Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben geçen ay 1 hafta kasık ,rahim ve bel ağrısı çektim ama malesef hiçbirşey yok
Ben ilk kez yaşıyorum böyle şeyler canım geçen ayda implatasyon kanı gibi pembe geldi ama negatifti sonuç bu ay da sadece böyle bi adet olacakmışım gibi hissediyorum 😦 bende incir alayım yemeye başlayim çikolata kistim var soğan kürü yapmak istiyorum ama hani hem onu içip hem hamile kalabilirmiyim bi zararı olacak diye yapamıyorum 😑

Ben ilk kez yaşıyorum böyle şeyler canım geçen ayda implatasyon kanı gibi pembe geldi ama negatifti sonuç bu ay da sadece böyle bi adet olacakmışım gibi hissediyorum 😦 bende incir alayım yemeye başlayim çikolata kistim var soğan kürü yapmak istiyorum ama hani hem onu içip hem hamile kalabilirmiyim bi zararı olacak diye yapamıyorum 😑
soğan kürünü kullanan arkadaşlar varsa cevaplasın.

kızlar merhaba benim bugün iğneden sonraki 16.günüm ve değerim 9,31 çıktı sizce kimseyal gebelikmi böyle oluğ değeri artan varmı

Geçen ay denemeye başladik ilk defa dört gün geciktim normalde gecikmez neden oldu anlamadim
Bende ocak ayında denemeye başladım. 27-28 ocak bat tarihim ama hala bir şey yok. Gebelik testi yaptım bugün negatif. boşuna heveslenmek istemiyorum. yıllardır çoğu şeye stres yapıyorum ama gecikme olmuyordu. bebek fikri neden gecikmeye sebep oluyor anlamadım:)

Bende ocak ayında denemeye başladım. 27-28 ocak bat tarihim ama hala bir şey yok. Gebelik testi yaptım bugün negatif. boşuna heveslenmek istemiyorum. yıllardır çoğu şeye stres yapıyorum ama gecikme olmuyordu. bebek fikri neden gecikmeye sebep oluyor anlamadım:)
Canım ilk defa mi korunmayi bıraktın, eğer öyleyse spermle karşılaşan vücudun dengesi şaşıyor ondan olabilir ya da hamile sındır :)

Her tedavinin prosedürü var kuzum işte 3 ay başarısız olursa alternatif tedaviye geçiyorlar. Sabret.. Her şeyin bir zamanı var. Sağlıkla gelsin bebişlerimiz 🙏
Öyle canım vaktı değilmiş diyorum sorun değil herşey Allahtan diyorum ama insanların baskısından çok yoruluyorum. Sanki oturmuş herkes benim müjdeli haberi vermemi bekliyormuş gibi yoruldum

X