Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 2 şubat , yaş 29, loboguık ile 2 aydır takip ediyorum ama olmadı( 5 ay önce 15 haftalık düşüğüm oldu. ) Ovulasyonda çok net çıkıyor yumurtlama , pik ve çatlama ama tutmadı demekki vakti saati var diyorum

Günümüz aynı insallah bir dahaki ay burdan birbirimize aynı zamanda güzel haberler veririz

Canım arkadaşımın 6 yıl olmadı bebeği şuan 2 bebeği oldu üst üste bu macunu kullanmıştı umarım allah sana da nasip eder tez zamanda hayırlısı ile

Merhaba, hayirli olsun yeni topik insallah hepimize uğur getirir..
Ben de geliyorum
Bat 9 şubat
27 Yas
8 ay
Benim saglik sorunum yok ama (esim daha muayene vs olmadi )
Proceive women folic asitli vitamini kullanıyorum eşime keci boynuzu kürü yapiyorum 2 aydır
Conceive plus jel deneyeceğiz.

Ovulasyon testi ile de takip ediyorum birgebeningunlugu markasi

Merabaaa arkadaşlar bende newmoon10 'ün kasım topigindeydim çok uğurlu bi topik oldgna inanyrm 13.haftaya giriorm bgn insallah sizede iyi gelir bu arkadasimin topigi:)
canımm çok teşekkürler desteğin için :))

Beni de ekler misiniz yaş 27 bu ay 3.ay olacak bat 2 Şubat
Arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz umarım güzel haberler aldığımız bir ay olur şubat ayı

Ben kullanmıyorum ama şimdi içeriğine bakınca faydalı olabilir aslında. Aslanpençesi, Civanperçemi, Hayıt Tohumu bunlar gebeliğe etkisi olan şeyler. Benim daha soğan kürü bitmedi, ben de düşünürüm belki.

SElam babyler. Haziran ayından beri her ayın topiğinde varım. Maşallahım var yani bu konuda. şimdi de Şubat topiğine geldim. Umarım bu son olur diyorum ve ekliyorum;
1-Beklenen Adet Tarihiniz? 03 Şubat
2-Kaç yaşındasınız? 38
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Folikplus folikasit, Coraspin. Multivitamin 3 ay kulalndım bu ay kullanmayaacğım artık. Bir takviye var onu araştırıyorum şimdi de Naturallen diye birşey bakalım.
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Lobitek okunuşunu yazdım :)
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? Yaklaşık 3 yıldır. Bir oğlum var 6,5 yaşında.
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Yok.

Bu jeli nereden alabiliyoruz ?

Kelebk bu ay ayni seyleri denicez bende conceive jel yada gleint jel kullanicam ve gebnin gunlugunden bugun siparis verdim bakalm neler olcak

Hangi krem canım isim verebilir misin inşallah şubat bize Uğur getirsin
Gleint ya conceive arastedimda sperm dostuymus gleint i doktorlardan da tavsiye eden olmis ama coneive yi sitesinde buldum bide bi kac kisiden duydum doktor onerdigi icin gleint daha iyi gibi dusundum

EKLEDİM canım sende hoşgeldin inşallah bu son topiğin olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…