Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni de ekler misiniz bat 1 şubat 31 yaş ikinci ay klomen tedavisi olacak esimde de bende de sıkıntı yok hormonlar siklus hersey gayet yolunda fakat olmuyor 7 aydır ilk çocuğumuz ilk aylarda adet günümü bile bilmeden kendiliğinden olmuştu su an 5 yasinda yazdan ber istiyoruz fakat vakti gelmemis demek ki. Allah isteyen herkese nasip eylesin ins bize de hayirlisiyla

Beklenen tarih 14.10.2021
Yaşım 23
Ovulasyon testi olarak laboquick kullanıyorum hep.
Kullandığım ilaç sadece folbiol
Yaşadığım düşükten sonra daha bu ay ilk denememiz olacak.
Sağlık sorunum kan pıhtılaşması var. Benimde eklerseniz sevinirim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

Merhaba benim de 20 haftalık düşüğüm oldu sebebi ney öğrenebildniniz mi çok geçmiş olsun

Yanlış olmuş beklenen tarih 14.02

Merhaba Bat 5 Şubat. yaş 27. 9 aydir bekliyoruz. Promotil kullaniyorum. Ovu testi markasi innovita . Bildiğim bir sağlık problemim yok.

Selam kızlar. Bat iki gün geçti. Adetten iki gün önce test yapmıştım negatif. Bu akşam da tekrarladım. Koca bir nagatif. Adete dair belirti yok. Şöyle diyeyim adet takip programı var döngü ortalamam 27-28. Bugün 31. Gün oldu. Perşembeye kadar bekleyip kan verecem adet olmazsam

Ay hadi insallh seninle ayni gunlerde negaitifi gormustuk ben simdi adein 2. Gunundeyim sen insallhhhhh hamileisnnnndirrr

11 aralık kürtaj oldum kalp atışı durduğu için. O yüzden relg tarihi bilmiyorum. Yaş 27 benide listeye ekler misiniz?

Merhaba benim de 20 haftalık düşüğüm oldu sebebi ney öğrenebildniniz mi çok geçmiş olsun
Sağolun gerçekten çok zor bir durum insan yavrusuna mi yansın o kadar emek verdiğine mi gerçektende aklıma geldikçe kahroluyorum. Sebebi bebeğe benden kan akışı gitmemiş kendi doktorumda radyoloji doktorumda aynı şeyi söyledi plesenta sebepli dediler.zaten ilk öğrendiğimden itibaren düşük tehdidi vardı ve kanama geldi bir kaç kere de. Kese etrafında kanama alanı derdi doktorum her gittiğimde . Allah hepimize de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Sizin de geçmiş olsun sebebi neydi ??

Bende de tek elle tutulur sebep kan pıhtılaşması olduğu çıktı.. sizin gibi kordondan kan akışı sağlanmamış. Ama benim başından beri hiç sıkıntım yoktu Kalp atışı duyulduğundan 17 haftalık olana kadar hiçbir sorun çıkarmadı.. 17 haftalıkken hiçbir sorun yokken 20 deyken birden kalbi durmuş. Nasipse bu hamileliğim de iğne kullanacağım kan sulandırıcı inşallah. Rabbim. Bidaha aynı acıyı yaşatmasın ne size ne bana ne başka annelere çok zor. Canından can gidiyor insanın

Yumurta gelistirici ilaç ictin mi

Bat 7 ocak reglim düzensiz ama
26 yaşındayım
1 buçuk yıldır istiyorum
Hafif pko var yumurtlama günlerimi çok yakalayamıyorum o yüzden
Geçen ay rahim filmi çekildim bir tüpüm tıkalı başka bir tedavi görmedim şuanda gün sayıyorum bakalım birsürü belirtim var psikolojik değildir inşallah rahim filminden dolayıda sanırsam aşırı kasık ağrım oluyor hepimizin hakkında hayırlsı olsun inşallah uğur getirsin bu topik bize

1-Beklenen Adet Tarihiniz?( 30 ocak)
2-Kaç yaşındasınız?( 30)
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici?( Coraspin)
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? (3 ay)
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı(kan pıhtılaşmasi)

Hemde nasıl. Bizim buralar da on tane doğur ama bir tane düşürme derler. Gerçekten çok zor allahım yaşatmasın bir daha inşallah..

Aynen canım öyle yap lan tahlilinde doğru sonuç alırsın inşAllah gebesindir inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…