Rüya Yorumları tabir-i beyyine

tryamour çocuğun seninle pek ilgilenmemesi gerçek hayatta senin farkında olmadığına delalettir
ayrıca bilinçaltına birileriyle olma isteği de yerleşmiş

Merhabalar

Ben bir otobüse binmişim ön tarfta oturuyorum arkadada annem oturuyormus.Şöfor yaslı ama ben onunla flört ediyorum sanırım. arabayı durduruyor assağıya iniyoruz konusuyoruz biraz tümsekli çukurlu yerler gösteriyor bana oralardan geçmişiz.Annem çok kızıyor bana yaslı başlı adam ne yapıyorsun sen diye bende ona kızıyorum hayırdır inşallah..

tryamour çocuğun seninle pek ilgilenmemesi gerçek hayatta senin farkında olmadığına delalettir
ayrıca bilinçaltına birileriyle olma isteği de yerleşmiş

Hmmm...Üzüldüm şimdi ama hep bakıyordu aslında.bilmiyorumkismile Saol canım tekrar.
Ben de hiç yanaşmiim bu çocua en iyisi. :dilcikar:

aclya kötü zor günlerini atlatmışsın ama insanlara tam olarak söyleyemediğin şeyler var

slm canım,

ben ikidir rüyamda bir denize uzaktan bakıyorum.ama nasıl bir dalgalı deniz.3-4 metre yükseklikte dalgalar var.2 sefer gördüm bu dalgalı denizi.gemiler de var denizde.kimisi hasar görüyor işte.ben her seferinde bu denizden kaçmaya çalışıyorum.kaçıyorum da.bana deniz ve dalgası ulaşmıyor.uzaktan bakıyorum denize.ne olabilir acaba çok merak ediyorum.

canım bir tane daha var.ben 3-4 ayda bir bu rüyayı görürüm.yanımda 3-4 yaşlarında bir erkek çocuğu var.her seferinde bu erkek çocuğu değişir rüyamda.o çocukla birlikte bir yoldan geçmem gerekiyor.o yolda da her seferinde aslanlar var.her seferinde korkup aslanlardan yolumdan geçemiyorum.bu şekilde bu rüyayı defalarca gördüm ve hiç geçemedim.

en sonunda karar verdim bir daha görürsem aynı rüyayı ne pahasına olursa olsun geçicem aslanların arasından diye.geçen gün yine aynı rüyayı gördüm.yoldan geçmem gerekiyor.yine yolda 1 aslan var.ama tek bir aslan.önceki rüyalarda birden fazla aslan olurdu.tam geçmeye niyetlendim.bu sefer de başka bir yaratık çıktı.bedeni aslan gibi ve aslan kadar büyüklüğü fakat kafası ayı kafası gibi.simsiyah.ve aslandan daha güçlüymüş.aslanla kavga ediyor bu yaratık.aslanı öldürebilirmiş yani.bu ikisinin yanından hiç geçilmez diyorum. ve yine yoldan geçemiyorum.bu ne anlama geliyor çok merak ediyorum.

çoook teşekkür ederim ilgi ve alakana

derimmerim parfümü alıp almadığını tam anlayamadım eğer aldıysan aşk hayatında isteklerine ulaşacaksın akmadıysan henüz daha sıkıntılar var biraz

Selam beyyine. Aslında şimdi yazacağım rüyamı 1 ay önce görmüştüm ama o zamanlar yorumlatabileceğim biri yoktu malesef ve kafama takıldı. Senin yorumlarını istiyorum.Aşık olduğum kişiyle iletişimi koparalı 5, 6 ay kadar olmuştu bu rüyayı gördüğümde.
O insanla beraber kırık dökük bir otobüsteydik. Yanyana oturuyorduk sarılıyorduk vs. Birbirimize çok yakın davranıyorduk. Beni öpüyordu. Otobüs ilerliyordu bu arada.Karşımızda oturan süslü bir kız vardı ve sevgilime bakıyordu ben de sinirleniyordum ama sevgilim hiç bakmıyordu ona, hiç yüz vermedi. Sonra o kız da bakmadı zaten ve öyle sarılıp oturmaya devam ettik.Ne olabilir bunun anlamı?

hypatia1982 ulaşmak istediğin bir hedefin var ama bazı insanlardan yada durumlardandolayı hedefine ulaşamıyorsun

tryamour kırık dökük otobüste olmanız ilişkinizin kötüye gideceğine başka bir kız görmen ise senin sevdiğini düşünüp acaba birisi var mı diye içini kemireceğine delalet

tryamour kırık dökük otobüste olmanız ilişkinizin kötüye gideceğine başka bir kız görmen ise senin sevdiğini düşünüp acaba birisi var mı diye içini kemireceğine delalet

Ama zaten ayrıydık bu rüyayı gördüğümde. Yazmıştım yukarda yani bir ilişkimiz yoktu. :bbo:
Olmayan bir ilişki kötü gidemeyeceğine göre yorum ne olabilir sence? bilmiyorumkismile

merhaba canımm
ben rüyamdaa eşimle pantolon almaya gidiyorum siyah bi kot arkasında pulu işlemeli olan bi kot beğeniyordummmm
şimdiden çook teşekkür ederimm

yarın en yakın arkadaşımla istanbula gidiyoruz. dün uyumadan önce bu yolculukla alakalı bir rüya görmeyi dileyerek uyudum. bunu bilip yorumlaman daha iyi olur diye düşündüm. :)

rüyamda arkadaşımla istanbulda bir üniversitedeydik. içeri girmiştik. kocaman bir kapının önündeydik. arka tarafımızda yeşillikler vardı. yeşil bir alandı sanırım. hem kapıyı hem de arkadaki yeşil alanı görebiliyordum. sonra kampüs içinde bir merdivenin oradaydık.etrafta tanımadığımız başka kızlar da vardı.herkes bir yöne doğru gidiyordu. hava açıktı ama rüzgar esiyordu saçlarımız uçuşuyordu diğer kızların da saçları uçuşuyordu. arkadaşımın üzerinde çok ince kısa kollu beyaz renkte bir t-shirt vardı bende ise ince siyah bir kazak vardı.gerçek hayatta da o arkadaşım benden her zaman daha ince şeyler giyinir.bu gördüğüm giysiler de her zaman giydiğimiz şeylerdi. sonra ben ona üstüne bi şeyler giymesi gerektiğini söylüyordum. bu esnada ben merdivenden inmiştim o hala merdivenlerdeydi. tekrar ben de yanına çıktım ve kollarına baktım çok kuru ve biraz da pürüzlüydü. bu durumda o da bana hak verdi titriyordu zaten. sonra beraber indik merdivenlerden ve yürüdük. sonra bir tuvalet sırasına girdik. kızlar vardı sadece oldukça uzun bir kuyruktu biz de girdik o kuyruğa ve beklemeye başladık. rüyam boyunca hiç erkek görmedim.çok merak ettim bunun anlamını.bilmiyorumkismile
bi de bir kadın vardı iskambil kartları açmıştı önümde ve sürekli asker fln diyordu. detayları hatırlamıyorum ama çok fazla asker kelimesi geçti. nedir acaba bu?
:bbo:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba beyyınea.s.

rüyamda abiye giymiştim..(renkliydi)
arkadaşlarla sahnede şarkı söylüyorduk..
teşekkürler şimdiden.:1hug:

beyyinecim.. yorumlarsan memnun olurum..
Kocaman bi ev bize ait, evin cok büyük bahcesi var..
bahce ucsuz bucaksiz,insana enerji veren yesillik agaclar var, sanirim elma agaci
bahcenin icindeyiz kalabaligiz, ben salincakta sallaniyorum..
cok yüksege vardigimi hissediyorum ve akabinde uctugumu hissediyorum.. özgürlük gibi sanki..

Merhaba Beyyine, dun aksam cok garip ruyalar gordum yorumlayabilirsen cok sevinirim.
Dislerim uzamis on dislerim on planda ve bembeyaz, dudaklarim pembe ve siskin haldeydi.
Bende beyaz bir banyoda ayna karsisinda dislerimi fircaliyordum.

Birkac tane halıyı rulo halde dikine bir sekilde goruyorum. Bir kedim var oda agziyla halilari itiyordu...

anneannemgilin evindeyiz benim bir akvaryumum varmış içinde çok büyük ve korkunç üç tane kertenkele var gece yatıyoruz sabah bi sesle uyanıyorum hiç bir yere bakmadan anneannemin yanına gidiyoruz ben ve kız kardeşim anneannem korkamyın diyor kapıyı kapatıyoruz altına bişiler yıkıyorum kertenkele çıkmış gelmesin diye yanımıza.o ara bi sessizlik oluyo.bakıyoruz kimse yok odada.karşıya babaannemgilin evine geçiyorum abim bi ateş yakmı ev de bahçenin içinde ama bahçe herzamankinden temiz yaşi falan.abimin yanında bi kaplumbaga var.megerse akvaryumda kaplumbaga varmış.ama ilk gördüğümüzde kertenkeleydi hemde çok büyük.abime kızıyorum öldürdün mü diye o da bana bişiler atıyo kaplumbagayı parçalamış yanındaki sadece kafasıymış.gövdesini kollarını sonra parmaklarını atıyo çok büyük ama.annem babaannemgilin evinden çıkıp kızıyo abime niye öldürdün die.sonra biz eski bir eve giriyoruz orasıda teyzemgilin eski bahçeli evleri gibi.ben girerken artık hayvan bakmam diyorum o ara yere düşüyor gibi oluyorum.buarada benim dışımda herkesin gençlik hali yani annem abim kız kardeşim babaannem ve anneannem hepsi eski genç halleri...
yorumlarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler..

tryamour genel olarak hayırlı bir yolculuk gibi gözüküyor ama sen birazcık sıkılabilirsin
ve çeşitli askerlerle karşılaşabilirsin

X