Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni de ekler misiniz bat 1 şubat 31 yaş ikinci ay klomen tedavisi olacak esimde de bende de sıkıntı yok hormonlar siklus hersey gayet yolunda fakat olmuyor 7 aydır ilk çocuğumuz ilk aylarda adet günümü bile bilmeden kendiliğinden olmuştu su an 5 yasinda yazdan ber istiyoruz fakat vakti gelmemis demek ki. Allah isteyen herkese nasip eylesin ins bize de hayirlisiyla
Beklenen tarih 14.10.2021
Yaşım 23
Ovulasyon testi olarak laboquick kullanıyorum hep.
Kullandığım ilaç sadece folbiol
Yaşadığım düşükten sonra daha bu ay ilk denememiz olacak.
Sağlık sorunum kan pıhtılaşması var. Benimde eklerseniz sevinirim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah ❤️❤️🌼🌸
Merhaba Bat 5 Şubat. yaş 27. 9 aydir bekliyoruz. Promotil kullaniyorum. Ovu testi markasi innovita . Bildiğim bir sağlık problemim yok.

Bat 7 ocak reglim düzensiz ama
26 yaşındayım
1 buçuk yıldır istiyorum
Hafif pko var yumurtlama günlerimi çok yakalayamıyorum o yüzden
Geçen ay rahim filmi çekildim bir tüpüm tıkalı başka bir tedavi görmedim şuanda gün sayıyorum bakalım birsürü belirtim var psikolojik değildir inşallah rahim filminden dolayıda sanırsam aşırı kasık ağrım oluyor hepimizin hakkında hayırlsı olsun inşallah uğur getirsin bu topik bize💜💜
1-Beklenen Adet Tarihiniz?( 30 ocak)
2-Kaç yaşındasınız?( 30)
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici?( Coraspin)
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? (3 ay)
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı(kan pıhtılaşmasi)
Hepinizi ekledim arkadaşlar hoşgeldiniz :)
Bol pozitifli bir topik olsun kasım topiği gibi. Tek takip ettiğim oydu sıra burda 🤗🤗
Canım çok teşekkürler desteğin için nasıl gidiyor senin hamilelik? Cinsiyeti falan belli oldumu :)

Hepinizi ekledim arkadaşlar hoşgeldiniz :)

Canım çok teşekkürler desteğin için nasıl gidiyor senin hamilelik? Cinsiyeti falan belli oldumu :)
12 de erkeğe benziyor dedi sonra 2 defa gittim göstermedi bugün gidicem bolca dua edin meraktan ölüyorum göstersin artık nereyi gösterecekse. 😀
Kolay geçiyor çok şükür . Rabbim hepinize kolay hamilelik nasip etsin kucaklarınızı doldursun 😘🤍

Merhaba :KK200:

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 17.01.2021
2-Kaç yaşındasınız? 29
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Folidoce/Agnucaston
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Laboquick
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 6 ay
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Polikistikover

İnşallah bu ay hepimiz müjdeli haber alırız :dua: takip ettiğim programlara göre ovulasyon günüm geçti. Testlerde de henüz yumurtlama görmedim bu da beni bu ay strese sokuyor :KK12:Sizde böyle bir sorun yaşayan oldu mu daha önce? Polikistik olmamdan dolayı da düzensizlik olması doğal ama insan kabullenmek istemiyor :110:

Merhaba :KK200:

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 17.01.2021
2-Kaç yaşındasınız? 29
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Folidoce/Agnucaston
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Laboquick
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 6 ay
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Polikistikover

İnşallah bu ay hepimiz müjdeli haber alırız :dua: takip ettiğim programlara göre ovulasyon günüm geçti. Testlerde de henüz yumurtlama görmedim bu da beni bu ay strese sokuyor :KK12:Sizde böyle bir sorun yaşayan oldu mu daha önce? Polikistik olmamdan dolayı da düzensizlik olması doğal ama insan kabullenmek istemiyor :110:
Canım selam ocak mı şubat mı bat? Sadece şubatları yazıyorum çünkü

Negatif kızlar. Kan verdim negatif. Hala adet olmadım. Adetim geciktigi için bu kadar umutlanmistim. Adet olsam ona göre hazırlarım kendimi. Öyle işte bu akşam biraz üzgünüm

Bat 7 ocak reglim düzensiz ama
26 yaşındayım
1 buçuk yıldır istiyorum
Hafif pko var yumurtlama günlerimi çok yakalayamıyorum o yüzden
Geçen ay rahim filmi çekildim bir tüpüm tıkalı başka bir tedavi görmedim şuanda gün sayıyorum bakalım birsürü belirtim var psikolojik değildir inşallah rahim filminden dolayıda sanırsam aşırı kasık ağrım oluyor hepimizin hakkında hayırlsı olsun inşallah uğur getirsin bu topik bize💜💜
Merhaba. Rahim filmini anestezili mi çekildiniz acaba. Bizim de 9 ay oldu doktor pek çektirme taraftarı değil ama ben istiyorum biraz da korkuyorum

Merhaba. Rahim filmini anestezili mi çekildiniz acaba. Bizim de 9 ay oldu doktor pek çektirme taraftarı değil ama ben istiyorum biraz da korkuyorum
Anestezili çekildim canım çok az ağrım oldu benim korkacak bişey yok doktorlar genelde 1 yılını doldurmadığın için öyle söylüyorlar tedaviye başlamak istemiyorlar 1 yıl bebek olmamasını normal görüyorlar

Öyleyse tabloda ben de yerimi alayım. :halay:

1-Beklenen Adet Tarihiniz? / 2 Şubat
2-Kaç yaşındasınız? / 31
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? /Folicus folik asit
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? / Laboquik bu ay deneyecegim
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? / 2 ay
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? / Hayır

Kelebk bu ay ayni seyleri denicez bende conceive jel yada gleint jel kullanicam ve gebnin gunlugunden bugun siparis verdim bakalm neler olcak😇
Allahim insallah yüzümüze güler, mucizemiz gerçek olur 😍
Ilk defa mi ovulasyon testi kullanacaksin ?

Bu arada, sabahları ac karnina propolis, ari sutu polen bal karışımı yiyorum bir çay kaşığı, corona geçirdiğim için başlamıştım yarari oluyormuş diye duydum belki vesile olur eşime de yediriyorum. Bu ay ayarlayabilirsek ona sperm testi yaptıracağız bakalim.

Öyleyse tabloda ben de yerimi alayım. :halay:

1-Beklenen Adet Tarihiniz? / 2 Şubat
2-Kaç yaşındasınız? / 31
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? /Folicus folik asit
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? / Laboquik bu ay deneyecegim
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? / 2 ay
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? / Hayır
Ekledim canım hoşgeldin :)

Newmoon selam bebek, ben de şu meşhur kırmızıları değil de önceki versiyonunu kahverengileri gördüm az önce 🤪 zaten dün aksam kan testim negatif geldi, o an kafamda yok o zaman demiştim. Akşama da kırmızılar gelir o halde. O zaman yeni batı soyleyeyim ben sana

Newmoon selam bebek, ben de şu meşhur kırmızıları değil de önceki versiyonunu kahverengileri gördüm az önce 🤪 zaten dün aksam kan testim negatif geldi, o an kafamda yok o zaman demiştim. Akşama da kırmızılar gelir o halde. O zaman yeni batı soyleyeyim ben sana
aaa üzüldüm neyse sağlık olsun ümidimiz şubatta zaten canım :)))

1-Beklenen Adet Tarihiniz?
2-Kaç yaşındasınız?
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici?
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı?

MERHABA,ÖNCEKLİKLE HERKESİN HAYIRLI HABERLERİNİ ALMAK DİLEĞİYLE BENDE BU TOPİCE KATILMAK İSTİYORUM.
ARALIK AYINDA TÜP BEBEK DENEMEM NEGATİFLE SONUÇLANDIĞI İÇİN HEM 18 ARALIK DA HEM DE 28 ARALIK DA REGL OLDUM. OCAK AYINDAKİ BAT TARİHİMİ BİLMİYORUM. YAŞ:39 ,AMH DEĞERİM DÜŞÜK ÇIKTIĞI İÇİN TÜP BEBEĞE YÖNLENDİRİLDİM.7 AYDIR DENİYORUZ.ŞUBAT AYINDA İNŞALLAH TEKRAR TÜP BEBEK DENEMEMİZ VAR,BİR SIKINTI ÇIKMAZSA.
OMEPAQ10--BIOSTERON--GONAMAX--DEVİT-3 KULLANIYORUM.

X