Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ALLAH iyiliğini versin :) ne güzel söylüyorsun bir de rengiyle oynadım diye :)

Ya ben de nasıl cesaret ettim acaba biraz bekleyeceğim, çok kapılmak istemiyorum. Bu arada belirttin var mı? Bende sıfır
Valla kuzum bende de sıfır geçen gebelikte de 2 gün kala başlamıştı belirtilerim. O yüzden olumsuz da düşünmek istemiyorum. Sadece elim ayağım hiç ısınmıyor. Kasık ağrısı batması falan bekliyorum yok, göğüs hassasiyeti falan yok

İkinci gebeliğin mi olacak canım benim bir kimyasalım var geçen sene nisan ayında olmuştu, o zaman çok göğüs hassasiyetim vardı. O zamanene beri de başka gebelik oluşmadı bir sene olacak

Normal test mi pardon ovü testmiş

Bu
bu yaptigin ovulasyon testi mi? Gebelik testi mi canm?

İkinci gebeliğin mi olacak canım benim bir kimyasalım var geçen sene nisan ayında olmuştu, o zaman çok göğüs hassasiyetim vardı. O zamanene beri de başka gebelik oluşmadı bir sene olacak
Bir oğlum var 8 yaşında. 5 ocakta düşük yaptım. Daha yeni yani. Ama yumurtlama falan gördüm hemen toparlandım belki bi umut devam ettik işte. Doktorum da korunmana gerek yok kanaman bitince devam edin dedi. Üst üste olması biraz mucize olur

Bu gebelik testiyse ve ilk 10 dakka da ciktiysa zaten bebis hayirli ugurlu olsun insallh topigim 2. Bebeisiii

Kızlar burda yazdıklarınızda devamlı kimyasal gebelik diye görüyorum. Ben çok sabırsızım 2 aydır deniyoruz ve batımdan 3-4 gün önce erken gebelik testleri yaptım hep. Ama bu kimyasal gebelik olayından dolayı artık bakmaya korkuyorum. Ya öyle olursa büyük hayal kırıklığı yaşarım diye. Sizce ne zaman test yapmalıyım bu ay. Adet gecikmesinin kaçıncı günü 10. Günü demeyin asla sabredemem

Geçen ay görmemiştim yumurtlama bu ay biraz önce testi yaptım bu gün yumurtlama günüm ayy hadi gazam mübarek olsun bugün yarın değerlendiririz ertesi gün eşim çalışacak malesef ama nasipse olur inşallah

Gecikmenin 2.-3.günü yapmak en sağlıklısı bence.. 10 gün beklemeye gerek yok tabiki

Lorena, valla cok net cikmis minnak.insallah seninledir. Kan ver bence . 5-50 arasini aliyr zaten idrar testleri. Kanda hayli hayli cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…