Rüya Yorumları tabir-i beyyine

günaydın rüyamda bir kız çocuğuna banyo yaptırıyordum üstü başı pislik içindeydi anlamadım değişik bir rüya sanki.bir yorum yaparsan çok sevinirim.

cnm rüyamda stajdayım işte...kapının önünde ağlıyorum yağmur yağıyor bardaktan boşalırcasına göz yaşlarım yanağımı yakıyor yüzüm kzarmış ağlamaktan...
sonra üst kata çıktım koltuğa oturdum ağlıyorum sonra birisi geliyor niye ağlıyorsun diye yanıma bende o kişiye güvenmediğim için anlatmıyorum soruyor neyin var diye bende yok bişi dedim ama neden ağladığımı bnde anlamadım bilmiyorumkismile
beyyinecim yorumlarsan çoook sevinirim tatlım :1hug:

super87 ilk rüyanda biraz sıkılabileceğin şeyler olabilir
ikincisinde çevrendeki insanları sevindiricen ve mutlu olacağın haberler alabilicen

missdance o kız çocuğu senin ruhun kirlenmiş ve arınmaya ihtiyacı var
biraz iyilik yapmaya yönel

renan20 bazı fırsatların olmadığına önüne fırsatlar geçmediğine üzülebilirsin

Rüyamda renk renk jartiyerler gördüm. Yeşil renkte olanını arkadaşım eline almıştı ben bunu seçtim diyordu. Göz rengine uygun olduğu için almış onu. Ben daha seçmemiştim karar vermeye çalışıyordum pembe,turuncu,mavi renkler vardı.

2. Rüyamda ise tepede bir evin küçük havuzunun kenarında duruyordum. Bu havuzun jakuzi kısmı da var. ıçine en fazla 5 kişi girer. ıçinde kardeşim ve kuzenim vardı. Su devir yapıyordu ve beyaz beyaz köpükleniyordu bu esnada. Kardeşim ve kuzenim çok mutluydu gülüp eğleniyorlardı. Beni de çağırıyorlardı yanlarına. Ama ben kararsızdım. Girsem mi girmesem mi diye düşünüyordum. Önümde iki kaya parçası duruyordu onlara bakıyordum.Küçük boyuttaydılar ama havuza göre orta denebilir. Bunları niye koymuşlar buraya diyordum kendi kendime. Ayaklarım çıplaktı ve suya değdirmeye başladım ben de ama içine girmedim jakuzili havuzun. Kayalara da değdiriyordum hafiften.
Bir de bu ev çok çok tepedeydi ve aşağısında da deniz vardı. Denize de bakıyordum hep.

Bunların anlamı ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
tryamour arkadaşın bir isteğini elde edebilir muradına erebilir sen ise kararsızlıklar içindesin
ne yapacağını bilmiyorsun

rana62 güzelim hiç güzel bir rüya değil sana bir yorum yapmamak en iyisi ama dikkatli olun

sağol canım aslında içimde rüyadan sonra acayip bir sıkıntı oluştu hayırdır diyorum ne yapayım rüyayı sileyim mi hani derler ya nasıl yorarsan öyle olur dye ne yapayım canım?

merhabalar dün çok kötü bir rüya gördüm hala etkisindeyim iyi yada kötü yorumlarsanız çok sevinirim
öncelikle 7 haftalık hamileyim
rüyamda kayınvalidem elimde silahla karnıma doğru nişan alıyor anne napıyosun ben hamileyim diyorum
biliyorum diyor ve karnıma ateş ediyor o an birebir canımın yandığını merminin karnıma saplandığını o acıyı hissettim
hiç kan akmıyor bana bişey olmuyor ama bebeğimin öldüğünü hissediyorum
sabah kalktığımda o kurşun acısıyla uyandım
şimdiden teşekkür ederim yorumunuzu bekliyorum
a.s.

Merhaba beyyıne

rüyamda bir okul sırasında oturuyordum..bizim işyerinden biri ögretmen olarak okuldaydı..
bana mavi boncukları olan kocaman kolye verdi..kim ister dedi ben zıpladım hemn ben..dedim bana verdi taktım bende..çok büyük kolyeydi..turkuaz mavi gögüsletime kadar uzun iplikliyi...
birde takam saç havası gibiydi..saçlarda gördüm öyle sonradan.

sena u rüyayı görürken sancı filan girmiştir sen farketmeden uyurken o yüzden görmüşsündür
ayrıca yorum yapmamı istersen kaynananla aranız nasıl bilmem ama kaynan bebeği kendisine benzetmeye çalışıp aranıza girebilir büyüyünce

X