Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hergün girip hamile olan var mı diye bakıyorum ( sırayla hepimiz bu ay hamile kalsak çok güzel olmaz mı??

Çok haklısın, ben yeminliyim test yapmaya. adetimden 10 gün geçecek ki anca , hatta kusmaya felan başlarsam anca ikna olurum
aynen bende yapmıyorum. 2 aydır tüm belirtilerin alasını yaşamama rağmen hep hüsran. zaten test te yapmadım hiç adeti bekliyorum sürekli. ben sabırlıyımdır beklerim :)

aynen bende yapmıyorum. 2 aydır tüm belirtilerin alasını yaşamama rağmen hep hüsran. zaten test te yapmadım hiç adeti bekliyorum sürekli. ben sabırlıyımdır beklerim :)
ya 2 ay önce öyle stres yaptım ki 2 ay üzerine adet oldum :)
ben de beklicem yapmıcam test, kusarsam felan anca
ben hiç sabırlı değilimdir ama eşimde peygamber mübarek o kadar sabırlı ki

Haha :) herkes krndince haklı..Benim de hayatımda ilk testim olcak ondan heveslendm heralde ama 6 gün var daha belki de yapmam haklısnz

Kızlar adetim 1 Şubat’ta, hiç umudum yok çünkü yumurtlamayı kaçırdığımı düşünüyorum test böyle çıktı, ilk 5-6 dakikada çektim. Yine de pek umutlanmayayım çünkü çok aşırı silik değil mi? Belki testin kendi çizgisidir.. biraz rengiyle de oynadım daha iyi görünsün diye

Eklentiler

• BFE524BA-F77F-4DA9-B076-3754D8A81289.jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 62
Haha :) herkes krndince haklı..Benim de hayatımda ilk testim olcak ondan heveslendm heralde ama 6 gün var daha belki de yapmam haklısnz
Yapma canım boşuna. Haklısın insan sabredemiyor ama üzülürsün çünkü çıkmama ihtimali o kadar yüksek ki 6 gün kala. Geçen hamileliğimde 5 gün kala yaptım negatifti. 2 gün kala o kadar silik bir çizgi çıktı ki şaşı oldum görmek için bekle mutlaka. En az 2-3 gün kala yap bari. Ama tecrübe edince korkuyor insan bizim gibi. Benim de 4 gün var ama beklicem bat gününü

ben de gördüm inşallah beklediğin çizgidir :)

Baya görünüyor canım yaa bence var bebiş hadi hayırlısı. Yarın tekrarla. Benim de 1 Şubat ama cesaret edemiyorum beklicem

yarın ilk çişinle yap :)

ya 2 ay önce öyle stres yaptım ki 2 ay üzerine adet oldum :)
ben de beklicem yapmıcam test, kusarsam felan anca
ben hiç sabırlı değilimdir ama eşimde peygamber mübarek o kadar sabırlı ki
ne güzel işte birbirinizi tamamlıyorsunuz :) maşallah

Baya görünüyor canım yaa bence var bebiş hadi hayırlısı. Yarın tekrarla. Benim de 1 Şubat ama cesaret edemiyorum beklicem
Ya ben de nasıl cesaret ettim acaba biraz bekleyeceğim, çok kapılmak istemiyorum. Bu arada belirttin var mı? Bende sıfır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…