Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bende bu ay gebelik planliyorum. Laboquick ovulasyon testi yapıyorum. Üstteki bugün yaptigim alttaki dün. Degerlendirebilir misiniz yumurtlama olmuş mu acaba??
Merhaba canım Laboquck markası bende pik gunu de dahil olmak üzere böyle belli belirsiz çıkartıyordu kac ay bu test yüzünden emin olamadım bende hiç bir zaman çok koyu vs olmadı bazı kullanıcılar bu testten memnunlar kişiye göre mi değişiyor anlayamadım ..
iki aydır miratech kullanmaya başladım çok memnunum imkanın var ise eczaneden başka bir markanın testini alıp teyit et derim

Bozma yabrum morlini daha kac gun var bide senin ben napim yarin olcam😅3. Ayda gitti newmoon10 newmoon10 yarin yazicam adet okunca subat topigine eklicn bemi ismim yazcak benimde herkes gibo🤣🤣
Şubat'ın biri ya da ikisi bat canım. Yani yumurtlamami biliyorum bilmesem belki bir ihtimal derdim de.benim de iki ay gitti offf dün ne diyorum eşime ben sana güzel haber vermek istiyorum mutlu etmek istiyorum diyorum adam Digor ki zaten sen beni mutlu ediyorsun ben mutluyum😃

Bend ebu ay gebenin gunlugunden aldim yumurtlamami biliyorim 2 gun yumurtlama gordum acaba hangisi yumurtlama tarihi bugun de olablirim cunku dun aksamdan neri adet gibi sancim var

Merhaba canım Laboquck markası bende pik gunu de dahil olmak üzere böyle belli belirsiz çıkartıyordu kac ay bu test yüzünden emin olamadım bende hiç bir zaman çok koyu vs olmadı bazı kullanıcılar bu testten memnunlar kişiye göre mi değişiyor anlayamadım ..
iki aydır miratech kullanmaya başladım çok memnunum imkanın var ise eczaneden başka bir markanın testini alıp teyit et derim
Miratech test eger yumurtlama günü değilse silikte olsa hiç çıkmıyor değil mi canım

Kızlar bende aranıza yeni katıldım.30 yaşındayım 3 yıldır evliyiz. 2 aydır denemeye başladık.hatta bu ay yumurtlama günlerimi miratec ile takip ettim. 2 gün koyu çizgileri gördüm değerlendirdik ama olmadı Bugün regl oldum. Geçen ay sadece o çizgileri gördüğümde değerlendirebildik demekki verimli olmadı diyelim heralde öncesi ve sonrası da devam etmeli. İnşallah hepimiz için mutlu haberleri alacağımız bir ay olsun❤

Bu ne simdi bu sabah gebelik yapcaktim 4 tane vardi evde gecen ay bitirmisim herlde bulamiyorum ovulasyin yaptim bole cikti birazdan gdip gebelik alcam ama 4 5 gun oncede bole cikmis sonra silik cikmisti o yuzden heves etmiyorum ama aklimda da kalmasi

B

Eklentiler

• 20210129_131643.jpg
    20210129_131643.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 77
  • 20210129_131643.jpg
    20210129_131643.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 80
Hep o anksiyeteden işte, normal insan bu kadar erken paniklemez yani :))
İlk belirtim göğüsler. Bende adet öncesi hiç bu kadar hassas olmamıştı, bu ay fazla hassas. Kasik ağrılarım, yürürken bile böyle ağrı giriyor arada. Ateş basması. Halsizlik, isteksizlik, duygusallık. Ama kasiklar aşırı ağrıyor, dün gece alt karnımdaki ağrı yüzünden uykumdan uyandim. Aynı zamanda adet belirtileri tabi ama vücudum garip bu ara :) dediğim gibi piskolojik de olabilir. Bakcaz bakalım nasip :)
Şuan bende seninle aynı durumdayım canım; senin BAT ne zamandı? benim yarın. hakkımızda hayırlısı. ben de birkaç gün bekleyeceğim :)

Ay evet bu benim çok sinirimi bozuyor, o kadar uğraşıyoruz, tuvalete gittigimiz an gidiyor gibi :) ama fazla da duramıyor insan sanki.
Arkadaşlar Cinsel ilişki sonrası spermler, rahime oradan da tüplere ulaşır, yaklaşık 10 cm olan bu mesafe 30-60 dakikada geçilir... sonra lavaboya fln gidebilirsiniz. Ertesi günü de duş alabilirisiniz.

Bana daha önce hiç sormamislardi altanmi olsun normal ultrason mu olsun die özel devlet
Ya açıkçası bu doktara ben ilk defa gidecem dedim bide tahlillerimi bu doktor görsün die geneldede bı alttan muane yapıyorlar ya ondan böyle kafama takildi
bence muayene eden doktor bunun da bilincindedir, ona göre uygun bir kaygan jel kullanıyordur; sonucta bu tarz doktorların da istediği hamilelik oluşması. Neden bile bile uygun olmayan bir jel kullansın ki?

X