Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Salataya ekmek bandırmışlardır belki, niyeyse içim kalkar o görüntüyü görünce. Kocaman ekmeği suyuna banıp sonra da şöyle bir sıkıp yiyorlar. :KK53: Ben katlanamıyorum ya, bakmamaya çalışıyorum ortamda yapan varsa.
Ama oldumu simdi o salata suyuna öff ne biçim banılir :KK70:

O değil de elin kadınının tükürüklediği tatlı kaşığıyla daldığı tiramisuyu yediniz mi sahiden? :kusmuk:
Bir tek sevgilimin ısırdığını yerim, başka da kimsenin ağzının değdiğini yemem.
O masada ben olsam pizzayı çok yedim, şiştim valla tatlıya yer kalmadı derdim. :KK53:
Peki erkek arkadaşınız annesi olmadan da böyle şeyler yapıyor mu? Ama bana öyle geliyor ki tiramisu krizinden belli, annesinin yanında özüne dönüyor adam.
Kısacası cimri adamla olmaz. Tanışma yemeğinde de üç kişi orta boy pizza yemezsin yani. :olamaz:
Sistim valla demeye de gerek yok bence fazladan kibarlık böyle insanlara.
Yok ben yemiyim tarzı bir şey denebilirdi rezilliklerinin farkına varsınlar.

Hayat musterektir falan bunlara dibine kadar katılıyorum. Ama ben erkegin cimrisini hic sevmem. Evlenmeden once hesabin hepsini odemeye yelteniyor mu diye bakar sonra ortak odeyelim teklifinde bulunurdum. Hesabi bana Odetmiyorsa sonra tatli, kahve vs ben ismarlama teklifinde bulunurdum. Erkeğin cimrisi hiiiic cekilmiyor. Kadinlarin ozel ihtiyaclarini bile gereksiz goruyorlar. Doguma giden esine sezaryen olma normal dogur diyeni bile gordum. Koşarak uzaklasin

Sistim valla demeye de gerek yok bence fazladan kibarlık böyle insanlara.
Yok ben yemiyim tarzı bir şey denebilirdi rezilliklerinin farkına varsınlar.
Aslında haklısınız, direkt konuşmak lazım, anlayacak gibi değiller imadan.
Dümdüz ben ortak pizza yemem, siz kendinize söyleyin demeliydi.

Son düzenleme:
50 kilo kadınım orta boy pizza tek başıma bana yetmiyor. Üçünün masada yediği pizzayı, tatlıyı tek başıma yer üstüne bir tiramisu daha yerim ben
Ben de tek başına gömer yanına çıtır tavuk ve patates de isterim kesmez ama yazmaya utandım o_O

:) Katılıyorum. Saçım sarı bir de benim, kendim boyuyorum ama yine de masraf ya hu.
Ya bari ortak yemek söylemeseler... Baştan ayrı ayrı ödense de hiç rezillik çıkmasa.
Ben üç kişi bir karecik tiramisuya giren birilerini görsem gülerim. Yani öyle bir mekanda komik kaçar.
Öğrenci olsalar neyse, ay yazık biz de zamanında öyleydik falan derim. Yetişkin insanları böyle görsem güler dalga geçer, paranız yoksa gelmeyin yahu derim 😂.

Ana oğul pek beğenmişlerdir sizi bence.

Sözlerinden çıkmamış kuzu kuzu yemişsiniz tiramisuyu. Kendi yemek seçiminizi bile yapmamışsınız. İdeal gelin adayısınız bence kaynananın gözünde.

Kendimi şu duruma sokmaktansa aç kalkmayı yeğlerim. Hislerinizde sonuna kadar haklısınız ama tolere etmek yerine keşke - bari - sonrasında bir tepki koysaydınız.

Bence sizin de o an basiretiniz bağlanmış, başka bir açıklaması yok.
Ayıp olmasın diye tiramisudan iki kaşık almış bırakmış konu sahibi 😂🤦🏻‍♀️

X