Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Klomenden daha etkili uyarıcılar var o yüzden sordum başka bir şey önerdi mi acaba diye. Femara ya da iğneler var. İnşallah doz arttırımı yeterli olur, üzülme. Geç olsun güç olmasın.. Ümitsizliğe kapılman için bi sebep yok canım, tedavisi kolay olan şeyler bunlar.
Canım gelecek ay 3 tane kullan dedi yine olmazsa bu sefer iğne dedi

Uzulme canim her ay yumurta olusacak diye bir sey yok herkes yasiyor bunu sen moralini bozma bir sonraki aya kadar yediklerine de dikkat et canim. Incir havuc sebze yemekleri tuket bol bol😊 Ben incir yedigim ay 26 mm olmustu ama cok stres yaptigim icin catlamadi🤭 dusun olusuyor ama catlamiyor ne uzulmustum😊 Bir sonraki aya hazirla kendini🤗
Ah canın hergün yedim kuru inciri ☹️ Birde sol yumurtalık tarafımda aralıklı ağrılarım oluyodu inan çok ümitlenmiştim.

İnanın yumurtam gelişse catlatma iğnesi yapılsa sonucu hüsran olsa onada razıyım. Ama ayın ortasında yumurta gelişmemiş diyip sırf adetimi beklemek zaten çok geç oluyorum, onu beklemek en çok beni yıpratan şey

Yok yani yapmicaktim belirtiler fazlaydı bir de içime hissi düştü, dedim belki çift çizgi görünür.. ama yok ya ağlayıp durdum sonra.
Hep bu hislerimiz yüzünden üzülüyoruz bir türlü akışına bırakamıyoruz. Ben bu ay ümitlenmedim akıntım devam edince ve üstüne kanlı olunca arkadaşım test yap belki de hamilesindir dedi yaptım ama boş yani iyi ki kendimi gebeliğe şartlamamışım😒. Üzülme arkadaşım yıpratma kendini

Hep bu hislerimiz yüzünden üzülüyoruz bir türlü akışına bırakamıyoruz. Ben bu ay ümitlenmedim akıntım devam edince ve üstüne kanlı olunca arkadaşım test yap belki de hamilesindir dedi yaptım ama boş yani iyi ki kendimi gebeliğe şartlamamışım😒. Üzülme arkadaşım yıpratma kendini
Ben de canım bu ay ovulasyon yaptım değerlendirdik hadi geçen ay yumurtlamayı bilmiyorum diye teselli ettim bu ay beklentim vardı o yüzden. Belirtilerim de vardı, ağlayıp duruyorum neden böyle oldum anlamadim ya

geçen doktorun biri demişti bir ay sağdan bir ay soldan yumurtlanıyor diye . benim sol tarafta 5 yumurta varmış. sağda 1 yumurta muaynede doktor öyle demişti. buna göre ben bu ay sağdan yumurtlarsam benim şansım o bir yumurtaya mı bağlı . ben böyle anladım ama doğru mu yanlışmı tam çözemedim . ya da çok mu düz baktım olaya :)

geçen doktorun biri demişti bir ay sağdan bir ay soldan yumurtlanıyor diye . benim sol tarafta 5 yumurta varmış. sağda 1 yumurta muaynede doktor öyle demişti. buna göre ben bu ay sağdan yumurtlarsam benim şansım o bir yumurtaya mı bağlı . ben böyle anladım ama doğru mu yanlışmı tam çözemedim . ya da çok mu düz baktım olaya :)
Aynen tam olarak öyle sağdansa yumurtlama o soldansa o yumurta dölleniyor. çift yumurtlama olursa ikiz gebelk oluyor.

Aynen tam olarak öyle sağdansa yumurtlama o soldansa o yumurta dölleniyor. çift yumurtlama olursa ikiz gebelk oluyor.
anladım canım bazı ayların boş geçmesi veya diğer arkadaşların boş geçirmesi gayet doğalmış o zmaan . çok teşekkürler

Ben de canım bu ay ovulasyon yaptım değerlendirdik hadi geçen ay yumurtlamayı bilmiyorum diye teselli ettim bu ay beklentim vardı o yüzden. Belirtilerim de vardı, ağlayıp duruyorum neden böyle oldum anlamadim ya
Dediğin gibi yumurtlamayı görünce olmuştur diye düşündün beklenti içine girmek gerçekten yıpratıcı. Bol bol Dua et içini ferahlat yaradandan başka isteyecek kimsemiz yok tevekkül edip yine O na el açıcaz..

geçenlerde hamile kadının biri eğer hamileyseniz sürekli devam eden kasık vb.ağrılar yaşamazsınız ( ara ara olabilir ) demişti çok dikkatimi çekti ama genellemek ne kadar doğru o tartışılır

Neden kimse bana cevap vermiyor 😔 böyle belirtiler oluyo mu ki
Bende bu ay kasık bel ağrısı yaşadım hem adet olacakmış gibi hem bıçak saplantısı gibi ağrı oldu kasıklarımda. Bu yaşanan belirtiler hem adet hem gebelik belirtisi olduğu için herkesin kafası karışık...

ben bildiğin 2 gün yolda nefesim kesildi yürüyemiyorum kaldırıma öylece çöküverdim dedim kesin hamileyim ama malesef . belirtiler bizi yanıltıyor tek ilacımız zaman

X