Rüya Yorumları tabir-i beyyine

mayısçiçeği çok iyi bir ailen ve akrabaların var daima senin yanındalar ama sanki sen bazen onların kalbini azcık kırıyorsun gibi ayrıca bir yolculuk veya taşınma var

beyyine sabah sana rüyamı anlattım ama şimdi yazdığımı bulamıyorum. aklımda kaln kısmı kafa derime çatal iğne ( firkete batırıyorlar) ama canım hiç acımıyor. acıyomuş gibi davranıyorum beni bıraksınlar diye yorumlarsan çok sevinirim

rüyamda iğne gibi bir şeyi sağ göğsüme vuruyordum.büyüyordu.dolgunlaşıyordu silikon gibi.ellediğimde sertlik geliyor.aynada kendimi görüyorum.sağ göğsüm büyük sol küçük.onu da dolgunlaştırcakmışım.

nedir bu ?

rüyamda gezideyiz bir anda kendimi ttümseğin üstünde buluyorum konser varmış tümsekte biri şarkı söylüyo utanıyorum onun yanında sahnede gözüktüğüm için ama onun yanında küçücüğüm o dev gibi.sonra arkadasım beni alıyor eve geç kalcaz diyor vapura biniyoruz adam 3 ve 4 numarayı bize veriyor vapur araba gibi yokuş bile çıkıyor 2 vesait yapcagımıza tek yapıyoruz bizim eve kadar geliyor vapur.

neslsah neşeli vakitler seni bekliyor

:teytey::sm_cool:bayanssulusmile
teşekküler beyyıneŞeniz
çok şükür be dikkat ettın mi tüm rüyalarımın anlamında neşeli keyifli günler çıkıyor..oley öylede olcak inşallah sagol canım benima.s.

beyyine rüyamdam yemek masasına geçtim etrafımda birileri var tanımıyorum
ve göğsümün içinde top böcekler vardı ve onları çıkaramadım sonrada baktım böcek falan yoktu ynede kendimi rahatsız oldum ve sonra uyandım bilmiyorumkismile yorumlarsan sevinirim cnmmm :1hug:

Son düzenleme:
canım akşam sabaha karşı gördüğüm ve çok etkilendiğim bir rüyayı seninle paylaşmak istedim
yorumlarsan çok sevinirim

rüyamda ölümüme yaklaşık bir saat kalmıştı..ve ben bunu biliyordum..kalabalık bir ortamdaydım..fakat insanlara baktıkça imreniyordum..çünkü onlar daha yaşayacaktı fakat ben hayatımın sonuna geldiğimi biliyordum.
kendimiş çok bitkin hissediyordum..bir süre sonra ölümüm gerçekleşti..ruhumbedenimden ayrıldı ve ruhum son kez görmek üzree bedenimi arıyordu..bedenime sonkez bakmak istiyordum...
annem ve babam beni artık göremicek diyordum beni şuan kimse göremez hissedemez diyordfum kendi kendime...toğrağa defnedildim fakat toprağı ve toprağın içine girdiğimi görmedim ama gömmüşlerdi beni..bir süre sonra tekrar dirildim..tekrar topluma karıştım..herkes bana benim öldüğümü ve nasıl dirilmiş olabileceğimi soruyordu..bende öldüm ölümü taddım ve geri geldim diyordum..ama tekrar dünyaya geldiğim için bi rahatlama vardı...daha ayrıntıları var ama hatırlayamıyorum canım ya tam olarak..bir de dirildikten sonra aynı cins gümüş kolyeleri toplum içindeki bir durağa asmaya başladım..çok güzel kolyelerdi bunlar...ielimde bir sürü gümüş kolyeler vardı..böyle birşey canım ya ben çok etkilendim..hayırlı yorumlarını bekliyorum..sağol canım şimdiden...

renan20 etrafındaki sana zarar veren düşman olan kişilerden kurtulucaksın

beyyıne seviyorum seni zemuszemus
çok iyisin sagol ya..kaydirigubbakcemile5
hiç gitme olur mu?:enbuyukkk:
rüyalarımın prensesi..:1hug:a.s.

kıvılcım ümitlerinin bittiği yerde hjayatına adeta yeniden başlayacaksın önüne yeni fırsatlar gelecek

merhaba beyyine ben biraz geç hoşgeldin diyorum sana :)çünkü yeni fark ettim uzun süredir de girmiyordum siteye...
Neyse bugün rüyamda anneannemin bi yere gideceğini gördüm dayımların arabasına binmişti kuzenim falanda vardı arkada dedemgille evlerimiz karşılıklıymış dış kapıdan bakıyorum ama gitmesini istemiyorum nedense kafamı çeviriyorum mahallenin diğer tarafına kocaman bi damacana boş şişe ama çok kocaman dev gibi güya mahallenin çöplüğüymüş orası nyse dedem benim anneannemin gitmesini istemediğimi biliyor anneannemi çağırıyor gitme boşver diyor anneannem arabadan iniyor geliyor sımsıkı bir sarılıyoruz birbirimize aman canım ankarada şimdi sıcaktır napıcam ben orda diyodu...Sonra mezun olduğum liseyi görüyorum oraya tekrar sınavı kazanamadığım için gidiyomuşum hocaların önünden geçerken diyorum benim kazanamadığımı bilmesinler.Gizlice geçiyorum odalarının önünden off ya diyorum tekrar baştan mı okuycaz bitmez ki falan diye geçiriyorum aklımdan...başka bir bölümde de candan erçetini gördüm kadın şu söz vermiştin şarkısını söylüyodu ama biraz daha yavaştıkaydirigubbakcemile3 neden böyle söyledi ki bu kadar yavaş diyodum içimden de....sağol cnm şimdiden yorumun için...

rüyamda iğne gibi bir şeyi sağ göğsüme vuruyordum.büyüyordu.dolgunlaşıyordu silikon gibi.ellediğimde sertlik geliyor.aynada kendimi görüyorum.sağ göğsüm büyük sol küçük.onu da dolgunlaştırcakmışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…