Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kıııızzz hadi inşallahhhhh

İnşallah sabrederim. İstemsiz bi heveslenme oluyor sonrs büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Kafaya takmamak lazımmış ama elimde değil devamlı aklımda.
Zor biliyorum ama sabretmeye çalış.. bende 2-3 ay sabredememiştim ama kendi kendime söz verdim regl gecikmeden test yok diye.. böyle kafam çok daha rahat.. aklından tamamen at diyemiyorum çünkü hepimiz senin gibiyiz ama en azından gün içinde kendine aktiviteler yaratmaya çalış mümkün olduğunca az düşünmek için başka meşguliyetlerin olsun.. görüyoruzki salıp kafayı rahat tutunca geliyor minnoşlar

Bu gebelik testiyse ve ilk 10 dakka da ciktiysa zaten bebis hayirli ugurlu olsun insallh topigim 2. Bebeisiii
İnşallah öyledir nedense bata 4 gün kala daha koyu çıkmasını beklerdim kendimce (tabi eğer gebelik varsa).. çok çok silikti gerçeği, dediğim gibi bu rengiyle oynadığım hali... inşallah gerçektir 3 4 gün sonra göreceğiz

@kurk mantolu madonna bende 2 aydır deniyorum. Aynen senin gibi hissediyorum. Sanki olmayacak gibi bi his var içimde neden bilmiyorum. İnşallah bu ay hayırlı haberler alırız hepimiz
Merhaba bilinç altına gereksiz yere olmuycak yüklemesi bence yapmayın şahsi düşüncem daha sonra bu kabullenilmiş düşünce yapısını bilinç altından silmek yapabilirsin bu senin doğanda var düşüncesini yerleştirmeye çalışmak daha zor .. 6 ay olusmasa tedbir amaclı dr a gidip eşinizle muayene olursunuz hersey normal ise 1.5 sene deneyin deniliyor

Kizlar ben goruntu ekleyemiyorum dosya ekle faliyettemi degil yardimci olurmusunuz bi arkadas hamile 11 haftalik cinsiyet tahmini isteyecektim beceremrdim

dün gece sol göğsüm o kadar ağrıdı ki anlatamam, rahmime de eğilip kalktıktan sonra bir gerilim ve hafif kramp gibi şeyler geliyor. bu günler geçmek bilmiyor :)

dün gece sol göğsüm o kadar ağrıdı ki anlatamam, rahmime de eğilip kalktıktan sonra bir gerilim ve hafif kramp gibi şeyler geliyor. bu günler geçmek bilmiyor :)
Umutlandırmak gibi olmasın da bunlar tam hamilelik belirtileri ben de o kasık batmaları olsa falan umutlanırım belki ama tık yok

Umutlandırmak gibi olmasın da bunlar tam hamilelik belirtileri ben de o kasık batmaları olsa falan umutlanırım belki ama tık yok
Bilmiyorum gerçekten allah bullak oldum,dengem şaşmış dün başım felan da ayakkabımı bağlayıp kalkınca bir 2 sn döndü.. akıntı halen var. Regl başlangıcı olan lekelenme belirtilerim de yok. İnşallah hamileyimdir. Sen ne durumdasın test yapacak mısın peki? ben yapmayacağım, içim içimi yiyor ama hüsran istemiyorum bekleyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…