Rüya Yorumları tabir-i beyyine

Merhaba beyyine. Ben bu rüyayı başka konuda açtım, burayı görmemişim. Ocak ayında istanbula gittim, yeni başladığım iş için eğitime bir otelde kaldım.Bu arada istanbul'a ilk gidişimdi. Akşam çok yorgun yattım ve rüyamda Burak Özakıncı diye biriyle evlenmişim. Yüzünü net görmedim ama adını hatırlıyodum uyandığımda. Bir yerden çağrışım yaptı desem tanıdığım ya da duyduğum öyle biri yok. Bir de farklı bir rüya daha gördüm aynı akşam. Kaldığım odaya hırsız giriyordu.Bana ilk defa kalınan yerde görülen rüya çıkar denmişti. Hırsızlık kısmı çıktı. Bir ay önce çalıştığım yerde telefon ve param çalındı.Diğer kısmı da çıkar mı acaba bilmiyorum :)) Yorumlarsanız sevinirim.

Canım doğum yaptım kızıma kavuştum çok şükür.Bu arada rüyamda reçel şerbetiyle uğraşıyordum.Kaşıkla doldurmaya çalışıyordum bir şeyin içine eskişehirdeymişim güya bir çiftlik evinde yapıyorum bunu.Giderken tren bekliyorum istasyonda birine çiftliğin güzelliğinden ve ankaraya uzaklığından falan bahsediyorum.Ne alaka bu şehirler falan anlamadım...

catroongırl çıkabilir tabi insan kendini birşeye inandırır ve sürekli isterse neden olmasın hayırlısı diyelim güzelim

megrayn çok sevindim canım tahmin ettim zaten uzun süredir yazmayışından miniğin resimlerini de yolla güzelim rüyalarına gelince
1-doğuralı ne kadar oldu lohusalığı atlattın mı çünkü ilk rüyan bebeği büyütme sıkıntıları lohusalık sıkıntıları gibi geldi
2-birkaç ay sonra tatile ailecek kırlık bir yere gidin bu sizin için en iyi tatil rüyaya göre

beyyine ben annemlere gitmişim ziyarete,sonra annemlerde bi arkadaşımda varmış ona sarılmışım çok özledim diyorum.annem de bize bakıyor.ben siyah bi tişört giymişim.ama ev karışıkmış,yani annemin mobilyaları yığılmış bir yere. yorumlarmısın canım.

herkese iyi akşamlar böyle bi topiğin olması çok güzel arkadaşım bende rüyamı yazmak istedim rüyamda hamile olan bi arkadaşım bana iki tane bebek patiği hediye göndermiş birinin içinde ekmek vardı acaba anlamı nedir yorumlarsan sevinirim şimdiden teşekkür ederim

merhaba beyyıne

1. ablam, erkek kardeşim eniştem balkondayız..yüksekteyiz..ama mermerden ayaklarım aşagıda elimle mermerden tutuyorum çok korkuyorum düşmekten..onlar kokrmuyor..sonra içeri giriyorum düşmedim...

2.bir düğündeyiz..eskiden samimi oldugum ama şimdi konuşmadıgım bir arkadışımı gördüm..masada otumuşuz rüyamda konuşuyoruz..diyorum benim dügünde 2 ay sonra falan diyorum.muhabbet ediyoruz.

teşekkürler şimdiden:)

Selam. Ben rüyamda büyük beyaz bir jeep gördüm. Sakin, güzel bir yolda yürüyordum. Yan tarafı da ormanlıktı bu yolun. Sonra jeepe bindim.Ben ve şoför dışında kimse yoktu içinde. Ama şoförü nasıldı, kadın mıydı, erkek miydi bilmiyorum. En yakın arkadaşım da o civarda bir yerdeydi onu da alacaktık yanımıza. Bunun için bir süreliğine durdu araba; ben de indim ve etrafıma bakındım ama arkadaşım yetişemiyordu bize, hep çağırıyordum onu. Yani bir türlü binemedi jeepe. Ben de o olmadan devam ettim.

2. rüyayı annem görmüş ve çok korkmuştu. Bir yaşlı çift anneme gelip evden çıkın demiş. Annem de tamam demiş ama bu yaşlı çift anahtarı annemin elinden almış ve evin kapısı açık kalmış, kapanmıyormuş da bir türlü. Annem tv izleyip çekirdek yiyormuş bu esnada evde ne olup bitiyorsa onlar da izliyormuş. Annem ağlamaya başlamış. Çok fazla ağlamış belki ona acırlar da anahtarı tekrar geri verirler diye. Yani rol yapmış.Onlar da üzülmüş annemin bu haline. Annem de sevinmiş bu duruma. Bunların anlamı ne olabilir? Şimdiden teşekkürler.opuyorumnanaktan

nazraca toplam iki tane evladın olacak (veya varsa da) bunların bir tanesinden ilerde fayda görücen

tryamour ilk rüyanda eline bir fırsat geçecek ve arkadaşın bu fırsatı kaçıracak
ikinci rüyada ise annenin eklinden bir fırsatı almaya çalışacaklar keşke anahtarı eline tekrar alıp almadığını da yazsaydın ayrıca annen senin evliliğini de görmek istiyor fakat şu sırada öyle bir iş yok

birde unutmadıgım bir rüya çok eskiden..

bir arkadaşım vardı yine konuşmuyrduk..
rüyamda omzunda aglmasına izin vermemiştm..sonrada kimsem yok omzuna dayayıp aglıcak dedi bende izin vermiştim dayandı agladı bu nedir?

Daha sonrası yok o yüzden yazmadım. Eline almamış, sadece ağlamış onlar da üzülmüş o kadar. Zaten daha evlenme vaktim değil. gamyoncuiremsu
Teşekkürler canım yorumların için. opuyorumnanaktan

mrb bende yeni katılıyorum yorumların çok güzel bende rüyamda ablamı temiz beyaz gelinlikle gördüm ve üzerinde çok fazla altın takılıydı bu arada kendisi evli; daha sonra rüyamda bebeğim olmuş onu emzirmek için alıyorum ama onun dişleri varmış ve göğsümü kopartıyor acı hisstemedim kan ve süt te yoktu rüyamda biraz korktum açıkçası yorumun için teşekkürler.

merhabalar eşim rüyasında iskele gibi bir yerde çuval bezinden oluşmus iskelede demirli yelkenli var.insanlar yemek yiyecekler balık bekliyorlar.eşimde iskelenin ordan bakıyor yunus balıkları var denizde onları avlayacak bşy yok.eşim zıplayıp uçuyoryelkenlinin üzerinde çuval bezinden oluşmuş yelkenleri havada birbirine dikiyor.sonra onu ağ olarak kullanıp yunus balıklarını avlıyo.yani balıkların yunus olduğundan emin değil ama yunus kdr büyükler.2 3 tanesini ağ la yakalıyor.temizlenmiş ve pişirilmiş olarak iskelenin üzerindeki insanlara sunuyor.kendiside bir lokma alıyor.insanların yemesini mutlu mutlu izliyor.

merhaba beyyine
ben rüyamda dus almisim saclarimi tariyorum ve bagliyorum o bagladigim taraf elimde kaldi yani toka ve tokanin arkasinda kalan taraf sanki kesilmis gibi elimde kaldi ama ortada ne makas var ne de kesen biri ben sasiriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…