Süper annelersiniz

soytarxix

Deniz Anası :))
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2007
6.198
1
41
Bundan 10gün önce internette bir konu ararken kadınlar kulübünü tanıdım HAYRET ettim bu kadar süper ilgili anne ve anne adayları karşıma çıktı.DAHA gebe kalmadan önce,planlar yapan araştıran gebe olduğu halde gelecekle ilgili bir sürü araştırma yapıp harekete geçen insanlar gördüm.İNANIYORUMki sizler çocuklarınızın her yaşında aynı araştırmacı ruhuyla süper evlatlar yetiştireceğinize eminim.Okurken çok etkilendim 10 yıldır aklımda çocuk geçmediği halde müthiş çocuk yapma isteği doğdu içime,kızlarımda bu moda girdiler SİZLERDEN yardım olarak cinsiyet belirleme konusuyla ilgili fikirlerinizi,yardımlarınızı bekliyorum SAT 10ekim DTARİHİM 12 07 1968 YUM GÜMÜM 11 GÜN adresim.HERKESE sevgilerimi selamlarımı yolluyorum

burası kocaman bir aile gerçekten herkes çok samimi çok içten çok duysal çok anne ve çok anne adayları...bütün enler burda toplanmış gerçekten süper bi site
sende aramıza hoş geldin canım güzel paylaşımlar diliyorum sana...

hoşgeldin cnm ben ilişkiden sonra hemen sağıma dönüp yattım yarım saat falan oğlum olacak ve bebişim sağda oluşmuştu kesesi falan ben sağ yumurtalıkta erkek solda kızın döllendiğini duymuştum hayırlı evlatlar inşallah

Sitemize hoşgeldiniza.s.
Fakat msn adresi vermek yasaktır.Lütfen daha dikkatli olalım.yerimseniben

Merhaba sizin yazılarınızı hep okuyorum ,çok bilgili ve bilinçli olduğunuzu düşünüyorum.Kadınlar kulübünde yeniyim size nasıl ulaşılır nasıl msj yazılır ve nasıl bana gelen cevapları bulurum bilmiyorum , bu sebeple msj size olaşıp ulaşmadsığını da bilmiyorum ama bana yardım edin lütfen takvim için sat:08 Ekim D.Tarihi:25.08.75

Sevgili Nurayahmet bana gönderdiğiniz takvim için çok tşk. ederim.
Bana gönderdiğiniz takvim materna ile birebir yalnız benim elimde Ekim ve kasım için takvim var ve sizin bana yaptığınız takvimle birebir...Çok şaşkınım!!!!
Ben de yumurtlama günümü bu tarihlere getirmeye çalışıyordum ama geçen ay olmadı yani 29 ekim -3 kasım arası ben çoktan yumurtlamış olacam kasım ayı için yeniden adet geçiktirici ilaç kullanmam gerekiyor...Çok heyecanlı ve şaşkınım ve sizi zekanızdan ve iyi niyatinizden dolayı ÇOK ÇOK TEBRİK EDİYORUM...
Sevgili Nurayahmet benim gelecek ayki adet tarihimi biraz geçiktirmem gerekecek çünki takvim ( 21 kasım -1 aralık )diyor benim istediğim cinsiyet için , dolayısıyla yeniden takvim yapmamış gerekir mi ....Kasımda adetimi 6-7 gün geçikesi gerekir ki bu tarihlere rastlaması için.....

Ayrıca bir sorum olacak klomen ne demek!!!!

HARİKASINIZ

selam arkadaşlar öncelikle hepimizin Allah gönlüne göre versin nurayahmet yaptığın çalışmaları duydum tebrikler ve başarılar

inanmıyorum süpersin nuraycığım doğrusu bana cevap yazacağından bile emin değildim iyi niyetinden ve ilginden dolayı çoook teşekkür ederim. nihayet sana ulaştım çok saol umarım seninde sanırım kız istiyordun dünyalar güzeli bir kızın olur.

dogum tarıhın gerekıyor ama profılınden baktım eger gec yumurtlamıorsan(17. gunden sonra) yanı gec dollenme olmadıysa yuzde 90 erkek canım hayırlısı olsun.:teytey:
sağol canım dr göre adetten hemen sonra hamile kalmışım yani gebelik son adet tarihimle çok uyumlua.s.Şeniz

hayırlısı olsun zaten ikisini de istiyoruz sağol canım

Ben 3 aylık takvim aldım ama sizi tanımadan önceydi ...İnanın çok şaşkınım Elimdeki Eylül-Ekim -Kasım Takvimi sizinkiyle birebir.Şayet Kasımda başarılı olmazsak Aralıkta deniyeceğiz. Nasıl çözmüşsünüz halen şaşkınım valla???
Buarada Ph0-14 turnusol aldım ve çok asidik çıktım alkaline olmak için ne yapmalıyım bizim aile sanırım gerçekten asidik,çocukların cinsiyetine bakılırsa...
Size bişey daha sormak istiyorum geçen ay adetimi geçiktirmeye çalıştım fakat ilacı günde 2 kez içmem gerekiyormuş 10 gün geçikmesi gerekirken 4 gün geçiktirebildim.Bu ay yeniden başlayacam 6-7 günlük geçikme için bu geçikme yumurtlamamı engeller mi ???? (süresini uzatmış olduğum için)...

Takvime göre 1 ay o tarihleri tutturursan diğer tarihlerde de tutuyor sanırım sizin fikriniz nedir bu konuda....

Size çok teşekkür ediyorum gerçekten çok yararlı bilgilerdi bunlar.Elinize ve aklınıza sağlık......:içelim::asigim:

Sevgili NURAYAHMET aslında ben sizin bu konuda başlık açtığınız dönemde bu çalışmanızdan yararlanabilmek amacıyla üye olmuştum.Fakat siz o zamanlar konuyu kapatmak isteyince sizi zor durumda bırakmak istemediğimden yazamamıştım.Arkadaşlara yardımcı olduğunuzu görünce belki banada olursunuz diye düşündüm.Benim bir kızım var ve bir de erkek bebeğimin olmasını istiyorum.Doğum tarihim 14 mart 1975.bebeği 2008 de düşünüyorum.Temmuz-Aralık dönemi yeterli olur.Teşekkür ederim.

İnanmıyorum ya ne kadar hızlısınız.Çok teşekkür ederim.Eşimde sevinecek bu işe.
Allah gönlünüze göre versin.

masAllah nuraycima herkeze <yardim ediyor, canim benim, Allah gönlüne göre
versin

MERHABA CANIM.TAKVİME GÖRE BU AY BENİMİ İÇİN BİTTİ.KASIMDADA TEK GÜN DENEMİCEM. İNŞALLAH BU AY TUTAR.TURNUSOL KAĞIDINI DENEMEDİM YALNIZ 4 AYDIR KALSİYUM VE MAGNEZYUMDAN UZAK DURMAYA ÇALIŞTIM.TARİHLER DENK GELSİN DİYE ADET GECKTRİCİDE KULLANDIM.KLOMENDE KULLANDIM.İNŞALLAH O TARİHLERDE YUMURTLAMA OLMUŞTUR.ALLAH HAYIRLISINI VERSİN.BEN ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM.
KIZLARIM OLDUĞU İÇİN BU SEFER FARKLI İSTİYORUM.BİR YERDE OKUMUŞTUM
SANIRIM HADİS"ALLAH DİLEDİĞİNE KIZ DİLEDİĞİNE ERKEK VERİR.DİLEDİĞİNE HİÇ VERMEZ"DUA EDERKEN HEP BU AKLIMA GELİR.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…