Süper annelersiniz

Meleğim seni takdir ediyorum canım . 3. bebeğin için sabırla aylarca takip edip sonunda başarmışsın çoğumuz ençok ta ben kolayına kaçıyoruz .uzun süreli takipler zorumuza gitti tabiki .sende 4. kolayına kaçmışsın. arkadaşlar bir kez daha anlıyorum çok çalışan emek veren ve azimli olan kazanıyor. bakın sonucu olumlu veya olumsuz kendi çabamız başkalarına kanıp para kaptırmaktan kat kat üstündür.Allah yardımcımız olsun hepimizin gönlüne göre versin.

canim tesekkur ediyorum Allah kimsenin emeklerini bosa cikarmasin
ileriki sayfalarda yine scs saatiyle ilgili yazilar okudum arkadaslar malesef bununla ilgili kotu bir anim var ben gecen size yazarken bunlara inanmayin derken hic tanimadigim osman yildizi kastetmedim sahsiyetine sozum yok onun yontemini elestiriyorum
daha once yazmak istedim ama olayi yasayan arkadasimdan izin almadan yazmak istemedim benim hemserim ve yakin arkadasim 3 kizi var ve sezeryanla dogumlari gerceklesti asiri kilolu oldugu icin dikisleri hep sorun oldu dr bir daha dogum yapmasini yasaklamisti ama o cok istedigi icin belki oglum olur dusuncesiyle netten duydugu bu scs saatini aldi ve inanarak hamile kaldi dr yasak ettigi halde.
zorlu bir hamilelik gecirdi sonra bebeginin kiz olucagini ogrendi ama o saate oylesine inaniyorduki hic ihtimal vermedi kiz olucagina ve dogum yapti kizi oldu canim gunlerce agladi uzuldu umutlari yerle bir oldu serzeryan dikisleri iki defa patladi olumden dondu aylarca hastenede surundu cok zor gunler yasadi bebegine gunlerce ben baktim diger kizlari kucuktu buna sebeb olan bu beyefendinin sonuc kesin ve yuzde yuz demesydi
arkadasim bu yuzden inandi kesin olur gozuyle bakti simdi durumu duzeldi cok sukur bebegide iyi ama hala kendinde degil bir daha bebegide olmuycak
bu adamin insanlarin boyle umutlariyla oynama hakki yok arkadasim ona yazmis kizim oldu diye cevap nedir biliyormusunuz (saatinde ufak bir ayrintiyi goz ardi ettim kusura bakmayin)biz avrupanin bir ulkesinde yasiyoruz o tr saatine gore ayarlama yapmis bu kadar basit yani bir insanin hayatina maloluyordu nerdeyse arkadasim o adamin sonuc icin bu kadar emin konusmasina inanarak drun riskli dedigi halde hamile kaldi
bu isin sakasi asla yok saka olucak bir konu degil ciddiye alip hayatini tehlikeye atan insanlar var sirf malini satmak icin kesin olmayan bir yontemi yuzde yuz diye satisa sunmak insanlarin umutlariyla oynamak hic adil degil ustelik bu yontemle dogan bebekler saglikli oluyormus Allah herkesee saglikli evlatlar versin ama tup bebek yontemiyle bile en kaliteli embriyolar ana rahmine yerlestirildigi halde yinede normal gebe kalinan durumda bebegin sakat dogma riski neyse tup bebektede ayni degisen birsey yok
scs saatiyle bu engellenemez ciddiye bile almyorum
merhaba melegim canim saol bizimle paylasdigin icin canim.ay yazik arkadasina cok üzüldüm nasil inanmis.senağlama.valla bilmiyorum ya cok sasirdim yani.Allah vermiyene vermiyor.innnnnnnsAllah hepimize gönlümdekini verir benim 2 kizim var.bende 1 oglum olmasini isterim sizlerlen paylasmak ve banada yardimci oldugunuz icin cok tsk.o saat konusu :eek:klava:bencebelki benimde 3 kiz olucak Allah billiyor .....

lizacigim nurerncigim baska kimin iki kizlari var???benimkiler 5 bucuk yas ve 15 aylik sizinkiler ne kadar yazmisinizdir ama??ne zaman 3 düsünüyorsunuz.ve neyler deniyeceksiniz.yumurta takibi??acaba beraber denisekmi??

ezgin gitme burdayım benim küçük bi türlü yatmiyo onu kovalıyorum oyuzden pc ye gidip geliyorum seni ancak gördüm

benimki büyük ama uykuyu hiç sevmiyo hep tepemde 10 yaşında kızım anneci hepkoynumda uyusun istiyo hala

yelicim profesiyonel değiliz ama konuşa konuşa bazı doğruları bulabiliyoruz canım orkidenin bahsettiği şey de o yum gününü bul erkeği yakala misali :))))

masallah canim 10 yasindami ufak kizin?sen nezan 3 düsünüyorsun??osman yildizi buldun mu okudun mu orkide bullmus ya??benim ufaklik 15 aylik canim

bu şahsın polemiye girmiş olması yine kendine çıkar salamasıyla ibaret ne kadar çok konuşulursa o kadar prim yapar ne dir o masum rolleri bi şey merak ettim gerçekten bizim burda adamı varmış gaziantepli kimdir o kızlar?????

masallah canim 10 yasindami ufak kizin?sen nezan 3 düsünüyorsun??osman yildizi buldun mu okudun mu orkide bullmus ya??benim ufaklik 15 aylik canim

bi tanem ben üçüncüyü deniyom ama olmuyo her ay oldu olmadı düşünmekten artık gırgıra vuruyorum metodları da bıraktım aşağı yukarı yum gününü denk getirmeye çalışıyorum sadece

bi tanem ben üçüncüyü deniyom ama olmuyo her ay oldu olmadı düşünmekten artık gırgıra vuruyorum metodları da bıraktım aşağı yukarı yum gününü denk getirmeye çalışıyorum sadece
evet yazmisdin canim Allah nasip eder insAllah atesmi ölcüyor??bana 2 kizim oldugunda bana hemsire dediki onunda 2 bebek olmuyormus ates olcmüs ve yüm.günün bulmus hamis kalmis.banada eger 3 istersen yum gününü tercih etdi mesela erkek bebek icin.:uhm:

X