Rüya Yorumları tabir-i beyyine

selam cnm rüyamda elime KURANI KERİM ALIYORDUM....OKUYORMUYDUM OKUMUYORMUYDUM TAM OLARAK HATIRLAMIYORUM AMA ELİMDEYDİ KAYINVALİDEMLERİN EVİNDEYDİM GENELDE KENDİMİ ORDA GÖRÜYORUM...RÜYALARIMDA.ORDA HEP KURANI KERİMİN DURDUGU BİYER VAR BENDE DİYORUMKİ BU KURANI KERİMİ ONUN ÜSTÜNE KOYMAYAYIM BASKA YERE KOYAYIM.KURAN ÜSTÜNE KURAN OLMAZ ZDİYORUM ....ALLAH HAYIR ETSİN CANIM YORUMLARINI BEKLİCEM....

yanlışlık oldu silmek zorunda kaldım aynı mesaj gitti 3 kez. Pardon :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Rüyamda arkadaşımla bir sınıftaydık. Başka insanlar da vardı. Sonra birsürü erkek girdi içeri. Hepsi de oldukça havalıydı. Onlara baktım biraz ve şaşırdım aynı zamanda nerden çıktı bunlar diye.Tanımıyordum hiçbirini. Aralarından biri dikkatimi çekti tipim olmasa bile. Hafif uzun ve biraz da dalgalı (hatta lüle gibi dalgalardı) sarımtırak saçları vardı. Hep bana bakıyordu ben de bakıyordum ona.
Ve yine sırada oturduğumuz esnada bir kız aniden gelip arkadaşımın parasını elinden aldı. Ben de arkadaşıma sinirlendim; millete bu kadar yüz verirsen hep sömürülürsün dedim.
Bunlar ne demektir acep? Şimdiden teşekkürler beyyinecim.

merhaba beyyıne
zemuszemus
anlatayım bugünki rüyalarımıboshayallersmile

1 rüyamda fatihte gelinlikçiler çarşısındaydım....

2 eskiden samimi oldugumu ama artık muhabbetimi kestiğim bir arkadaşım..var onla konuşmuyorum..ben onu gördüm..sokakta bizimkilerle yürüyorum ve onu arkamda gördüm.benim tel çalıyor şöyle müzikli.onların yanında onlar benim teli dinliyor..neyse eve geliyorum...o arkdaş beni arıyor açıyorum konuşuyoruz telde..bana bişeyler soruyor..bende içimden diyorumki benimle konuşmak için yalandan bişeyler soruyor diyorum kendi kendime..sorular bahane maksat benle konuşmak diyorum..

3 bir arkadaşımın annesi internet kafenin başında dikiliyor.kısıda bizle yürüyor..bu ne biçim anne ne biçim kadın diyorum..orda dikildigi için..kızıda hemen tepki veriyor..neden öyle diyorsun diye..

bu kadar teşekkürler şimdiden..

günaydın arkadaşlar.iki rüya gördüm ikisine de hemen anlatayım hayırlısıyla yorumlarını alayım.
- ilk rüyamda beni istemeyen erkek arkadaşımın annesini gördüm trafıkte gidiyorduk o başka bir arabada ben başka bir arabadaydık.sonra kırmızı ışıkta durduk aramızda bir araba daha vardı ama birbirimizi görüyorduk sonra beni bir öksürük aldı araba kullanamayacak hale geldim ve kenara çektim.kenarda öksürmeye devam ederken annesi gelip birden sarılıyor bana ,beni artık sevdiğini artık evlenmemize mani olmayacağını falan söylüyor.(umarım doğru çıkar bunlar)

--ikinci rüyamda ise bir kız arkadaşımın evinde uyanıyorum işe gidecekmişiz hazırlanıyoruz ama sabah uyandığımda yattıgım yatak uyandığım tarafta değil,evdeki tüm eşyaların yerleri değişmiş,kapılar çarpılıp duruyor böyle,sonra ben 3 tane ayetel kürsü okuyorum evin içinde dolaşarak,çok ürkünçtü bu.en kısa zamanda yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

simge10 ailenizle arnızdaki bağlarınız güçlenecek boş şeylere ümit bağlamışsın ama farkına varıcaksın
bir de şarkı sözlerine dikkat etmek lazımdır derim ben birilerine gerçekten bir sözün yapmadığın birşey oldu mu

maix hayatında birşeyler ters gidiyor yada gidecek sert tavırların işleri daha çok zorlaştırıyor
bir kere daha demiştim din bakımından eksikliklerin var

tryamour ilk rüyan hayatında gerçek anlamda artık birisinin olmasını istediğine
ikincisi arkadaşının bir fırsatı kaçıracağına yada bir eşyasını,nesnesini yada sahip olduğu birşeyi birisine kaptıracağına delalet

neslsah birinci rüyan içinde evlenme isteği olduğuna
ikinci rüyan bir haber alacağına
üçüncüsü ise biraz insanlar hakkında önyargılı olduğuna delalet eder

missdance ikinci rüyan korkularından kurtulacağına
ilk rüyan ise erkek arkadaşının annesiyle tartışmalar yapabileceğine belki senin sinirini bozacağına
delalet eder

canım rüyamda kardeşimi gördüm şuan da 7 yaşında ama daha yeni doğmuş haliyle gördüm kundakta ve bir sandığın içinde gördüm sandıktan çıkarıyordumm kucağıma aldım kokladım bebek kokusu işte :asigim: teşekkürler tatlım :1hug:

missdance ikinci rüyan korkularından kurtulacağına
ilk rüyan ise erkek arkadaşının annesiyle tartışmalar yapabileceğine belki senin sinirini bozacağına
delalet eder

çok teşekkür ederim.inşallah tartışma yaşamam diye dua ediyorum hoş görüşmüyoruz maalesef beni görmek bile istemiyor sanırım :KK43: delirmek üzereyim ne yapsam bilemiyorum hiç.Dua edin bana...

X