tartışma sonucu yüzügü takmamak akıl verin kızlar

twitii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2015
95
28
Eşinizle kavga ettiniz ve eşiniz yüzüğünü bilerek takmadan evden çıktı unutmadı resmen bilerek takmadı tepkiniz ne olurdu ufak Bi tartışma sonucu böyle bişey yapsa normalde de unuttuğu olur ama bu sefer bilerek ve isteyerek takmadı

Hemen ben de hazırlanır çıkarım evden yüzüğü de onun yüzüğünün yanına bırakırım ki dönüğünde görsün. Ben yüzük konusunda çok hassasım çünkü bunu bildiği için ağzını açamaz.

Ama eşinizin huyunu bilemiyorum tabi bu tepkiye ağır karşılık verecek biriyse konuşarak rahatsız olduğunuzu belirtebilirsiniz.

Eşinizle kavga ettiniz ve eşiniz yüzüğünü bilerek takmadan evden çıktı unutmadı resmen bilerek takmadı tepkiniz ne olurdu ufak Bi tartışma sonucu böyle bişey yapsa normalde de unuttuğu olur ama bu sefer bilerek ve isteyerek takmadı

10 yıllık evliyim eşim hiç yüzük takmadi belki sizin eşiniz unutmustur sizde tartistiginiz için bu şekilde anlamış olabilirsiniz

Unutmadığına eminim kızlar sigara ve telefonun yanındaydı yüzük sigarasını ve telini almış yuzugude tv unıtesinin üzerine koymuş

Ben yureklerdeki sevginin bir yuzuge indirgenmemesi gerektigini dusunuyorum. Benim esim de yuzuk takmaz. Ilk gunden soyledi. Alyansimiz bile yok zaten :) Ben takmak istiyorum, bana begenecegim bir yuzuk alalim dedim, hay hay dedi, zevkle aldi. Ben takmak istemiyorum, sevmem dedi. tabiki dedim, ne fark edecek.. Bence siz de bir yuzuge bu kadar anlam yuklemeyin.. Sevgiyle..

Acikcasi bence yuzuk olayi cokta abartilacak bisey degil, bende esimde yuzuklerimizi normalde hic takmayiz sadece birlikte disariya ciktigimiz zamanlar takariz sevgili gibi gorunmeyelim diye :KK49:Eger esinizin normaldede yuzuk takmadigi oluyorsa bence cokta sorun etmeyin yinede aksam eve geldiginde alip karsiniza bir daha yapmamasi konusunda uyarirsiniz veya gerekirse misilleme yapin sizde kendi yuzugunuzu takmayin

Yüzük konusu canımı sıkar açıkçası ne o öyle her kavgada yüzüğünü mü çıkaracak. Her an bitebilir dikkat et der gibi .Bana göre ancak ayrılmaya karar verince çıkmalı o yüzük.Bence gelince konuşun ama sakin olmaya çalışın. Belki de bu sefer gerçekten unutmuştur. Ya da geldiğinde "yüzüğünü takmayı unutmuşsun ben bu konuda hassasım biliyorsun, dikkat edersen sevinirim"falan deyin çokda gerilmesin ortam.

Alt tarafı bir yüzük ama adamın yüzüğü kasten çıkarıp oraya koyması, bilinçli olarak kavga sonrasında takmaması falan çok çocukça. Varsa bir sorunu insan gibi söylesin, 15 yaşındaki ergenler yapar öyle anca.

Ben yureklerdeki sevginin bir yuzuge indirgenmemesi gerektigini dusunuyorum. Benim esim de yuzuk takmaz. Ilk gunden soyledi. Alyansimiz bile yok zaten :) Ben takmak istiyorum, bana begenecegim bir yuzuk alalim dedim, hay hay dedi, zevkle aldi. Ben takmak istemiyorum, sevmem dedi. tabiki dedim, ne fark edecek.. Bence siz de bir yuzuge bu kadar anlam yuklemeyin.. Sevgiyle..

Aynı bizim yaptigimiz gibi yapmışsınız canım

Eminim diyorsun da yine de bir sorsam iyi edersin belki takmak için eline aldı araya bisey girdi unuttu filan. Siz artık evlisiniz sorunları konuşarak çözmeyi adet edinin bence yanlış anlaşılmalara fırsat vermeyin. Evet bilerek bıraktım derse de o takana kadar sen de takmazsin

Hiç sanmıyorum araya bişey girip unuttuğunu gıcıklıgana yaptı aradım niye bole yaptın dedim bilerek degil unuttum diyo ama yalan

Hiç sanmıyorum araya bişey girip unuttuğunu gıcıklıgana yaptı aradım niye bole yaptın dedim bilerek degil unuttum diyo ama yalan
Bence oncelikle esinize inanmakla baslayin :KK66: yalan da oldugunu dusunseniz kanitlayabileceginiz birsey yok ne yazik ki :) o yuzden inanin gitsin, cok kafaya takip uzulunulecek bir mesele degil bu cunku :KK66:

Bence oncelikle esinize inanmakla baslayin :KK66: yalan da oldugunu dusunseniz kanitlayabileceginiz birsey yok ne yazik ki :) o yuzden inanin gitsin, cok kafaya takip uzulunulecek bir mesele degil bu cunku :KK66:
yüzük telinin ve sigaranıın yanındaydı telinle digarını almışsın onu almamışsın dedim kanıt sayılmaz mı sizce

Kızlar unutsas cidden sorun degil de bilerek takmamasna üzüldüm işte ne biliyim
Tatlim, bence git sen kendine guzel bir kahve yap, ac kitabini/gazeteni oku keyif yap (benim icin de hatta :KK43:), unut gitsin.
Eger illa ki hinc almam lazim dersen de sen de cikar yuzugunu onunkinin yanina koy, konuyla ilgili birtek laf etme :KK66: o zaten senin sessizligin ve hareketin sonucunda yaptigi essekligi anlar :)

Aynı şey değil ki
Seninki baştan beri istememiş takmamış, ama.konu sahibinin eşi takarken trip olsun diye çıkarmış, şu an bizde takmıyoruz bikaç kere oğlumuzun yüzünü falan çizdik çünkü, ama trip babında çıkarsa götürür satarım yüzükleri

X