Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seni mi kiricam bebeğim bekleyelim sen nasılsın bakalım :)
bende iğnenin 8.günündeyim canım hiç bi değişklik yok valla. Dün akşam sadece biraz kasık ağrım vardı birde akıntım hala devam ediyor. 14 şubata kadar test yapmıycam bende doktor 14 şubatta kan ver demişti bekliycem olursa olur nasip :)
Doktora geldim kızlar inşallah gelişmiş yumurtam vardır dua edin benim için geçen ay gibi ağlayarak çıkmak istemiyorum doktordannn😔
hadi inşallah canım bizede haber ver doktordan çıkınca mutlaka
hadi inşallah vardır canım :)

Bende hafif çok hafif hemde kaşık ağrısı ve de çamaşırimi islatmayacqk şekilde akıntı var başka da gelen giden yok birde şuan yüzüm ateş gibi yanıyor. Bu ayda yok galiba

Buda 4 5 gun once yaptigim ama ertesi gun siliklesmisti o yizden hevesim yok neden acaba bole oluyo yani gebelik dglse bunu bi gebemin gunlugunede sorucam ole pko falanda yok

Eklentiler

• Screenshot_20210129-134420_Gallery.jpg
    Screenshot_20210129-134420_Gallery.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 71
Yaa Tühhh. Sıkma canını, Allah dermansız dert vermesin, bunların çaresi var. Doktorun ne önerdi peki? Nasıl bir yol izleyeceksiniz?
Canım ben zaten klomen kullanıyorum 2 aydır ona rağmen gelişmedi adetlerim geç geliyor onun içinde ilaç kullanıyorum.. İnofolic kullanıyorum öyle bi taraftan. Bu ay 2 tane kullandım klomeni gelecek ay 3 tane kullanmalıyım ama inan çok ümitsizim

Miratech test eger yumurtlama günü değilse silikte olsa hiç çıkmıyor değil mi canım
yumurtlama günün olmadığını anlıyacak kadar silik çıkıyor , yumurtlama günün yaklastığında koyulasıyor yumurtlama gunundede en koyu şekilde cıkıyor testi yapmaya devam ettiğinde ertesi gün silikleştiğini fark ediyorsun silikleştikten sonra ben test yapmayı bırakıyorum yumurtlama gunum gelmiş olmus gecmiş oluyor zaten ..

yumurtlama günün olmadığını anlıyacak kadar silik çıkıyor , yumurtlama günün yaklastığında koyulasıyor yumurtlama gunundede en koyu şekilde cıkıyor testi yapmaya devam ettiğinde ertesi gün silikleştiğini fark ediyorsun silikleştikten sonra ben test yapmayı bırakıyorum yumurtlama gunum gelmiş olmus gecmiş oluyor zaten ..
Bekledikçe koyulaşıyor mu peki seninki de 10 dakika sonra daha koyu oluyor mesela

Canım ben zaten klomen kullanıyorum 2 aydır ona rağmen gelişmedi adetlerim geç geliyor onun içinde ilaç kullanıyorum.. İnofolic kullanıyorum öyle bi taraftan. Bu ay 2 tane kullandım klomeni gelecek ay 3 tane kullanmalıyım ama inan çok ümitsizim
Klomenden daha etkili uyarıcılar var o yüzden sordum başka bir şey önerdi mi acaba diye. Femara ya da iğneler var. İnşallah doz arttırımı yeterli olur, üzülme. Geç olsun güç olmasın.. Ümitsizliğe kapılman için bi sebep yok canım, tedavisi kolay olan şeyler bunlar.

Malesef yok yine hüsran.. en büyük yumurtam 7mm bu ayda olmadı 😢
Uzulme canim her ay yumurta olusacak diye bir sey yok herkes yasiyor bunu sen moralini bozma bir sonraki aya kadar yediklerine de dikkat et canim. Incir havuc sebze yemekleri tuket bol bol😊 Ben incir yedigim ay 26 mm olmustu ama cok stres yaptigim icin catlamadi🤭 dusun olusuyor ama catlamiyor ne uzulmustum😊 Bir sonraki aya hazirla kendini🤗

Kızlar benim bat 7 şubat da kasik ağrım var iki gündür birde adet olacakmışım gibi sancı afedersiniz hafifde kabızlık vardı daha bugün rahatladım 😦 inşallah erkenden adet olmam normalde hep gününde olurum döngüm 26 gün benim 😑

X