Rüya Yorumları tabir-i beyyine

oğuzer ablanın gönlünün ferah olduğuna bir sıkıntısı olamadığına senin ise bazı korkularının ve tedirginliklerinin bulunduğuna delalet

movenpick canın biraz sıkılabilir ben derim ki eşinle aranıza dikkat edin etrafınızdaki insanların lafına kulak asmayın

super87 son rüyanı unutmuşum galiba arkadaşın senden manevi destek beklemiş güzelim

merhaba beyyine hanım
dün gece bir arkadaşım için istihareye yatmıştım rüyamı yorumlarsanız sevinirim

RÜYAMDA KAYNANAMLA ÖYLE BıR TARTIŞMA YAŞIYORUZKı KIYAMETLER KOPUYOR SANKı
TARTIŞMAMIZIN SEBEBı BEBEK TEDAVıSı GÖRMEK ıSTEDıĞıM SÖYLÜYORUM .AMA O BUNA ENGEL OLMAYA ÇALIŞIYOR ...TEDAVı OLMAMI ıSTEMıYOR GÜZEL BıR DıLLEDE ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM AMA DıNLEMıYOR KESıNLıKLE TEDAVı OLMUYACAKSIN DıYOR
BEN BU DURUMA O KADAR ÇOK KIZIYORUMKı AYAKKABILARIMI GıYMEDEN YALIN AYAK NEREYE GıDECEĞıMı BıLMEDEN AYRILIYORUM EVDEN ..
ÖNÜME ıKı TANE KADIN ÇIKIYOR ıKıSıNıNDE ELıNDE POŞET, MEVLÜTLÜK BıSKÜVı DAĞITIYORLAR .BANADA VERıYORLAR BENDE ONLARA LOKUM YOKMUYDU DıYORUM .ONLARDA ÇOCUKLARA DAĞITTIK HEPSıNı BUNLAR KALDI DıYOR...BıRAZ DAHA YÜRÜDÜKTEN SONRA BÜYÜK BıR ALANA GıRıYORUM BıR SÜRÜ ÇOCUK VAR OYUN OYNUYORLAR ONLARI ıZLıYORUM BıRAZ ..BıR ARA ARKAMA BAKIYORUM KAYNANAMIN KIZKARDEŞıNı FARKEDıYORUM BENı ARAMAYA KOYULMUŞ ..BENDE HEMEN ÇOCUKLARIN OLDUĞU YERDE BıR YERLERE SAKLANMAYA ÇALIŞIYORUM... BENı ARAYAN KıŞı (KAYNANAMIN KIZ KARDEŞı )ORDAKı BıR KADINA SORUYOR BÖYLE BÖYLE BıR KADINI ARIYORUM DıYO KADINDA BENı FARKETMıŞKı HEMEN SAKLANDIĞIM YERı ıŞARET EDıYOR..UZUN OLDU AMA AYRINTILI BıR ŞEKıLDE ANLATMAK ıSTEDıM ŞıMDıDEN TEŞEKKÜRLER vereliniortak

Son düzenleme:
Beyyinecim merhaba, su sira kafam cok karisik aksam da garip ruyalar gordum yorumlayabilirsen cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Bir magazada goruyorum kendimi ordan iki canta almisim, cantalar siyah renkte ve bir cantanin ebati bayagi buyuk ve uzun.

Daha sonra isyerimdeki finans muduru beyle yuruyorum daha once oturdugum birkac yil once tasindigimiz evin onunden geciyorum burda oturuyorum ben ama yanimda sizi kimse gormesin lutfen diyorum.

Yine ayni evin karsisinda gercekte hoca bi komsumuz vardi, evde kuran falan ogretirdi onu goruyorum. Ismimi soyluyorum benim adim bu diye hatirladin mi teyze diyorum. Ben annemin ismini soyleyerek onun kiziyim diyorum...

beyyine canım.aklıma geçen hafta gördüğüm rüya geldi.bunuda bi zahmet yorumlasan.kardeşimin yanına gidiyorum,memlekete.evine gidiyorum önce çok kalabalık.ben diyorum kendi evimize geçeyim.kardeşimde benle geliyor.asansöre biniyoruz asansör yüklük gibi yatak yorgan falan var.dürülü.neyse iniyoruz asansörden arabaya biniyoruz.mavi kocaman bi mercedes yeimi diyorum.yok eşimin.arada kullanıyoruz diyor.arabaya 2 tane çokcuk biniyo bizle biri kız biri erkek.ama kimin çocukları bilmiyorum.erkek çocuk benim oturdğum koltuğun tepesine oturuyo ordan düşersin.arkaya otursana diyorum.yok ben hep burda otururum diyor.inmiyor.kız çocuğu arkada uslu uslu oturuyor.sonra trafik sıkışıyo..eve de yaklaşıyoru.insem yürürüm ama inmiyorum.ben insem kardeşim trafikde beklicek nasılsa beraber bekleyelim diyourum.özledimde zaten vakit geçiririz diyorum.o sırada kardeşim eski hocasını görüyoruz onla konusuyo kardeşim.bi akrabamızı görüyo onla konusuyo.herkes arabay ahayran hayran bakıyo.ben çok etkilenmiştim bu rüyadan kimseyede yorumlatamamıştım.canım yorumlarsan çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

kedersiz bazı konularda ümitsizlik içinde kalmışsın ama bir kısmetin de var maddi manada

mayısçiçeği bazı kararlar vermen gerekiyor ama sana tavsiyem sakın yanlış kararlar verme dikkatli düşün sonuç aleyhine olabilir istersen bir de istihare yap

yelizipucu misafiriniz gelebilir ve bazı konularda ümitlerin var

sağolasın cnm.çok kötü günler geçiriyorum şu anda.bebek sahibi olamıycamı söyledi doktorum.ama ben umudumu yyitirmek istemiyorum.belki rüyamda da onu görmüşümdür..

megrayn çok sevindim canım tahmin ettim zaten uzun süredir yazmayışından miniğin resimlerini de yolla güzelim rüyalarına gelince
1-doğuralı ne kadar oldu lohusalığı atlattın mı çünkü ilk rüyan bebeği büyütme sıkıntıları lohusalık sıkıntıları gibi geldi
2-birkaç ay sonra tatile ailecek kırlık bir yere gidin bu sizin için en iyi tatil rüyaya göre

Yok canım atlatmadım henüz 19 günlük kızım.Biraz uyku ve yorgunluk yaşıyorum inan bazen yemek yemeye bile zaman bulamıyorum.İlk fırsatta uyumaya çalışıyorumki vücudum cildim biraz toparlansın diye ama bu defada yemekten feragat etmiş oluyorum.Kalkıp yemek yesem kızım uyurken benim uykum açılıyor uyuyamıyorum bir daha.Birde eşimde bir kaç gündür sattı beni salonda uyuyor.Gece kafamı yastıktan kaldırmak öyle zorki.Bazen kızımın gazını çıkarırken üstümde uyuyakalıyoruz ikimizde.İnşAllah uyku düzenimiz zamanla oturur şu aralar tek sorunum o.Yalnızım birde yanımda kalan birileri yok bu nedenle mecburen herşeyi kendim öğrenmeye çalışıyorum.Kızımla beraber büyüyoruz bakalım :)

Ay inş. çok istiyoruz yeşillikler içinde güzel bir tatil yapmayı.Eşiminde benimde buna çok ihtiyacımız var hayli yorulduk 2 senedir.Kızım içinde iyi olur hem yeşillik falan.

Rüyamda ailemle birlikte bi arabadayız rüzgar var. Onun ardından rüzgar şiddetleniyor. Ben aileme bak rüzgar cok şiddetli ucacaz diyorum. Yok bişey olmaz diyorlar. neyse Babam bişey için arabadan iniyor. Sonra birden rüzgarın kuvvetiyle araba ucmaya başlıyor, bi tanede yüksek bina var yakınımızda o da sağ sola sallanmaya başlıyor rüzgardan. bız havalandık sonra birden babam koşarak arabanın içine giriyor ve devam ediyoruz. Sonradan bi hasar görmeden yine iniyoruz... Bu rüyamın etkisinde kaldım resmen. ne demekse artık. Yorumlarsan cok sevinirim boshayallersmile
Bide bunun öncesinde yada sonrasında hatırlamıyorum bi rüya daha gördüm :))
Küçük bi araba golf arabası gibi. Ön tarafta bi tane gelinlik içinde oyuncak bebek var. Ben onu ordan cıkarıyorum elime alıyorum. Arabanın arka tarafındada kırmızı koltuk var orda kımse oturuyormu hatırlamıyorum. Sonra o arabayla böyle etrafta gezınıyorum :))
Bunuda yorumlarsan çok çok çok sevinecem. Çoooooooooooook teşekkürler şimdiden opuyorumnanaktan

angel
1. rüyanda çevrendeki insanların kötü şeylerle karşılaştığını görebilirsin bu insanlar ailedenden olmayan ve maddi gücü olan kimseler olabilir
2. rüyanda ise yakın bir zamanda evlenip çocuk sahibi olmak istediğinin göstergesi ve bunu tez istiyorsun

X