Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar polikistik over olukta ovülosyonu yakalayabilen var mı bi de kimyasal gebelik yaşayan var mı bu ay hemen kalabilir miyim acaba

Bence ovulasyon testi al mutlaka canım, benim regl im cok düzenli olmasina ragmen ve yumurtlama donemimde oyle olmasina ragmen bu ay dusundugumden erken olunca yumurtlamayi kaçırdım. En iyisi ovulasyonla takip de olmak :)

İnşallah kuzu inşallah hsg ye mi gircen
Evet tüm hormon testlerini yaptirdim şuan için bir sıkıntı yok dedi. Yumurtalıklarda çok hafif kistik yapılar var dedi. Gerçekten bu konu beni çok stres ediyor severek isteyerek evlendiğim adamla bile sorunlar yaşamaya başladım

Hele kaynanam her aradığında soruyor bıktım. Eltim aramaz sormaz bir nerden estiyse geçen mesaj atmış hal hatır sormadan ya takma kafana zamanı gelince olur şok oldum. Ne diyorsun dedim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Selam herkese benim reglime 6-7 gün var. Normalde 1 hafta kala şiddetli göğüs arısı, kasık ağrısı, üşüme, gerginlik, bel ağrısı gibi belirtiler olur. Kasık ağrısı, bel ağrısı ve üşüme başladı geçen hafta erkenden. Bugün hiçbir şeyim kalmadı; kesildi hepsi. Regl olmayacağım sanki. Her şeye ümitleniyor insan, günler geçmiyor

Tahmini adet tarihim 16 Ocak
Yaşım 27
Folikasit incir kürü
6 aydır çocuk istiyoruz
Polikistik over ve kan pıhtılaşması var
İnxir kü
Bence ovulasyon testi al mutlaka canım, benim regl im cok düzenli olmasina ragmen ve yumurtlama donemimde oyle olmasina ragmen bu ay dusundugumden erken olunca yumurtlamayi kaçırdım. En iyisi ovulasyonla takip de olmak :)
sen kullandın mı canım acaba bende bir gebenin günlüğünden mi alsam

Kızlar bu ovulasyon testlerinden hangisini önerirsiniz
Sürelab kaset olan öp diğer yeşil strip olan mı

Eklentiler

• 9C680DB8-FCAA-4D66-BEE4-B1FE5281D11E.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 37
  • AFE25060-B54D-41C9-BA1A-F2D74E10FD62.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 39
Herseyin vakti zamanı var o kadar kendini darlama Rabbım ol dedimi olur teyzem 15 sene sonra evladına kavuştu 2 tane oğlu var şu an yani demem o ki biraz sabır düşündükçe kendimize ediyoruz aslında kafa boş olacak ki biseyler olsun
Sen o boş konuşanlara kulak asma daha düşünmüyoruz de geç kimseye kendini hastalığını anlatmak zorunda değilsin ha bu senin elinde mi hayır rabbim verirse olacak vermezse sen ne yapabilirsin ki doktor ilaç hepsi bi vesile unutma gönlünü karartma öyle kimseye de fırsat verme üzülüp

Konusmalari okudum sorun yok aslinda sahsi olarakta bir sorun yok, kim olursa olsun aynisini yazardim dedigim gibi disaridan direk okunus pek hos degildi ki arkadasimizda sorun etmiyor belirttigi uzere ben hiiiccc etmiyorum bana yapilmadigi surece☺ Tekrar saglikli gunler dilerim

Merhaba
Bat 6 şubat
Yaş 38
Folik asit,insülin direnci için ilaç,vitamin
Laboquik ve innovita
2 yıl
Pco ve insülin direnci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…