Süper annelersiniz

merhaba elifnaz..benim 2 oğlum var.2009 da tekrar hamile kalmak istiyorum.hangi ayların ,hangi günlerinde hamile kalırsam kızım olur.teşekkürler.doğum tarihim 21.07.1971.

kis hulyaa ))
daha dur oda emin degil once samiradan bi haber alsin ama ortalarda ne samira nede alif naz var neyse
olmayanlara yardimci olur insallah

Kızlar, yardim etmeyi isterim de ben daha benimkinden emin bile değilim. Samira bakar da doğrularsa size de yardımcı olmaya calışırım. Ama daha doğruluğundan emin olmadan da kimseye bir şey veremem. Ya yanlışsa...

Iyi Akşamlar Allah Herkesin Gönlüne Göre Versin

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkeze merhabalar bir süredir yazamadım hepiniz süpersiniz epey ilerlemeler var sizlerin adına çok sevindim gerçekten okudukçada çok çok heyecanlandım inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum bende sonra sıra bana geliyor zaten Özlembay çok güzel bilgiler veriyorsun gerçekten tebrikler allah bu emeklerin karşılığını verir inşallah hepimizeAyrıca Yeni takvimler mi çıktı ben görmeyeli :)))) arkadaşlar hemen öğrenmem lazım bilgilendirirseniz sevinirim.Babaychoice yi biliyorum tabii ki ben son konuşulan yazılan takvimlerden bahsediyorum hepiniz harikasınız SEvgilerr...

ya inşallah hamişsindir çok sevinirim valla.en azından birimiz hamile kalsak söylenenler işe yarıyomu onu sınardık:)))))))) ben hala takvim günleriyle cebelleşiyorum temmuza kadar beklicem kafaya taktığım içinmi nedir geciktirmek istedikçe öne geliyor reglim.amaaan hayırlısı.

aydan ve elif naz benim son satim 19 subat ve mart ayi icin bakin bakalim hanginizin ki tutacak elimdeki takvime gore
benim takvimim emin ellerden yani dogru bakalim dneyin yazin ban

Son düzenleyen: Moderatör:
aydancim nasil yani sendemi cozdun bu babychoiceyi
hay allah bi ben geri zekali kaldim
hehehehehehe

Yok canım yaaa, benim öyle çözdum falan diye bir iddiam yok. Ben sadece bir tahminde bulundum (kendimce bir yöntemle hesapladım işte). Belki de hiç alakasi yok babychoice'un yaptıgıyla, bilmiyorum.

Samira, ne olur cevap yaz yaaa. Söyle gunleri dogru mu hesaplamışım yanlış mi? Vallahi heveslendim belki dogrudur diye de o yuzden merakla senden gelecek cevabı bekliyorum.............

aydan ve elif naz benim son satim 19 subat ve mart ayi icin bakin bakalim hanginizin ki tutacak elimdeki takvime gore
benim takvimim emin ellerden yani dogru bakalim dneyin yazin bana
d tarihim 06.06.1989

Günaydınnnn Kıslarrrr :)
Aydan ve Elif Naz, tebrikler inşallah çözmüşsünüzdür bu takvim olayını.
Sanırım Samira çok yoğun Elif Naz ın takvimine bakamıycak gibi.
Kıslaar, Orkidem in takvimine baktınız mı,
biz bu işi çözdük diye güzel haberlerinizi bekliyoruz
hepinizi öpüyorum

Günaydın Kızlar,

Civcivim günaydın cnm.Aksam evden giremiyorum.Benim 2.sınfa giden kızım var.Tuanam.6 da eve geliyoruz zaten derslerini yapıyoruz.Yemek yiyoruz derken biraz spor yapmaya calısıyorum zaten bana pek kalmaz bilgisayar.
Bugun biraz moralim bozuk eşimle dün cok kotu tartıştık.Cok kalbimi kırdı.
Ben onun için böyle uğraşırken o beni üzmekten geri kalmıyor.
Neyse sizde nevar ne yok nasılsınız?

Malesef Kizlar Bende Orkidem Olayi çözmüştür Diye Umutlandim Ingilizce Olmadan çözülmesi Zor Bende Ingilizce BiLmiyorum Kendinize Iyi Bakin

günaydin canim zaman olmuyor dimi canim sen bizleri baya bilgilendirdin canim cok cok tsk.canim.moralini bozma canim senin esin mutlaka erkek istemiyor belki onun icin farketmez ne cinsiyet oldugunu.bende esime demisdim takvim varmis falan ama hic inanmadi güldü erkekler öyle ya biz burda arasdiriken dimi........ne sporu yapiyorsun??öptüm

merhaba elifnaz .samira bana daha önce bir takvim yapmıştı. 2009 yılı ve kız için.doğum tarihim 21.07.1971.bana sen de bir takvim çıkarsana aynı yıl ve kız için .karşılaştırayım.teşekkürler.

Canım,

Sagol ben bildiklerimi paylasıyorum sadece daha da arastırıyorum inşallah yeni seyler bulurum.
Evde yuruyus bantım var.Yuruyorum vakit buldukca birde müzigi açıp dans ediyorum.63 kilo olmusum benim normal kilom 55-57 arası boyumda 1.60.
Mutlaka en az 5 kilo vermem lazım hamis olmadan.Bazen brokoli havuc lahana haslıyıp yiyorum(yeni basladım)Ama canım hep tatlı istiyor tatlı yememek lazım hem kilo yuzunden hemde alkali olmak için.Ayrıca kahverengi seker ve un alıcam annemin sekeri var onları kullanıyor ve bizim rejime de katkısı olur cunku beyaz un ve sekerde yasak.Kal saglıcakla cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…