Süper annelersiniz

BENIM KILOMDA 65,7 su an sinir oluyorum bende hep 57-59 kiloydum ama atacagim yaza kadar insAllah bende tatliyi cok severim cikolatta falan pasta türleri ah ah ah nerde az olsun yemeliyiz ama sabah yada öylen bence yoksa zor bencede hamis kalmadan at kilonu daha iyi olur sonra öptüm

benim kızda kreşe gidiyordu bu sene çok hasta oldu diye aldım.bende ondan fırsat bulup pek giremiyorum.allahım sağlık versin çocuklarımızada sorun internete girememek olsun.fazla yorma kendini canım sende.eşin içinde öyle üzülme sonuçta hepimizin tartışmaları oluyor.onunda belki bişeye canı sıkılmıştır.ne kendi moralini boz ne moralini bozup kızını mutsuz et ne de eşin üzülmeyin canım böyle ufak tefek tartışmalara.sonuçta kardeşlerimizle bile yeri geliyor kavga ediyoruz ki aynı evi paylaştığımız eşlerimizle olmaması mümkün değil.yarın iyi olucaksınız bugün üzüldüğüne değmez kısaca.bak ne güzel heyecanla birşeyler yapmaya çalışıyoruz mutlu ol canım sağlığınız yerinde olsun gerisi fasafiso de geç.öptüm canım kızınıda bu arada.

nam bu elif naz beni duyuyoda anlamiyo herhalde kiz sen bana ozelden mail adresini at ben sana dogrumu degilmi diye kiyaslama bi takvim vericemm
alla allaaaaa

merhaba orkidem.elifnaza söyledim bana bir takvim yapta karşılaştırayım diye ama karşılığı gelmedi.samira bana daha önce bir takvim yapmıştı. 2009 yılı ve kız için.doğum tarihim 21.07.1971.bana sen de bir takvim çıkarsana aynı yıl ve kız için .karşılaştırayım.teşekkürler.
Konuyu Düzenle/Sil

canim ben takvimi inan hic bilmiyorum elif ortaya bisey atti ve ne ozel mesaj atti nede bi yorum yapti bende sen gibi ona tarihlri verdim ama ortada yok masaallah

canim ben takvimi inan hic bilmiyorum elif ortaya bisey atti ve ne ozel mesaj atti nede bi yorum yapti bende sen gibi ona tarihlri verdim ama ortada yok masaallah

Orkidem ben takvim yapmayi biliyorum diye iddia etmedim hicbir zaman. Sadece kendiminki ile ilgili bir tahminde bulundum ve Samira'ya dogru mu degil mi diye sordum.
Ayrica buradan e-mail adresimi vermek yada ozelden mesajlasmak istemiyorum canim. Burada yazalim herkes okusun. Sen cok istiyorsan yaz buraya arkadasinin bilgilerini ben de sana soyleyeyim benim uydurdugum hesaba tutuyormu tutmuyor mu.

Ayy kusura bakmayın yaaaaa. Ben yok yere herkesi umutlandırdım herhalde. Bilmiyorum bu takvim işini vallahi bak. Sadece kendiminkini bir tahmin edeyim dedim o kadar. Keşke doğru olsa da işime yarasa ama inanın bilmiyorum.

Samira, sen böyle sessiz kaldıkça ben ümitleniyorum. Dogru, yanlış ya da bu soruyor cevap vermiyorum yazarmısın bana, lütfen.

elifciim ben ona zaten guveniyorum ne demek yaa
anlamaya baak guvenmesem simdiye kadar bisuru velet peydahlamistiimm
gunumu bekliyoruumm
ben senin icin dedim onun ki dogru sana bi son sat verecem bakalim dogrumu cikacak dedim yoksa benim elimde zaten varr

elifciim diger sayfalara bakarsan ben sana tarih verdimm aydanla ikinizede bi dene ben sana yardimci olmak istedim inanki

günaydın arkadaşlar hepinize.özlemcim nasılsın moralin nasıl.bu arada bende bi tane alttan çıtçıtlı badi aldım hemde mavi:))) amaan içimden geldi aldım valla.allah giydirmeyi nasip etsin.sende al istersen çok keyifli oluyo.olacağına inanıyorum ya sanki boşa almıyomuşum gibi geliyor.bi kitap okumuştum istediğiniz birşeyin olmuş gibi hayalini kurun mutlu olun diyodu sahip olursunuz diyodu kitabın adı ÇEKİM YASASI tavsiye ederim.

ya arkadaşlar bide diyosunuz samira niye girmiyo yok niye yardım etmiyo. kız dünya kadar takvim dağıttı bi okadarda dağıtır aslında ama insanlar teşekkür edip durmayı bilmiyorki yok yabancı sitede baktım şukadar gün gözüküyo seninki niye böyle. yok yanlış anladıkları şeyleri eleştirerek soruyorlar niye böyle... kız bir izahat yapmıştı artık kimseye takvim vermiyecem çünkü herkez çok üstüme geldi kimseyi memnun edemiyorum. Sorular vs.den bunaldım diye sonra biara gine ilgilendi verdi falan hemen millet hucum gine başladı birşey isterken birinden biraz yumuşak olmak lazım sonuçta vermek zorunda değil ve 1 yıllık takvim 600 lira! bir kere yaptığı işe saygı duyulması için illa 600un cebinden çıkmasımı gerekiyor. bide kız keşfetmiş bulmuş kimseye öğretmek zorundada değil uzun sürer diye onu cevaplarım başka soru gelir diye söylemiyeceğini yazmıştı zaten. niye illaki sorup yok niye cevap vermiyosun gibi şeyler yazıyorsunuz daha da kız siteden uzaklaştı bu arada bir çok kişide babychoiceden takvim almış ve ordan aldığını söylemeden nuraydanda takvim almışlar tabi bu ortaya çıkınca da hoş olmadı. Kızı soğutan şeyler var zaten yazmıştı. Kurunun yanında yaşta yanıyor arkadaşlar ben bile ona içimden geldi hoş bir şey gönderecektim bilgilerini mail atmış kız bana bilmiyorum ama mail gelmedi bana. ona çok üzüldüm ben bile nuraya ulaşamıyorum. Yapmayın soğutmayın kızı kimseye öğretmek, teyit etmek zorunda değil bari bir hayır yazsın diyen arkadaşlar var kız kaçıncı hayırı diyecek ya "istemiyorum sorulardan bunaldım" yazdı zaten gayet net bi biçimde bu yüzden siteye hiç girmedi bir dönem sonra girmeyi başladı gine aynı şey oldu. Sizde iyi niyetli yazıyorsunuz biliyorum ama kız bu noktada hassas çünkü zamanında çok kişiyle cebelleşmiş ve bak kimse daha onun bulduğunu bulamadı. eleştirenler niye vermiyo niye cevaplamıyo diye kendi bulsun. Sonuçta nuray kimseden teyit almadı. Sizde nurayın teyitini beklemeyin çünkü vermek zorunda değil ve istemediğini yazdı. Nuraycım sen siteyi gine bırakma bilgilerinden yararlanmak isteyen çok insan var çok kişiye yararın dokundu bu arada nurayın takvim verdiği benim bildiğim 2 kişi hamile ve cinsiyetlerini öğrendiler tuttu. Lütfen kızı kırmayın daha çok kişi yararlanabilsin Allah onada hayırlı nurtopu gibi kısmetli sağlıklı bir evlat nasip etsin. Sağlıcakla kalın

canım iyi güzel yazmışsın fakat birkaç birşey yazmadan geçemicem.insanların takvimi istemelerini hoş görmek lazım.içlerindeki tereddütleri ortadan kaldırmak için araştırma yapıp aklına takılanlarıda sorabilirler tabii ki.sonuçta istedikleri diledikleri birşey var ve imkanları müsait olmadığı için nuraydan istemişler.nurayda haklı tabii ki kendine göre sıkılmış olabilir.ama isteyenlerede kızmamak gerekir.çünkü çözdüm sırrını diye yazmış kim tepkisiz kalabilirki bu durumda.bedava ekmek var desen bir dünya insan kuyruğa girer.bu arada isteyen arkadaşlarıda görüyorum forumda teşekkür ediyorlar versende vermesende diyerek kimse nuray arkadaşımız takvim vermiyor diye sitem etmedi.gördüklerimin hepsi allah gönlünün muradını versin diye mutlaka yazmışlardı.nuraya hak vermediğimden değil yanlış anlama sakın ama diğer arkadaşlarda kendilerine göre haklı.duyduğum kadarıyla bu tür bilgi vermek yasaklanmış.belki o yüzden yazmak istemiyordur.ve üstüste yazılıncada o konu yine açılacak diye girmiyordur foruma.birde birşeyi çözmüş fakat sonrada sıkıldım artık yapmıyorum değince insanlarda doğal olarak yöntemini öğret biz kendimiz yapalım demişler.ne varki bunda canım kızın sıkıldığını anlamışlar ve istemişler.neyse bu konuda belki böylelikle kapanır.kimse takvim falan istemez.

merhaba
............................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
özlemcim nerdesin canım ya bak arkadaş söylüyor iki kişinin takvimi tutmuş seni şu hafta sonunda biraz neşelendireyim diye uğraşıyorum.ama yoksun.

civcivim kimlerin tutmus yaa hangi bebek icin bak bende coook isteyenlerdenim banada soylee

bakın benim bir yazıma teşekkür edilmişti bu yazıya teşekkür edende "nuray" konu aynı konuydu arkadaşlar daha ne deyim yani... ben bu ay deniyeceğim. eski takvim alanlardan tutanlar var arkadaşlar inş. hepimizinki tutar ben hepimizi katarak dua ediyorum. Çok heyecanlı bişey annelik... kız isteyenlerin kız, oğlan isteyenlerin oğlan, bebeği olmayanlarında tez vakitte bebişleri olsun inşallah benim 3 yaşında bir prensesim var bakarsın bide prens olur.. herkezin Allah gönlüne göre versin. Hepimiz hamiş kalıp paylaşalım bilgilerimizi, hamişliklerimizi, cinsiyetlerini vs..

Gunaydın Kızlar,

Haftasonuda bos durmamıssınız ne guzel.Ben haftasonu calısmıyorum evdede pek durmuyorum evde oldugumdada evdekilerden bana kalmıyor bilgisayar.
Civcivim saol beni neselendirmek istemisin.Neguzel misswman kim bu iki kisi cnm.Belki konustugumuz birileridir.
Bu arada haftasonu dr a gittim tahlilerim temiz cıktı sadece idrar yollarında iltihap var.Daha ciddi bisey yok antibiyotik,toz,vajinal krem verdi.Dr la daha once nisan ayında 2.gun gel takip edelim yumurtlamamım gecikmesi gerekiyodu takvime gore geciktirici igne yaparız sonrada catlatma ignesi diye anlasmıstık ama ben cts dr a adetimi bu aydan geciktirmek istedigimi soyledim ve bana dogum kontrol hapı al o zaman dedi.Dogum kontrol hapına normalde adetin 1.gunu baslanıyomus ama adetli degilken baslarsan ne zaman bırakırsan adet baslarmıs.Boylece basladım 1-3 martta adetim olucak aslında ama ilacı 7 marta kadar içicem bakalım ne olucak.

günaydin canim kimde tutmus takvim merak etdim yani dogrumu cikmis cinsiyetler??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…