Süper annelersiniz

Canım,

Allah gonlune gore verir insallah.Cinko eksikligi nasıl anlasılır bilmiyorum heralde tahlil gerekir olabilir diye dusunup cinko takviyesi yapıcam ben zararı olmaz.Yada dogal yoldan keciboynuzu bol yerse takviye olur.
Benimde idrar yollarımda bir iltihap varmıs birde dr akıntı ornegi aldı kultur yapıcak.Insallah onemli bisey cıkmaz.Rahim asidik oluyormus iltihap olunca hem saglıklı bir hamilelik hemde rahim alkali olsun diye tedavi olmam gerekiyor.

özlemcim takvimim geldi benimde martta hiç günüm yok mayıs iyi bir tek beklicez artık adam beni boşamzsa mayısa kadar:)) resmen kaçıyorum adamdan:))inşallah birşey çıkmaz kültür testinde.ehhh bu gidişle önce senin haberini alıcaz artık yazarsın oğluuummm geliyoooorrr diye inşallah.sağlıklısıyla hayırlısıyla gelsinler.

Gozün aydın canım,

Benimde martta gun yok yani hep notr.Daha dogrusu sadece 31 mart vermis benim yumurtlama ay ortasında 1 martta regl bile olabilirim.Bende 22 -29nisan arası deniycem.
Valla bi tutsun bendensiniz hepberaber bir yemege gideriz.

merhaba.benim 2 oğlum var.2009 martta dahil olmak üzere hangi ayların ,hangi günlerinde hamile kalırsam kızım olur.takvimi yapan varsa banada gönderebilir mi?teşekkürler.doğum tarihim 21.07.1971.

valla özlemcim heyecandan çatlıcam neredeyse.az önce eşim uğradı birer kahve içelim dedim içim içime sığmıyor.seninde varmış daha zamanın olsun geç olsun güç olmasın.tamam artık biz bi istanbul turu yaparız hemen hemen aynı zamanda öğrencez cinsiyetleri:))bu gidişle.hülyacım dediğin takvim hakkında bi bilgim yok.bence siparişte bulun durumun müsaitse.aslında öyle çok büyük bi meblağda tutmuyor.allah seninde gönlüne göre versin.iki oğlunada uzun ömürler nasip etsin.

Canım,

Seni cok iyi anlıyorum.Bende oyleyim yani bu sanki istegim gercek olucak gibi o mutlulugu yasamaya karsı bir sabırsızlık gibi.Sana bir tavsiyem var ben bu zamanı gecirmek için kendimce hazırlık donemi koydum adını ve bu zamanı programladım.Mesela epilasyon yaptırıyordum ona son kez gitmem gerekiyor onu halletmem lazım 20 yas dişim cekilecek 1 tanede kaplamam var onları yaptırıcam.6-7 kilo zayıflamak için spora basladım.Su iltihap için tedavimi lucam.Sigarayı bırakmaya calısıcam.Evimdeki ufak tefek tadilat işlerimi yaptırcam ve bu zamanı cabuk gecirmeye calısıcam ve daha rahat hamis olabilirim.
Ya benim en buyuk korkum hemen hamis kalamamak saglıklı bir kadının bile her ay hamis kalma sansı %30 mus.İlişkiden sonra beline yastık koyup yatmayı unutma yarım saat diyorlar ama sen 2-3 saat yat bence cunku spermlerin yumurtaya ulasması 5-6 saat surebiliyormus.Sonra 1 hafta cok ama cok dikkatli ol ilişkiye girme agır bisey kaldırma v.s neyse o gunler gelsinde bunlarıda konusuruz.Rejim yapıyormuydun.Gerci biraz erken ama yavas yavas basla derim.Bol bol meyva ye özellikle portakal ve avakado,limon.Hergunde mutlaka kuru kaysı ve incir ye bir tanede olsa.Fındık ceviz ve kasar sakın yeme.

Merhaba arkadaşlar, görüyorumki hepimiz çok heyecanlıyız, ben de regl tarihimi bekliyorum, bu ay hamiş kalırsam takvimimdeki erkek günlerimde büyük ihtimal kalmış olacağım, bu ay için on günüm vardı çünkü, gerçi ilişki açısından yumurtlamayı tam tutturamadım diye düşünüyordum ama ateş çizelgeme göre yumurtlamam klomen nedeniyle erken olmuş görünüyor, ilk başlarda ihtimal vermiyordum ama hamilelik belirtileri yaşar gibi olunca çizelgeme bakma gereği duydum ve ateşimin yükseldiği tarihte ilişki olduğunu farkettim, şubatı üç ay bekledim, herşey ayarlanmış derken ailecek hastalanınca eterince değerlendişremedik bu ayı, mart ta 7 günüm var, yine yumurtlama denk geliyor bu ay hamiş kalmazsam mart ayını hayırlısıyla iyi değerlendirmek istiyorum, takvimciler olarak bi hamiş kalabilsek diğerlerimiz için bayağı motivasyon olacak, reglime üç gün var, bir gün geçince test yapmayı düşünüyorum, gelişmelerden haberdar ederim :)

Ayy ayy,

Hadi gozümüz aydın.İnsallah hamissindir ve gonlundekini bulursun.Ama ates yukseldigi gun ilişki olucak zaten bana dr oyle dedi.aTEŞİN YUKSEK OLDUGU GUN YUMURTLADIGIN GUNDUR.Tutturdun bence.Haberini bekliyoruz.Erkek bebek istiyordun dimi?Kızın mı vardı

Samira, lütfen benim aşağıdaki tarihlere doğru ya da yanlış diye bir cevap yazabilirmisin? Valla kendi kafamca mantıklı olduğunu düşündüğüm bir hesaplama yaptım ama sen okey demeden de güvenip deneyemem. (DT=15Kasim73)
18-25Nisan
15-17Mayıs
23-24Haziran
16-22Temmuz
7-17Ağustos
4-9Eylül

Ayy ayy,

Hadi gozümüz aydın.İnsallah hamissindir ve gonlundekini bulursun.Ama ates yukseldigi gun ilişki olucak zaten bana dr oyle dedi.aTEŞİN YUKSEK OLDUGU GUN YUMURTLADIGIN GUNDUR.Tutturdun bence.Haberini bekliyoruz.Erkek bebek istiyordun dimi?Kızın mı vardı

--------------------------------------------------------------------------------
Evet canım bir kızım var, erkek bebek istiyorum hayırlısıyla, ben de heyecanla bekliyorum, olmazsa ümitler gelecek aya...

arkadaşlar haber vereyim dedim benim kan değerim 2 gün içinde 30 katlamış,dr var diyebiliriz dedi artık ama gecen ay ocak 25 te adetim gelmişti daha günüm gecmedi yanii.
biliosunuz benimde oğlum var bu sefer allah kısmet ederse kız istiorum bakalım.
tedavim için ccatlatma iğnesi olmam sattı ama bu sefer catlatmadan sonra değilde 2gün öncesinden baladık calışmalara:)))
ayrıca öncesindede sık sık ilşiki denedik x leri arttırmak için,
ama baska bi diyet falan denemedim aslında üstüne fazla düşmadim takvimlerin falan ankarayı aradım babaychoice u sonra vazgectim
allhtana hayırlısını diliorumm allah sizlerinde gönlüne göre versinn.

aa bide oğlumda sağıma yatmıştım bundada soluma yattım:)))

ya benimde gitmem gerekiyor dişçiye ama çok korkuyorum ben.o koltuğa oturdum mu bayılcak gibi oluyorum.peynir yumurta süt kesinlikle ağzıma koymuyorum.annem kızıyo ama napayım.49 kiloyum kopcan diyo.evet hamile kalamamak var birde ama ben bu şansın daha fazla olduğunu okudum bebek.com da.uğraşıyorum birşeylerle ama hep aklımda o gün var.bende aynı senin gibiyim.içimden bir ses evet olucak bekle diyo.sanki çok net biliyormuşum gibi bir mutluluk var içimde.duam sadece eli ayağı düzgün sağlıklı olması.akşam sayayım dedim günleri şok oldum daha kısa diye tahmin ediyordum ama değilmiş.geç olsun güç olmasın bundada bir hayır vardır dedim.canım falla biz o günü yaşayıncaya kadar forum mesajlarımızla dolup taşcak.

canım en az senin kadar heyecanla bekliycem haberini.hadi hayırlısı inşallah oğluşun tutunmuştur.

inşallah canım allah seninde gönlüne göre versin.içimden bir ses kızın olcağını söylüyor.bi anda öyle geçti valla.ilişkiden sonra eşinin sağına yatıcakmışsın sen biz erkek isteyenlerde soluna.büyüklerimiz öyle diyor.:))

elif naz kiz bende balikesirliyim insAllah sende cözmüsündür canim birazda senden takvim isteriz,Balikesirin neresindensin?biz sali pazarinin ordayiz duyduysan canim sen hangi cinsiyet istiyorsun ??Allah gönlümüze göre versin

Arkadaşlar bugün regl oldum, ümitler mart ayına kaldı, 7 erkek günü var, yumurtlamam denk geliyor, ekstradan neler yapsam bilemiyorum, vajinal duşa regl bitiminde mi başlasam acaba, şöyle beş altı gün uygulasam

Selam Herkese,

Sabahtan beri elektrikler kesik giremedim.Canım bu vajinal duş erkek bebek olmasında bir etkisi var ama cokta saglıklı degil.Yani bunu sadece 1 kez ilişkiden yarım saat once yap sakın oyle hergun yapma ciddi tehlike olur.

selam kizlaar nasilsiniz nasil gidiyor elif naz ozel mesaj sistemini acsana san bi takvim verecem bakalim tutacakmi bi komsum aldi gecenlerde babychoiceden
benim elimdede var bi takvim bi bak istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…