Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım merhabalar burada sadece şubat batlarını topluyorum senin ocakta durumun belli olsun şubat batı verirsen o zaman ekleriz canım.

Merhaba bat 22 ocak. 32 yaşındayım. 1 çocuk sahibiyim. Kan pıhtılaşması sorunum var iğne ve coraspin kullanıyorum geçen sene biri 6 haftalık düşük biri 13 haftalık gebelik sonlandırmak zorunda kaldım inşallah yeniden gebelik düşünüyorum ve inşallah bir daha böyle sorunlar yaşamam

canım selam ocak topiğine yazar mısın burda sadece şubat için batları topluyorum.

Geçen ay çok umitliydum çift çizgi bile gördum ama 3 gün önce adet oldum. İnşallah bu ay hamile kalırız
Tam yazacaktım sen yazmissin. Olsun kuzum hayırlısı böyleymiş. Bizim ilk denememizdi, üstüne hiç şaşmayan adet üç gün geçti dehşet umutlandim koca bir fos. İdrar ve kan negatif geldi bugün de adet oldum zaten

Aynen adetimde şaştı. Eşim biz ne yaşadık ben anlamadım dedi.Tuhaf bi aydı. Tüm gebelik belirtileri vardı.

merhaba kızlar Beni de listeye eklermisiniz?
Bat 5 şubat, 26 yaşındayım, folactive ve famera kullanıyorum 6 aydır çocuk istiyoruz fakat tedavide bu 2. Ayım. Herhangi bir sağlık sorunum yok.

Kızlar geçen ay adetten itibaren gün aşırı ilişki yaşadık biz. Bu ay da öyle yapmayı düşünüyorum akıntının arttığı günler biraz daha özenli olmak lazım

Teşekkür ederim

Conceive yi aldınız mı ben de araştırıyorum ama kullananlardan bi bilgi bulamadım hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…