Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Simdi bunlara kesin cevaplar vermek suan icin pek mumkun degil. Bunu ancak aranizdaki iletisim sekillendikce anlayabilirsiniz. Ornegin, bakalim yakin zamanda sizi bir kahve icmeye yemek yemeye vs davet edecek mi, basbasa? Mesela eve dondugunuz aksam size mesaj atmadi ve aramadi vardin mi ya da guzel bir aksamdi tesekkur ederim geldigin icin diye. Peki o aksamin sizin icin nasil gectigini size ne zaman soracak? Ben bir erkek olsam ve bir kadinla ilgileniyorsam, onu disari davet etmissem sonrasinda mutlaka ufak bir mesajla da olsa sorarim, mesela: benim icin cok guzel bir aksam oldu, dilerim sen de keyif almissindir ya da bu aksam cok sıkilmadin degil mi vs gibisinden. Bu adam bana biraz fazla odunsu geldi. Daha cok kendi keyfini onemseyen tiplerden.

Bir de mesajlasirken cok sicakti ama yuzyuzeyken o yakinligi goremedim demissiniz ya, simdi bu tur adamlar mesajlasmayi cok sever, bu adamin da boyle flortoz bir yapisi oldugunu dusunuyorum. Asil bakacaginiz sey birlikteyken size olan tavri.

Aynen o kadar ısrar edip çağırdığı yere geldim sonrasında insan aynen bu dediğin gibi bişiler soyler di mi ...Bu sabah günaydın dediğinde dedim ki akşam hemen uyudun sanırım dedim, pc de işler vardı onlara baktım dedi...

Olabilir gerçekten bazı adamlar mesajlarda flörtöz.
Ya da ben yüzyüze halimle itici geldim..Ayıp olmasın birden kesmeyeyim diye günaydın demiştir belki de

Masadaki erkeklerden birine takılıp durdu sanki ona yazıyor mübarek...Sürekli ona laf atıp şakalaşıp durdu

Evlilik olarak demedim canım...başlangıç olarak dedim bir hoşlantı vs...
Yok bence beğenmedi veya fazla geldim...
Bu sabah 1 gün önceki sıcaklığı yoktu
Bende şans ne gezer ben anca hayalkırıklığı yaşardururum
Sen kendi şansını kendin tepıyon
Hemen ilgili olma ilgi gostermek İcin catlasan bile soguk davran boyle cok zor ıyıkı adam senden hoslanıyorım falan dememis de kotu niyetli degılmis sen inanırdın cunku genede adam iyi cıktı taktir ettim adamı sende degıstır dusunce sistemini

Aynen o kadar ısrar edip çağırdığı yere geldim sonrasında insan aynen bu dediğin gibi bişiler soyler di mi ...Bu sabah günaydın dediğinde dedim ki akşam hemen uyudun sanırım dedim, pc de işler vardı onlara baktım dedi...

Olabilir gerçekten bazı adamlar mesajlarda flörtöz.
Ya da ben yüzyüze halimle itici geldim..Ayıp olmasın birden kesmeyeyim diye günaydın demiştir belki de

Masadaki erkeklerden birine takılıp durdu sanki ona yazıyor mübarek...Sürekli ona laf atıp şakalaşıp durdu
Bilgisayarda isleri mi varmis? Daha salakca bir gerekce duymadim. Sizi demoralize etmek istemem ama bu adamdan olmaz.

Ya o sohbet esnasında beğenmedi elektrik almadı belki de...o zaman sabah niye günaydın dedi...arkadaş olarak kalsın diye mi
Belki de o da sen ondan aynı elektriği almadın diye düşünüyordur ya da adamın niyeti direk arkadaş olmak işi aceleye getirmek istemiyor da olabilir iyice tanımak istiyor öncesinde. Kadınlar hisseder ama siz öyle hissediyorsanız dediğiniz gibi de olabilir bence beklentiye girmeden arkadaşsa arkadaş gibi konuşun, konuşmak istemiyor gibi havası varsa konuşmayın, zamanla anlaşılır niyeti.

Belki de o da sen ondan aynı elektriği almadın diye düşünüyordur ya da adamın niyeti direk arkadaş olmak işi aceleye getirmek istemiyor da olabilir iyice tanımak istiyor öncesinde. Kadınlar hisseder ama siz öyle hissediyorsanız dediğiniz gibi de olabilir bence beklentiye girmeden arkadaşsa arkadaş gibi konuşun, konuşmak istemiyor gibi havası varsa konuşmayın, zamanla anlaşılır niyeti.

Şans yok kardeşim
Ya da beklentisi daha havalı sarı saçlı estetikli koca memeli bi hatundu
Bakımlı tiplerin beklentisi bu oluo genelde

Konunuzu merakla takip ediyorum. Bence bu adamla olmaz.

Çünkü sizin beklentileriniz belli (ben olsam aynı beklentide olurdum sizinle). Yani üzgünüm ama ne olursa olsun akşam saati siz oraya kadar gitmişsiniz.. Çıkışta arabanıza kadar eşlik etme nezaketini göstermeliydi (sadece arkadaşlık hisleri olsa dahi). Ya da gecesinde yine size "kırmayıp geldiğiniz ve bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim" tarzında bir mesaj mutlaka olmalıydı. Sonuçta onların ortamına soktu sizi ve hoşlandınız mı rahat ettiniz mi diye insan bir sorar.

Birisi "odun" yazmış.. bence de sanki biraz odunluk var adamda.. ve siz tam aksine duygusal ve fazlaca romantik birisiniz ve susamışsınız bu duygulara. O yüzden olmaz diyorum ama moral bozmayın aslaaaaaaaaa! Yarının ne getireceği hiç belli olmaz:KK200:

Konunuzu merakla takip ediyorum. Bence bu adamla olmaz.

Çünkü sizin beklentileriniz belli (ben olsam aynı beklentide olurdum sizinle). Yani üzgünüm ama ne olursa olsun akşam saati siz oraya kadar gitmişsiniz.. Çıkışta arabanıza kadar eşlik etme nezaketini göstermeliydi (sadece arkadaşlık hisleri olsa dahi). Ya da gecesinde yine size "kırmayıp geldiğiniz ve bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim" tarzında bir mesaj mutlaka olmalıydı. Sonuçta onların ortamına soktu sizi ve hoşlandınız mı rahat ettiniz mi diye insan bir sorar.

Birisi "odun" yazmış.. bence de sanki biraz odunluk var adamda.. ve siz tam aksine duygusal ve fazlaca romantik birisiniz ve susamışsınız bu duygulara. O yüzden olmaz diyorum ama moral bozmayın aslaaaaaaaaa! Yarının ne getireceği hiç belli olmaz:KK200:

Arabaya gelemezdi dedim ya baskasının aracıyla gelmiş, onlar da baska yere parketmiş, siz bekleyin diyemezdi herhalde...
Ama gece msj atmaması ayrı olay..
Belki hoşlanmamıştır diycem o zaman
Sabah ta günaydın dedi 8.30 da sabahın köründe...sonra tık yok...

Yani o kadar muhabbet edip orda görüştük sonrasında hemen bu ilgisiz tavır hoş değil...Zaten ben ona, duygusal bi yaklaşımda bulunmadım ki, beklentili davranmadım...o nasıl davrandıysa arkadaşça yaklaştım ben de ...Yani arkadaşlığı da keser gibi olmasına luzüm yoktu...Hiç tanımadığım insanlarla da gayet güzel ve konuşkan bi şekilde sohbet ettim, onlar da bana mesleğimle ilgili sorular sordular, pot kıracak bişi de yapmadım diye düşünüyorum ya da itici olacak bişi....
Nedir yani pat diye kesecek olay anlamıyorum, düşünüyorum o geceki falsom nedir diye ama bulamıyorum...Sadece bu kız fazla bana diye düşünmüş olabilir diycem ama kendisi de ünv de yönetici yani..ya da beklediği kadar güzel bulmadı diycem ama daha önce ilk gördüğünde makyajsız ve cok hazırlıksızdım işten gelmiştim...ona rağmen benle o kadar mesajlaştı şimdi mi güzel bulmadı anlamıyorum

Moral bozdum cunku o samimi ve sürekli yazısmalarda şimdi kendimi enayi gibi hissediyorum....ben yazmasam o yazıyordu...bi heyecan yazdı sonra beni yüzyüze görünce söndü herhalde ..

Son düzenleme:
Sen kendi şansını kendin tepıyon
Hemen ilgili olma ilgi gostermek İcin catlasan bile soguk davran boyle cok zor ıyıkı adam senden hoslanıyorım falan dememis de kotu niyetli degılmis sen inanırdın cunku genede adam iyi cıktı taktir ettim adamı sende degıstır dusunce sistemini

Kızma bana seni dusunuyorum ben.
Erkeklere guvenme sakın alacak adam direk şak diye alır.
Seni cok iyi anlıyorum hocadan uzak dur inanma sakın kımseye

Babaannem kadinlar kulubune gelmiş kadar oldum, okurken kahkaha attim. 😂😂😂😂

konu sahibi eğer yanlış hatırlıyorsam düzeltin, fakat başka bir konuda da sizin biraz yaşla ilgili garip bir bakış açınız olduğunu hatırlıyorum. hem karşınızdaki erkekle hem de kendinizle ilgili "çok iyi bir şey olsa bu yaşa dek evlenmemiş olmazdı ya da bana kalmazdı" manasında bir cümle kurmuştunuz. bence biraz aşağılık kompleksiniz var bu durumla ilgili. muhtemelen siz farkında olmasanız da bu durumda karşıya çoğu zaman ukala tavırlar veya gereksiz savunmaya geçme olarak yansıyor. önceki konunuzda da gergin bir üslubunuz vardı. ben sizin kötü biri olduğunuzu düşünmüyorum fakat bazı tabirleriniz ifadeleriniz hem kendinizi hem başkalarını gömmek üzerine oluyor. bu da siz ne kadar ben pozitiftim, güzel muhabbet oldu deseniz de o gergin enerjiyi birlikte olduğunuz insanlara yansıtıyorsunuz bence.

naçizane önerim sırf bekarsınız diye neden kendinizi bu kadar istenmiyor, sevilmiyor olarak şartladığınız üzerine düşünün. ben kendim de kişisel olarak özgüven problemleri yaşadığım dönemler oluyor fakat bunları dışa saldırganlık, ya da gerginlik şeklinde koşullamayı bıraktım. sizde en küçük bir şeyde kendini savunmaya hazır bir tavır görüyorum.

kariyeriniz var, aşk da yaşamak isteyen bir kadınsınız ama gevşemeye ihtiyacınız var ve insanları/kendinizi etiketlemeye vazgeçmeye. problemin dış görünüşünüz olduğunu da düşünmüyorum, bence aksine beğenilen bir kadınsınız tahminim fakat bu özgüvensizliğiniz ve gerginliğiniz karşınızdakileri itiyor gibi.

bunun üzerine biraz düşünün.

Yani arkadaşlığı da keser gibi olmasına luzüm yoktu...Hiç tanımadığım insanlarla da gayet güzel ve konuşkan bi şekilde sohbet ettim, onlar da bana mesleğimle ilgili sorular sordular, pot kıracak bişi de yapmadım diye düşünüyorum ya da itici olacak bişi....
Nedir yani pat diye kesecek olay anlamıyorum, düşünüyorum o geceki falsom nedir diye ama bulamıyorum...
Sizin bir falsonuz yok.
Adam hödük.
Yani zorlarsanız devam eder ama sizin ihtiyacınız olan bu değil. Daha romantik birileri sizi duygusal olarak doyurabilir.
Sizi çok iyi anlıyorum, ilk boşandığım zaman biriyle tanıştım. Mantık olarak da o kadar uygun ve denktik ki. Ama adam hödüktü. Benim yaşım var evet ama içimde cıvıl cıvıl bir genç kız var. Romantik bir genç kadın var. Bana hitap etmedi, bir süre ben mi yanlış anlıyorum, belki de bu işler böyle yürümüyordur diye kendimi kandırmaya çalıştım ama ite kaka da yürümüyor. Sizde de bunu hissediyorum.
Arabaya geçirmesini beklemeniz mesela. Ben de beklerim bunu. Ama bu tarz adamlar bize hitap etmiyor.
O yüzden, next diyebilirsiniz :)
Üzmeyin kendinizi.

Sizin bir falsonuz yok.
Adam hödük.
Yani zorlarsanız devam eder ama sizin ihtiyacınız olan bu değil. Daha romantik birileri sizi duygusal olarak doyurabilir.
Sizi çok iyi anlıyorum, ilk boşandığım zaman biriyle tanıştım. Mantık olarak da o kadar uygun ve denktik ki. Ama adam hödüktü. Benim yaşım var evet ama içimde cıvıl cıvıl bir genç kız var. Romantik bir genç kadın var. Bana hitap etmedi, bir süre ben mi yanlış anlıyorum, belki de bu işler böyle yürümüyordur diye kendimi kandırmaya çalıştım ama ite kaka da yürümüyor. Sizde de bunu hissediyorum.
Arabaya geçirmesini beklemeniz mesela. Ben de beklerim bunu. Ama bu tarz adamlar bize hitap etmiyor.
O yüzden, next diyebilirsiniz :)
Üzmeyin kendinizi.

E saat gece 11 olmuştu...Otopark açık otopark ve araba uzaktaydı...Sormadı bile zaten ya araban ne tarafta diye...Bari onu sor gelme ama bişi de...

Sen benim için özel değilsin deyip arkadaşlarıyla aynı ortama soktu baştan sanırım zaten ne biliim ya anlamıyorum ki...

Peki siz şimdi halen yalnız mısınız?
O buluştuğunuz ne gibi hödüklükler etti mesela?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X