Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde bat 1 Şubat fakat kasık agrım var koyu krem akıntımla şimdi de pembe geldi üşüyorum Kızlar adet mi olacam o pembe devamı adet mi gelecek canım çok skldı ya allahım hayırlı ise çok dua ettim çok isterdim

Merhaba ;16.02 BAT/1 aydır deniyoruz .Yaşım 34 FoliforDuo kullanıyorum.Her hangi bir rahatsızlığım yok.

Maşallah msjinizi yeni okudum erken yumurtlama da var yani ayda 2 kez yumurtlama olur mu ki

Bana da aynisini demislerdi. Ne eksik ne fazla. Ama zamani var arkadasim. Bak suan hamileyim.
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Erken menepozu duyunca çok üzüldüm ama şu an herşeyde bir hayır vardır diyorum ve zamanınında olacağını düşünüyorum. Siz nasıl bir yol izlediniz?

Kızlar benimde 3 gündür falan idrarim sıklaştı sanki sürekli idrarim var gibi ama gidiyorum bisey yok kesik kesik oluyo enfeksiyondan kaynaklı mı ki acaba enfeksiyon olsa kaşıntı falan olurdu diyorum kendi kendime ama

yapmamamız lazım şu lanet testleri. erkenden yapıyoruz belki geç yumurtladık. hemen psikolojik olarak negatifi çağırmış oluyoruz. ben de öyleyim kutu kutu alıyorum internetten ama bu ay tövbe ettim
Haklısn cnm ama işte engel olamıyorum kendime ama bnde tövbe ettim yok daha da yapmam adetim geçsin öyle Allah isteyen herkse nasip etisn

Teşekkür ederim canım bu ay denicem. İnşallah mutlu haberler alırım

bende bu ay strıp ebru ceylan kulllandım 4 gun kaldı bata ama hcı bı belırtım yok evde testım var yapsammı dıyorum sonra umıt etmekte guzel dıyorum :):):) ınsan negatıf sonuc alsa bıle adet olmadan ınanmıyor

12 inci gun yap test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…