Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım bende açmıştım muhtemel çok gören olmadı burdan devam edelim
Bat :5 şubat
Folbiol kullanıyorum
İlk kezz deneyeceğim
Herhangi bir sağlık sorunum yok

Merhaba beklenen adet 10 şubat 28 yaşındayım 2 yılık evliyim evlendiğimizden biri çocuk sahibi olmayı istiyoruz bir defa kimyasal gebelik geçirdim zaten ondan sonrada hiç olmadı gerçi ümidim de yok ocak ayında eminim gelecektir bi sağlık sorumumuz yok ilaçlara bu ay ara verdim şey bide adetim eger gecikirse yada erken gelirse haber veririm

Selaaam :) bat yarın ama iki negatif gebelik testim var. O yüzden beni de ekler.misin. bat 30 Ocak yas 27 kullandığım ilaç yok iki aydır deniyoruz
canım selam ocak ayını eklemiyorum ama seni 1 şubat olarak listeye alabilirim :)

Topigin hayirlı olsun cnm
teşekkür ederim canım :)
bat 2 subat
yas 32
ilk kez ocakta deneyeceğim :)
Ekledim canım inşallah güzel haberler alırsın ilk seferinde :)
Evet Kasım’da hamile kalan benim
ayseee naber? Nasıl gidiyor hamilelik desteğin için çok teşekkür ederim canım :)) Hamilelerin duası kabul olurmuş bizim içnde dua et olur mu :)
Bat 15 ocak
Bu ay kimyasal gebelik geçirdim
1 ay beklemiş olcam bu ay adet olduktan sonra düşünücem inşallah.
Yaş 26
Canım sadece şubat ayını ekliyorum 15 ocaktan sonra tekrardan yazar mısın BAT tarihini :)
Merhaba canım bende açmıştım muhtemel çok gören olmadı burdan devam edelim
Bat :5 şubat
Folbiol kullanıyorum
İlk kezz deneyeceğim
Herhangi bir sağlık sorunum yok
Ekledim senide hoşgeldin canım inşallah güzel haberler alırız :) :)
Ekledim canım inşallah hayırlısı ne zamansa o zaman versin rabbim..

Tşk ederim bekliyoruz artık inşallah bi gun olur allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

birde hormon testi falan yaptırdın mı peki? 2 senedir olmadıktan sonra doktor ile takip etseydinz keşke epey zaman olmuş.
Evet yaptım bi sur test yaptım hepsinede iyi dediler sadece ilk doktora gitigimde yumurtaların zayif dediler tedavi oldum doktora gitigimde iyi dedi istediğimiz gibi olmuş dedi ama olmadı simdide ilaçlara ara verdim belki olur diye ama olmuyor

allahtan ümidini kaybetme canım o ne zaman vereceğini bilir dua etmekten başka çaremiz kalmıyor maalsef bu durumda.

allahtan ümidini kaybetme canım o ne zaman vereceğini bilir dua etmekten başka çaremiz kalmıyor maalsef bu durumda.
Bilmiyorum ümidimi gerçekten kaybettim o kadar dua ediyorum hem benim için hemde tüm anne olmak isteyenler için ama olmuyor zaten cnm çok yanıyor herkes çocuk istemediğimi düşünüyor sanki hersey benim yüzümden oluyormuş gibi

Canım merhaba seni hatırlıyorum bi selam vereyim dedim hayırlı olsun topiğin ben ocak adetimi olunca klomen kullanacağım sonra gelirim
Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba newmoon10 seni Kasım ayından hatırladım. Ben de senin gibi çok uzun süreli adet oluyorum. Aslinda geçen nisan mayıs gibi 28-30 güne inmişti sonra ben soğan kürü yaptım bi içim temuzlensin de hamile kalayim diye. Bu soğan küründen sonra ben 66.gün adet oldum sonra da 44 güne düştü sürem. Aslında eskiden beri normal insanlara göre uzun benim adetim ama soğan kürünün dengemi bozduğunu düşünüyorum. Belki hormon dengemi bozdu. Şimdi bat tahmini olarak 6 ocak. Bu ay 2-3 günde bir ilişki oldu. Şayet adet olursam hormon testine gideceğim. Nisandan beri deniyoruz ama sadece 4 ay yumurtlama doneminde iliski oldu. Diğer aylar gorev yerlerimiz ayri oldugu icin esimle hep tutturamadik. Zaten benim de yumurtlamam sabit degil öngöremiyorum. Yani adam akilli denedigimiz 4.ay bu ay. 4 gun var bata ama testler negatif. Hayirlisi...

Vucudun ilaçları atınca neden olmasın..hepsinin zamanı var inan kardesim de öyleydi 6 Y gecınve kalabildi üzülme

Vucudun ilaçları atınca neden olmasın..hepsinin zamanı var inan kardesim de öyleydi 6 Y gecınve kalabildi üzülme
Bekliyorum ama ister istemez üzülüyor insan iste aklimda sadece bu var benim bebeğim olmıyacak bu aklımdan çıkmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…