tartışma sonucu yüzügü takmamak akıl verin kızlar

Neyin intikamını alıyordu. Amaan istediğini yapsın. Gayet ergence tavırlar. Biz hiç yüzük takmıyoz bendede yok.

Onun yüzüğünü alıp kaldırsam sorduğunda da kaldırdım attım madem küsünce takmıyon hiç takma umrumda değil desem mantıksız mı olur sizce kızlarrr eve geldiğinde hiç bişey demem illaki yokluğu fark edip soracak sorunca da dediğim gibi mi yapsam

Onun yüzüğünü alıp kaldırsam sorduğunda da kaldırdım attım madem küsünce takmıyon hiç takma umrumda değil desem mantıksız mı olur sizce kızlarrr eve geldiğinde hiç bişey demem illaki yokluğu fark edip soracak sorunca da dediğim gibi mi yapsam

Bence hiç elleme bıraktığı yerde dursun bıraktığı gibi kendi paşa paşa alsın taksın, umursamıyo gibi davran

Benim esimde takma bende takmam bana saçma geliyor sadece aksesuar olarak kullandigim yüzüklerim vardır benim sahibim var der gibi ne biliyim bence sende takma boşver o takmiyosa

Off off.. yarami destin.. benim esim son iki senedir takmiyordu. Yok kucuk geliyor bilmemne vs diye. Cok kiziyordum hep, iki sene sonra itiraf etti. Çalınmış. O kadar üzüldüm ki. Aman dedim kendime sonra boşver her sey yuzukte bitmiyor kizim sacmalama.

Bir kere bende sinirlendim yüzüğü unutmuştum hemen yanındaki çantami alıp çıkmışım eşim yüzüklerimi saklamişti:KK48: O çıkarıp geri verene kadar hiç sormadım bende.

Bu yüzük konusundaki hassasiyetinize bağlı. Ben olsam bu kadar takmazdım bilinçli yaptıysa bile gayet ergence olmuş aynı karşılığı verir bende takmazdım.

ben de alyans takamıyorum alerji yapıyor, 4 karattan küçük bütün pırlantalar alerji yapıyor bende :KK53:

şaka bir tarafa kızgınlıkla çıkarıp koyması çok çocukça.. bir de evlilik cüzdanını yırtsaydı, o ne öyle küstüm oynamıyorum der gibi.. sen de kendi alyansını koy oraya, o kendi yüzüğünü alsa da sen alma kalsın.. ama alyans takmamasını da çok önemseme..

bizimki 2 sene zor sahip çıktı yüzüğüne bende çıkardım takmıyorum artık.yine yüzük alıcaz ama gezmelerde takarız bilezik gibi diye düşünüyorum.bi yüzüğe sahip çıkamıyor.sizde takmayın o sorana kadar.

Bence yüzük olayı Son derece abartılacak bişey çünkü bekarken hoşlandığım bir erkek olduğunda ilk önce parmağına bakardım alyans var mı diye.
Yüzüğü çıkarıp bi kız asılırsa benim suçum yok o konuşmaya çalışıyo vs bahanesi olamaz! Ben eşime nişanlandığımız gün söyledim o yüzük parmağından çıkarsa parmağını keserim diye! Eğer bilerek isteyerek 1 gün takmazsa ben de çıkarırım yüzüğü bir hafta takmam. O benden çok huzursuz olur çünkü çalıştığım yerde hergün farklı insanlarla muhatap oluyorum ve gelen yüzük olduğu halde evli misin bekar kardeşin var mı diye soruyor. Eşim de biliyor bir elimde alyans birinde tektaş olduğu halde böyle saçmalayan insanların yüzük yokken neler yapabileceğini
Kendi bilir yani kısasa kısas derim ben

Bence tak yüzügünü bende çok hassasm yüzük konusunda ve bişeyi sırf o yaptı diye yapmam o zmn haksız duruma duserim yani çıkarma derim

Huy karakterle alakalı bişey ya, kimi insan için bu ciddiye alınabilecek gıcık bi durumken Kimi insan çocuk gibi inatçı sırf gıcıklık olsun dşye yapıyor olabilir zaten küçük bi tartışmaysa öyledir Önemsemeye değmez Ben benimkiyle sevgiliyim ama tanıyorum erkek arkadaşımı eminim evli olsak böyle çocukluklar kesin yapar Takma yani

Benim eşim hiç takmaz bunca yıldır,
Bende dert etmedim hiç. Mutluyuz önemli olan o.
Sizin için önemlisi bişey diyemem tabiki,
Ama kısasa kısa konusunda bunca yıllık evliyim fayda göreni görmedim.evlilikte en büyük yanlışlardan biri bence.
Önce öğrenin neden takmamış, sonrada anlatın yüzüğün kavga edince çıkarılmasını. Yapıcı konuşmak lazım :KK67:

bazı insanlar sırf kendi iyi oluşunu ispat için yazmış sahiden. pes ya. kızın anlattığı adam parmağında TAKILI OLAN yüzüğü özellikle çıkarıp koymuş diyor, ahali diyo ay ben kocişimle süperim ama biz hiç takmayız da bilmemne. PES.

kadın kadına empati kuramıyorsa ölelim ya. ölüyoruz da zaten...

Eşinizle kavga ettiniz ve eşiniz yüzüğünü bilerek takmadan evden çıktı unutmadı resmen bilerek takmadı tepkiniz ne olurdu ufak Bi tartışma sonucu böyle bişey yapsa normalde de unuttuğu olur ama bu sefer bilerek ve isteyerek takmadı
Benim eşimde aynı canım.ne zaman tartışsak yüzüğü takmaz kasıtlı olarak

benim esim de yapmisti bunu bana..ben rahatsz oldugumu belli etmedim..sonra bilerek ben takmadim.neden takmadin dediginde sen takmiyosun madem bende takmiyrm dedim..sonra bunu yapmadi bidaha..ilk zamanlar bu yuzuk olayina cok onem verirdm smdi cogu zaman ben bile takmiyrm..

bazı insanlar sırf kendi iyi oluşunu ispat için yazmış sahiden. pes ya. kızın anlattığı adam parmağında TAKILI OLAN yüzüğü özellikle çıkarıp koymuş diyor, ahali diyo ay ben kocişimle süperim ama biz hiç takmayız da bilmemne. PES.

kadın kadına empati kuramıyorsa ölelim ya. ölüyoruz da zaten...
:KK9: Valla çok haklısınız. Konuyu anlamıyorlar mı yoksa anlıyorlar ama kompleksimi tatmin etmeye fırsat çıktı mı diyorlar da yazıyorlar ben de anlamıyorum.

X