. Oradan alırken bir baktım yüzük gene orada :KK43:( şuan yüzüğü benim parmağımda. Bende ne yapayım diye düşünüyordum. Burdaki bir yorumda önerileni uygulayacaüım. Benim alyansı da yanına koyacağım. Benim anladığım anlamda bana rest çekiyot. Hadi bakalım hayırlısı
benim ki bugün taktı çıktı uzatmadı uzatsa kaldırıp atardım heralde sinirden takma umrmda değilsin diye ama yanına kendi yüzüğünü kkoyma mevzusuda mantıklı

burdaki yorumlar sakinleştirdi beni hiç eve öncesinde mesaj atmıştım zaten bilerek takmadn fln diye eve geldiğinde de hiç tartışmaya girmedim ama konuşmadım da iş fln gördüm oyalanmak için ki,akşamları iş görmem eşim eve gelince sonrada hemen girdim uyudum sabah ta aynı tavrım devam etti konuşturmaya fln çalıştı sarıldı fln yarım ağızla konuştum sonra arkadaşlarla gezmeye gittik hep beraber o ortamda da mecbur konuştmm kendisinden normale döndü böylece
bugünde takıp çıknca uzatmaya gerek duymadım

X